Dodano: 2015.01.29

Serwis internetowy Wanders.pl, to kolejne nasze ”dziecko” przybliżające gamę produktów holenderskiego producenta – firmy WANDERS. Solidna i dynamiczna rodzinna firma, założona w holenderskim Achterhoek, z ponad czterdziestoletnim doświadczeniem w wielu dziedzinach od wyrobów metalowych do produkcji  pieców kominkowych, metaloplastyki, kominków gazowych oraz wkładów kominkowych o wysokiej jakości. Ubiegły rok 2014, był dla nas wyjątkowy, oficjalnie możemy używać tytułu JEDYNEGO OFICJALNEGO PRZEDSTAWICIELA FIRMY WANDERS W POLSCE.

Bardzo optymistycznie patrzymy w przyszłość i liczymy że gama produktów firmy Wanders odniesie w Polsce  za naszym pośrednictwem sukces. Choć w ofercie TAPIS.PL tak naprawdę produkty te pojawiły się od kilku miesięcy to wyniki sprzedaży modeli kominków podwieszanych BLACK PEARL oraz BLACK DIAMOND zaskoczył wszystkich.

Poniżej przedstawiamy link z wybranymi naszymi realizacjami z użyciem tych modeli:
https://www.tapis.pl/kominki/nowoczesne/.

Rok 2015 dopiero się rozpoczyna, a zainteresowanie tymi modelami lawinowo rośnie co oczywiście nas optymistycznie nastraja i utwierdza że indywidualność wraz z wyjątkowym, niepowtarzalnym wzornictwem, nie oprze się kryzysowi.

Jak przystało na rzetelnego  przedstawiciela stworzyliśmy polski  serwis internetowy, czytelny i ”prosty” w nawigacji. Zawiera on najważniejsze informacje, rysunki techniczne i schematy instalacyjne.

Wszystkie firmy zainteresowane promocją marki WANDERS w Polsce informujemy, że aktualnie jest tworzona sieć sprzedaży. Wszystkich serdecznie zapraszamy do współpracy oraz do uczestnictwa w cyku szkoleń.

Kontakt handlowy
hurt@tapis.pl

Jednocześnie wszystkich użytkowników produktów Wanders informujemy, że prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, do nabycia za naszym pośrednictwem wszystkie części, nawet do najstarszych modeli pieców Wanders zakupionych przed 40 laty!

Więcej informacji o produktach Wanders w serwisie internetowym www.wanders.pl

Felietony poświęcone produktom Wanders:
– Olaf Eco Steatyt
– Black Pearl i Black Diamond
Oak

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Wydarzenia