Kąpiel w balii schładzającej po saunie od wielu lat jest tradycyjnym sposobem dbania o zdrowie i dobre samopoczucie, hartuje ciało i uodparnia. Badania dowodzą, iż poddanie organizmu zimnym bodźcom po wyjściu z sauny, przynosi trwałe korzyści w postaci poprawy zdolności antyoksydacyjnych organizmu, wzrostu glutationu oraz zmniejszenia stężenia kwasu moczowego. Ponadto, zanurzenie w zimnej wodzie po saunie, skraca czas regeneracji po wysiłku fizycznym, zwiększa wydajność i redukuje uszkodzenie tkanek mięśniowych po kontuzji.

Balie drewniane z zimną wodą to dobra opcja do prywatnych ogrodów, jednak my proponujemy Państwu coś ekskluzywnego. Urządzenie, które może być ustawione zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. To wanna Fjord renomowanego producenta Wellis.

  

Model Fjord oferuje zimną kąpiel zgodnie z zasadami terapii wodą o niskiej temperaturze, która w dzisiejszych czasach cieszy się dużą popularnością, w szczególności wśród sportowców. Mały basen z zimną wodą jest idealnym miejscem do kąpieli chłodzącej, przede wszystkim po bardzo wymagającym fizycznie treningu, saunie lub po prostu, po męczącym dniu. Dzięki wydajnym pompom możemy schłodzić wodę do 10-15 °C, w których nawet krótka kąpiel może być szczególnie korzystna w aspekcie naszego zdrowia.

W odróżnieniu od tradycyjnej balii schładzającej, nie musimy martwić się o konserwację, szlifowanie, olejowanie i bałagan przy utrzymaniu drewna w dobrym stanie. Obudowa wanny Fjord wykonana jest z polimeru odpornego na promieniowanie UV. Jest to materiał, który wygląda jak prawdziwe drewno, ale jest całkowicie wolny od konserwacji ze strony użytkownika. Dzięki współczesnym, dostępnym kolorom, idealnie dopasujemy urządzenie zarówno do wnętrza pomieszczenia spa, jak i w ogrodzie.

Ponadto, wanna Fjord firmy Wellis oferuje szeroką gamę pięknych współczesnych odcieni niecki i obudowy, przez co urządzenie będzie współgrać z otoczeniem.

Specyfikacja:

– System sterowania cyfrowego
– Wbudowana pompa ciepła (4,5 kW)
– Konstrukcja ramy WPS
– Napięcie: 1 x 16A 230V / 50Hz
– Filtr antybakteryjny
– Wymiary: 1500 x 1600 x 980 mm

 

Dawid Brzózka
Specjalista z zakresu Wellness i SPA
TAPIS.PL
ul. Wędkarska 5
93-458 Łódź
tel: (42) 682 42 23

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Wanny SPA