Firma Tapis wielokrotnie podkreślała zalety i korzyści korzystania z relaksu w basenach i wannach SPA.  Wiemy jak doskonale wpływa na  nasze zdrowie i kondycję fizyczną dobroczynne działanie  ciepła i pobudzający krążenie masaż silnym strumieniem wody. Wanny SPA to nie tylko relaks, ale również aktywna rehabilitacja, pomoc w bólach pourazowych, rozluźnienie spiętych przez stres mięśni.  Nasze wanny SPA z rynną przelewową zastępują naturalne źródła termalne dzięki czemu  w zaciszu domu lub ogrodu możemy stworzyć prywatne luksusowe SPA. Doskonale rozumiemy, że każdy z naszych klientów ma inne potrzeby i pragnie, aby jego SPA było dopasowane do istniejącego już otoczenia.  I taką możliwość daje nam właśnie nowe baseny SPA z oferty Tapis – modele FLOW.
Wanna SPA – Flow 1 i Flow 2 stwarza nieograniczone wręcz możliwości aranżacji, dzięki rynnie przelewowej wanna może być wbudowana w podłoże (krawędź  rynny przelewowej  zlicowana z posadzką) lub dowolna zabudowa w  stylu np. rustykalnym z dowolnego drewna, do wyboru: od  popularnego świerku, aż po najbardziej ekskluzywne drewna egzotyczne. Możliwe jest również dopasowanie  obudowy  stylem do już gotowego wnętrza, proponujemy podświetlane szkło, wyrafinowany corian, niepowtarzalną mozaikę (łącznie z fotomozaiką). Wszystkie dostępne kamienie naturalne granit onyx piaskowiec marmur mogą być obudową naszej wanny FLOW.  Modny Loft? Dlaczego nie surowy beton? – nieograniczone możliwości.

Ważna informacja dla użytkowników: basen w  kształcie  prawie kwadratu przeznaczony  jest dla 5 osób, a model okrągły standardowo dla 6-7 osób i niezależnie ile osób ją w danym momencie użytkuje, wanna zawsze  zachowuje ten sam poziom wody.  Aby dowiedzieć się więcej co posiada wanna Flow w standardzie, zapraszamy do serwisu internetowego: https://www.tapis.pl/wanny-spa/wanna-przelewowa/

Wanny Spa FLOW 1 /2 wyposażone są  w wydajny  system filtracji lecz w razie potrzeby  można ją tak skonfigurować, aby działała w już istniejącym  systemie filtracji [obieg zamknięty] w większym kompleksie SPA.

Wanna Spa FLOW występuje w czterech wersjach  – Flow I prostokątna o wymiarach: 2385 x 2380 x 1025 mm,  model do dowolnej obudowy lub wpuszczana w podłoże i Flow II okrągła o średnicy  2365mm i wysokości 990mm, również do zagłębienia, lub z obudową.

Opcjonalnie możemy zamówić do naszej wanny Flow  zawór regulacji powietrza, brzeg PVC, przycisk,  głośniki (pop-up), przykrycie termiczne, schodki PVC, wodoodporny odtwarzacz Ipod, izolację R10.

Zobacz promocje:
Wanna SPA z rynną przelewową Wellis Cancun
Wanna SPA z rynną przelewową Wellis Acapulco

Zobacz także:

  1. Prysznice ogrodowe – kolorowy zawrót głowy
  2. Nowe trendy i wzory w mozaice
  3. Basenowe leżanki z hydromasażem
  4. Basenowe kolektory słoneczne
Podobne aktualności:
  1. Dwie leżanki w wannach SPA Flow III i Flow IV
  2. Ogrodowa wanna SPA – HARD EGG
  3. Przykrycia wanien i basenów SPA
  4. Podgrzewane leżaki SPA
  5. Hiszpańskie baseny ogrodowe TOI
Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Wanny SPA