Trudno jest pisać o banałach,  a stwierdzenie, że dwa żywioły  jak ogień i woda są nie do pogodzenia to z pewnością brzmi jak banał.  Jednak nie do końca taka teza jest do obrony, bo firma Tapis temu zaprzeczy i udowodni, że dwa przeciwstawne żywioły jak ogień i woda można harmonijnie pogodzić. Łatwiej nam tego dokonać bo Tapis od lat specjalizuje się w sprzedaży i montażu urządzeń gazowych, takich jak: kominki, piece, grille i lampy gazowe.

Teraz kiedy klimat nam łagodnieje, coraz częściej i chętniej korzystamy z plenerowego wypoczynku nawet  w sezonie zimowym. Przejawem tego trendu choćby rozkwit  pensjonatów i hoteli oferujących zimowe pakiety wypoczynkowe, w naszych ogrodach powszechne stają się domki saunowe, grille,  lampy gazowe, …etc.  Tym samym chętniej inwestujemy w obiekty małej architektury ogrodowej, komfortowe wyposażenie tarasów czy balkonów.

Odpowiedzią firmy Tapis na takie potrzeby są od kilku lat gazowe palniki Kwline, ale możliwości techniczne rosną i rozwijają sie nieustannie, teraz do sprzedaży Tapis wprowadza nowe kominki gazowe Kwline serii Water Fire – połączenie dwóch żywiołów – ognia i wody.

 

Są to gazowe palniki przeznaczone do zamontowania m.in. w oczkach wodnych. W rezultacie otrzymujemy niespotykaną  i ekskluzywną ogrodową dekorację w postaci żywego płomienia unoszącego się nad spokojnym lustrem wody. Paleniska gazowe Kwline serii Water Fire możemy dowolnie konfigurować z różnymi pod względem wielkości i kształtu oczkami wodnymi. Oczka wodne to kwadraty, prostokąty okręgi i owale.  Palniki buchające złotym płomieniem są zawsze kwadratowe. Miejsce osadzenia paleniska gazowego w specjalnej niecce wodnej jest dowolne. Wbrew pozorom instalacja gazowych palników serii Water Fire nie jest problematyczna  i wszędzie gdzie można doprowadzić gaz  z łatwością można zainstalować te niepowtarzalne „pływające” dekoracje.

Do każdej takiej wodno-ogniowej kompozycji możemy użyć dowolnych aranżacji np. z kamienia, cegły, betonu, czy ostatnio bardzo modnej stali corten.  Najbardziej zaskakująco i oryginalnie prezentuje się jednak wodna sadzawka oprawiona w ścianę naturalnej zieleni. Zwłaszcza z roślinności zimozielonej, ale tu już wielkie pole do popisu dla firm i projektantów zajmujących się ogrodami.

Tapis natomiast zapewni Państwu na najlepszym poziomie to w czym się specjalizuje, czyli najnowszych generacji palniki gazowe do stworzenia niepowtarzalnego klimatu i atmosfery poprawiającej komfort wypoczynku i relaksu.

Więcej informacji: http://www.kwline.pl/kominki-gazowe-waterfire.html

Rafał Jaros
Specjalista z zakresu Systemów Grzewczych
TAPIS.PL
ul. Wędkarska 5
93-458 Łódź
tel: (42) 682 42 23

SAUNY BASENY KOMINKI – bądź na bieżąco. Subskrybuj nasz kanał filmowy TAPIS.TV.

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Kominki gazowe