Wyjątkowo ciekawą nowością z firmy Wellis w zakresie spa jest wanna model VOLCANO. Jest to  komfortowa wanna przeznaczona dla sześciu osób. Wewnątrz wygospodarowano dwa wygodne miejsca leżące i cztery siedzące. Najbardziej niespotykanym rozwiązaniem jest materiał z jakiego wykonana jest w Volcano niecka, niecka w całości jest ze szlachetnej nierdzewnej stali.  Ponieważ wanna dedykowana jest głownie do modernistycznych i ultranowoczesnych przestrzeni producent zastosował tutaj takie właśnie rozwiązanie. Dodatkowo zewnętrzna obudowa wanny dostępna jest w trzech najmodniejszych obecnie kolorach: w kolorze drewna, w szarym lub w matowej czerni.

Te kolory w połączeniu z surowością stali stwarzają wrażenie wyjątkowej solidności, wręcz niezniszczalności. Kolorystyka obudowy zawsze podkreśli surowy i ponadczasowy charakter wnętrza lub przestrzeni.  Przy tej okazji należy dodać, że Wellis od lat szczyci się ogromnym doświadczeniem w produkcji urządzeń ze stali szlachetnych o najwyższej jakości, w modelu VOLCANO jest więc „jedynie słusznym wyborem”. Stal szlachetna jest materiałem odpornym na promieniowanie UV, mróz, temperaturę i rozprężenia termiczne powstające przy dużych różnicach temperatur, doskonale nadaje się do wnętrz jaki na zewnątrz i to w każdym klimacie. Jest to doskonała wanna ogrodowa.

 

Wanna Wellis VOLCANO wyposażona została w:

– grzałkę 230V/3kW
– powierzchnie boczne niecki szczotkowane
– filtr antybakteryjny
– masywną stalową drabinkę ze stopniami ze stali o powierzchni antypoślizgowej
– 38 dysz
– oświetlenie do chromo terapii
– zestaw do aromaterapii

Wymiary zewnętrzne 227cm x 257cm x 90cm

Niepowtarzalny, prosty design gdzie dominują tylko dwa materiały: czyli drewno w najmodniejszych kolorach i gładka stal idealnie zharmonizują to urządzenia w nowoczesnym ogrodzie lub patio, w bliskim sąsiedztwie  nowoczesnego domku saunowego, z grillem z serii Stoger Metallic Design lub gazowym ogrzewaniem tarasowym Faber.

Nowy model wanny spa Wellis VOLCANO jest kolejnym nietuzinkowym stylistyczne urządzeniem ogrodowym oferowanym przez Tapis, a dedykowanym szczególnie do komfortowo wyposażonych ogrodów lub rekreacyjnych przestrzeni nowoczesnych posiadłości.

Zobacz ofertę wanien firmy Wellis >>

 

Magdalena Siewiera
Kierownik salonu, oddział Łódź
TAPIS.PL
ul. Wędkarska 5
93-458 Łódź
tel: (42) 682 42 23

 

SAUNY BASENY KOMINKI – bądź na bieżąco. Subskrybuj nasz kanał filmowy TAPIS.TV.

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Wanny SPA