Dodano: 2015.12.18

Nikt nie jest w stanie tak sprawnie i szybko pomagać w realizacji najodważniejszych pomysłów ambitnych i dynamicznych projektantów wnętrz jak producenci gazowych palenisk kominkowych. Ogień w ekskluzywnych wnętrzach od wielu lat jest nieodzownym elementem składowym. Dziś ze względu na zaawansowaną technikę budowy palenisk gazowych to właśnie one dominują we współczesnych, luksusowych obiektach. Dobrze o tym trendzie wiedzą profesjonaliści z branży projektowej i coraz częściej do swoich wizjonerskich projektów wpisują najbardziej topowe paleniska gazowe produkcji pochodzącej z Zachodniej Europy, bo jak dotąd krajowych produktów o zaawansowanej technologii i światowej renomie nie spotkamy.

Najlepszą ilustracją tej tezy są zaawansowane produkty światowego producenta techniki gazowej czyli firmy FABER / Kwline, a dokładnie jego flagowy model czyli najbardziej „trendy” obecnie w swoim stylu i gabarytach model TRIPLE PREMIUM XXL.

xxl-2

Szerokość przeszklenia frontowego wynosi aż 174cm! Triple Premium XXL to jak nazwa sugeruje wkład z trzema przeszkleniami czyli tzw. wkład trójstronny. Głębokość okien bocznych wynosi 33cm.

Kominkowi malkontenci mogą zarzucić, że nie problem (zwłaszcza dla światowego potentata) wyprodukować wkład z blisko dwumetrową wizją ognia, ale pamiętajmy że gazowe palniki firmy FABER w połączeniu z ceramicznymi polanami lub białymi kamieniami to maksymalnie realistyczna wizja ognia. Jak dotąd niewiele firm osiągnęło tak imponujący efekt.

Wymiary zewnętrzne paleniska najtrafniej pogodzą go z obszernymi i nowoczesnymi wnętrzami. Prócz tego palenisko z tak szeroką wizja ognia może pełnić role elementu architektonicznego doskonale dzielącego przestrzeń na dwie części o różnych funkcjach tak jak trafnie w tej roli sprawdziły się paleniska WANDERS z serii DANTA.

TRIPLE PREMIUM XXL będzie także dostrzeżony i nie zginie w przestronnych i długich holach, poczekalniach czy pływalniach. O tego typu przeznaczeniach czy aranżacjach można długo dywagować, ale to najlepiej zrobią profesjonalni projektanci i architekci. Jeszcze lepiej na walory aranżacyjne wkładu wpływa możliwość wypełnienia tła paleniska: do wyboru jest matowe czarne lub czarne ceramiczne dające lepszy efekt trójwymiarowości płomieni. W opcji urządzenie dostępne jest także z białymi kamieniami zamiast ceramicznych polan. Białe kamienie w nowoczesnym palenisku są coraz powszechniej wybierane do pomieszczeń rekreacyjnych, spa czy sal konsumpcyjnych.

xxl

W rezultacie można stwierdzić, że otrzymaliśmy produkt najbardziej obecnie pożądany do nowoczesnych przestrzeni mieszkalnych, ale także użytkowych i publicznych, produkt o najwyższym światowym poziomie wykonania.

Dysponując paleniskiem kominkowym o tak uniwersalnych walorach aranżacyjnych, kreatorzy wnętrz z łatwością zagospodarują każdą powierzoną im przestrzeń. Bez zbytniej obawy o efekt końcowy – bo prawie dwumetrowa wizja czystego ognia zatuszuje mankamenty i niedoskonałości otoczenia.

Warto wspomnieć, że produkty firmy Faber / Kwline to nie tylko szerokie panoramiczne wkłady ale także mniejsze, wertykalne i te specjalnie dedykowane do stylowych portali kominkowych oraz wolnostojące piece zasilane gazem. Bez wahania można skonstatować na tej podstawie; że duży i wyspecjalizowany producent może więcej zapewnić użytkownikom w każdym zakresie (wyposażenie, serwis, materiały, technologia ekonomia użytkowania, ekologia, bezpieczeństwo, trwałość, moda,… etc) niż mniejsi i dopiero rozpoczynający (czyt. eksperymentujący) producenci palenisk gazowych. Firma Faber/Kwline nie eksperymentuje kosztem naszych pieniędzy, lecz zapewnia produkt wart każdej zapłaconej za niego złotówki.

więcej: http://www.kwline.pl/kominki-gazowe-triple-xxl.html

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Kominki gazowe