Dodano: 2013.03.26

Piecokuchnie z wysokiej jakości żeliwa Model Insert – do zabudowy. Od góry piec obudowany dwupłaszczowo z izolacją w środku, w celu długotrwałego utrzymywania stałej temperatury w piekarniku.
Dwie pary dużych przeszklonych drzwiczek – dolne drzwiczki zamykają obszerne palenisko, jednocześnie spełniające funkcje gilla. Do wyboru – dwa poziomy ruchomych rusztów, umożliwiające przyrządzenie wszelkiego rodzaju potraw z grilla. Górna część – piekarnik wyposażony dodatkowo oprócz rusztu w kuwetę ze stali, oraz szklane naczynie żaroodporne. W centralnej części szyby piekarnika czytelny termometr. Piekarnik wyposażony w funkcję podświetlenia.

Dwie osobne regulacje do piekarnika oraz do paleniska. W palenisku pod rusztem popielnik. Oba modele piecokuchni Insert wyposażone w szyber dodatkowo ułatwiający kontrolę procesu spalania. Wylot spalin w piecokuchniach pod zabudowę typu Insert – występuje w średnicy 200mmm

Model do zabudowy Insert produkowany jest w dwóch wersjach – Insert I i Insert II
Insert I posiada stylowe, zaokrąglone składające się z dwóch skrzydeł żeliwne drzwiczki, natomiast Insert II to nowoczesne, proste drzwiczki z chromowanymi klamkami.

Wymiary Insert I – szerokość 700mm x wysokość 830mm x głębokość 685mm
Wymiary Insert II – szerokość 700mm x wysokość 765mm x głębokość 685mm

Piecokuchnie występują również w postaci pieca wolnostojącego w czterech wersjach:
Model I Stand Alone o wymiarach: szerokość 815mm x wysokość 1400mm x głębokość 725mm, (stylowe drzwiczki dwuskrzydłowe)
Model II Stand Alone o wymiarach szerokość 745mm x wysokość 1330mm x głębokość 690mm
( drzwiczki proste)
Model Diva frontalny o zwiększonej szybie paleniska – wymiary szerokość 750mm x wysokość 1075 mm x głębokość 440mm
Model Diva Narożny – wymiary szerokość 1030mm x wysokość 1075 x głębokość 798mm
Średnica wylotu spalin w wolnostojących piecokuchniach – 150mm, umożliwia montaż podobnie jak każdego innego piecyka wolnostojącego typu „koza”.

Wysoka sprawność – 80%, niewielka 0.09% emisja spalin i szeroki zakres mocy 7-16 kW stawiają piecokuchnie z oferty Tapis w pierwszym szeregu tego typu urządzeń dostępnych na rynku.

Szybki czas pieczenia, zwiększona kontrola temperatury oraz prosty załadunek potraw. Dwie niezależne komory uniemożliwiają przedostawanie się dymu i nie zmieniają smaku przygotowywanych produktów.
Dzięki piecokuchniom od firmy Tapis możemy delektować się niedościgłym smakiem potraw przyrządzanych w tradycyjny sposób, a jednocześnie cieszyć oczy blaskiem płomieni. Dodatkową zaletą naszej piecokuchni jest funkcja grzewcza którą możemy wykorzystać nawet bez potrzeby przygotowywanie potraw.

Więcej informacji w serwisach:
https://www.tapis.pl/piece-do-pizzy/
http://www.piecechlebowe.eu/

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Grille, Piece