Dodano: 2013.12.19

Dnia 13 grudnia nasz zespół rozegrał 11 kolejkę w I lidze i odniósł drugie zwycięstwo z rzędu! Tym razem w pokonanym polu zostawiając swojego najgroźniejszego rywala w walce o utrzymanie, czyli Lismar Kamienicę Polską. Mecz zakończył sie gładkim zwycięstwem 2:0 w setach do 12 i 18. Nasz zespół nadal zajmuje 8 lokatę w tabeli, lecz ma ma już 5 punktów przewagi nad strefą spadkową, a traci zaledwie 2 punkty do 7 zespołu z Mykanowa.

Tuż po zakończeniu spotkania 11 kolejki, ekipa Tapis/MultiMetal udała się na Świąteczną Wiligilię, podczas której rozmawiano o obecnym sezonie jak i również planach na przyszłość. Trener Markowski, opowiedział o dotychczasowych swych sukcesach jakie osiągnął z najmłodszymi. W trakcie Wigilijnego spotkania przedstawiono również „dwa nowe nabytki” naszego zespołu. Pierwszym z nich jest Kamil Parkitny, który już z powodzeniem gra w naszym zespole od 2 spotkań, gdyż był zawodnikiem wolnym w tym sezonie, natomiast drugi, Sławomir Goldsztajn już w najbliższy piątek tj. 20 grudnia zasili naszą drużynę na pozycji przyjmującego przychodząc z drugoligowego zespołu PWP Częstochowa.

    

Miłym akcentem dla nas jako sponsora, było otrzymanie podziękowania za organizację XIII Ogólnopolskiego Turnieju Mikołajkowego najmłodszych, gdzie nasz zespół M-Volley Tapis Częstochowa zajął III miejsce – dodatkowo na ręce prezesa firmy TAPIS trener drużyny złożył – pamiątkowy dyplom za zajęcie III miejsca, oczywiście zawodnicy pierwszej drużyny pamiętali również o Pani v-ce Prezes – wiwatom, toastom, podziękowaniom oraz życzeniom nie było końca. Wigilię zakończyła wspólna wizyta w jednym z tanecznych lokali w Częstochowie, która trwała do białego rana !

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Wydarzenia