Sauny z serii DESIGN produkowane w zakładach stolarskich TAPIS, od dawna cieszą się uznaniem najbardziej wymagających klientów i architektów w całej Polsce.

Najwyższa jakość, nowoczesna estetyka, niebanalne rozwiązania, nieograniczone możliwości w zakresie aranżacji, konfiguracji, wyposażenia to tylko podstawowe zalety saun z serii DESIGN o których więcej pisaliśmy w poniżej podlinkowanych artykułach w dziale Sauny.

Sauna KLEMENTYNA – w nowej odsłonie – zjawiskowa z każdej strony
Sauna KOLETA – nowoczesna narożna sauna z przeszklonym frontem
Sauny z serii K
Luksus w kompaktowym wymiarze

Dziś prezentujemy dodatek – opcjonalne wyposażenie – do saun TAPIS, który wprowadziliśmy do oferty.

FANTAZJA to panel multimedialny do zastosowania wewnątrz sauny fińskiej lub w pomieszczeniach jako element dekoracyjny, wzbogacający doznania relaksacyjne poprzez emisję różnokolorowego światła i odprężającej muzyki.

Główną częścią dekoracyjną jest szklana tafla – ręcznie malowana – wzory dostępne według życzenia klienta.

Użytkownik ma możliwość uruchomienia i zatrzymania efektu świetlnego jak i włączenia lub wyłączenia muzyki poprzez zbliżenie ręki w miejsca oznaczone jako włącznik (bez kontaktowo – osobne oznaczenie dla światła i dźwięku). Dodatkowo dzięki wbudowanej komunikacji Bluetooth możliwe jest bezprzewodowe uruchomienie własnej muzyki. Standardowo mamy do dyspozycji zapisane fabrycznie relaksacyjne kompozycje.

FANTAZJA posiada wewnętrzny sensor odpowiedzialny za kontrolę temperatury – dzięki temu efekt świetlny zależny jest od temperatury otoczenia. Sensor ten odpowiedzialny jest również za uruchamianie i wyłączanie dedykowanych, wewnętrznych wentylatorów które utrzymują bezpieczną dla części elektronicznej temperaturę.

Zaletą urządzenia jest możliwość zastosowania w istniejących już saunach jak również w nowo powstających projektach. Produkt doskonale sprawdza się również w publicznych miejscach wypoczynku SPA jak i prywatnej strefie relaksu.

Ten designerski panel wytwarza atmosferę relaksu, nadaje barwy i cieszy delikatną muzyką w celu poprawy ogólnego samopoczucia i równowagi.

Terapia z zastosowaniem kolorów jest sztuką wprowadzania rozmaitych barw do organizmu ludzkiego w celu wzmocnienia zdrowia. Szerokie spektrum barw subtelnie wydobywające się z tafli ręcznie malowanego szkła wzbogaca doznania relaksacyjne i pozwala na niczym nie zakłócone odprężenie. Efekt świetlny jest tym bardziej ciekawy ponieważ zmienia się pod wpływem temperatury. Delikatnie mieniące się punkty potrafią przerodzić się w energiczną grę barw.

Panel relaksacyjny oferuje specjalnie dobraną listę utworów urozmaiconych w formie, które zaskoczą Cię różnorodnością brzmień. Muzyka – obok światła – to najłatwiejszy sposób na dotarcie do naszych zmysłów, dlatego połączenie tych dwóch elementów, wyzwala w nas pozytywne emocje.

Do dyspozycji mamy wybór dwóch opcji nagłośnienia – wbudowane – jako głośniki wewnętrznie spójne z panelem, lub podłączenie do istniejącej instalacji audio.

Modele:

Fusing – szkło stapiane
Technika ta pozwala na tworzenie wzorów na szkle bezbarwnym oraz łączenie szkieł kolorowych, dzięki czemu otrzymujemy wyjątkowo efektowny i barwny materiał na tafle szklaną dla naszej Fantazji.

Panel FANTAZJA dostępny w rozmiarze: w rozmiarze 170 x 40 cm

Bluetooth
Funkcjonalność połączenia panelu relaksacyjnego z innymi urządzeniami za pomocą transmisji Bluetooth daje możliwość odtwarzania swojej ulubionej muzyki. Rozwiązanie to pozwala również na bezpośrednią kontrolę głośności zgodnie z upodobaniami (na przykład w telefonu komórkowego).  Panel automatycznie wykryje moment w którym chcemy włączyć swoją muzykę i natychmiast przełączy źródło dźwięku na nasz telefon.

Obok kolorterapii, oświetlenia LED, gwieździstego nieba czy podświetlonych kruchów solnych, Panel Fantazja stanowi doskonałe uzupełnienie oferty wyposażenia saun TAPIS.PL

Polecamy prezentacje multimedialne z montaży m.in. saun: http://www.youtube.com/user/tapisdesign

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Sauny