Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą, tych z bliska jak i z daleka, zapraszamy do odwiedzenia naszych salonów ekspozycyjnych.

W pierwszej kolejności oferujemy wirtualny spacer po łódzkim oddziale firmy TAPIS.PL, a już niebawem również po salonach w Wrocławiu, Katowicach, Legionowie, Częstochowie i Bełchatowie.

Już dziś, nawet w tej chwili, siedząc wygodnie w domowym zaciszu lub korzystając z komputera w pracy – podczas przerwy na lunch oczywiście ;) możecie Państwo swobodnie rozejrzeć się po naszym obiekcie – a sprawdźcie sami, że jest co oglądać.

Prezentacja dwóch z trzech poziomów bogatej ekspozycji gdzie znajdą Państwo m.in.:

piece wolnostojące opalane drewnem, pelletem, kominki kaflowe, obudowy kominkowe, futurystyczne kominki wiszące, uruchomione kominki gazowe!, działające kominki elektryczne, biokominki, wanny spa, minibasen pływacki, piece chlebowe, grille gazowe, prysznice basenowe, sauny a nawet uruchomioną Grotę Solną – a to tylko część naszej oferty z którą niemal namacalnie możecie się zapoznać podczas wirtualnego spaceru.

Żeby nie utrudniać poruszania się w przestrzeni prezentacja uwzględnia tylko dwa z trzech poziomów ekspozycji, wyłączając  trzeci poziom oraz ogród z ekspozycją zewnętrznych atrakcji w postaci grilli, basenów, balii ogrodowych z piecem, drewutni, domków saunowych, altan.

Zainteresowanych naszą ofertą zachęcamy do swobodnego spaceru po naszym salonie, zapoznania się z urzeczywistnionymi rozwiązaniami bez konieczności wyjazdowych spotkań.

Oczywiście mamy nadzieję, że tak udokumentowana ekspozycja – niedowiarków zapewni że istniejemy nie tylko w internecie, a także zachęci do osobistych odwiedzin.

Wirtualny spacer po salonie firmowym TAPIS.PL mieszczącym się w Łodzi przy ulicy Wędkarskiej:
http://goo.gl/maps/Lt6Ty

Serdecznie zapraszamy
TAPIS.PL

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Wydarzenia