Dodano: 2012.08.17

Nowoczesny stalowo-szamotowy wkład kominkowy do palenia ciągłego z podnoszoną szybą firmy Kwline model E 660 Gilotyna. Wkład posiada bezpośrednie doprowadzenie powietrza z zewnątrz, oraz szyber, co umożliwia sterowanie systemem spalania. Specjalna dwupłaszczowa konstrukcja zapewnia doskonałe parametry grzewcze, natomiast szamotowe wykończenie komory paleniska gwarantuje najlepszą akumulacje ciepła.

Urządzenie wyposażono m.in. w bezpośrednie doprowadzenie powietrza które działa w oparciu o system przepustnic zapewniających jego płynną regulację. Wkład kominkowy E 660 G idealnie nadaje się do pracy w budynkach z wentylacją mechaniczną (tzw. rekuperacją). Drzwiczki wkładu zostały dodatkowo wzmocnione , dzięki czemu są odporne na zniekształcenia. Podwójna kurtyna powietrzna – system czystej szyby – daje możliwość cieszenia się nie zakłóconym spektaklem płomieni. Deflektor, część wkładu najbardziej narażona na wysokie temperatury wykonany z dwóch materiałów – ze stali i wermikulitu. Ekskluzywne, chromowe wykończenia pasują do modnych nowoczesnych zabudów.

To wszystko sprawia, że wkład grzewczy Kwline E 660 G jest doskonałym urządzeniem dla klientów, którzy  poszukują,  nowoczesnego, wytrzymałego i wydajnego paleniska kominkowego z podnoszoną szybą (gilotyną).

Więcej informacji w serwisie internetowym https://www.tapis.pl/kominkowe/kwline/e660g.htm

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Wkłady kominkowe