Dodano: 2016.02.18

Kominek z płyt Profmafour firmy PromatW listopadzie 2015 roku, Szkoła Kominkowa Piotr Batura, zorganizowała szkolenie, w którym wzięli udział kierownicy salonów z Łodzi, Częstochowy oraz Wrocławia. Szkolenie odbyło się w zakresie stosowania systemu Promafour, przechowywania i transportu produktów izolacyjnych, krzemianowo-wapiennych, oferowanych przez firmę PROMAT oraz w zakresie wykorzystywania rozwiązań technicznych. Jesteśmy bardzo wdzięczni za przeprowadzone szkolenie, ponieważ mimo ciągłego korzystania z płyt izolacyjnych firmy PROMAT, uważamy, że wiedzę na ten temat należy pogłębiać i być na bieżąco ze wszystkimi zmianami.

dyplom71 dyplom72 dyplom73

Materiały krzemianowo-wapniowe PROMAT wytwarzane są w pełni syntetycznie, jednak ich podstawowe składniki – piasek kwarcowy i wapno – są pochodzenia naturalnego i występują powszechnie w niewyczerpanych ilościach. Produkty krzemianowo-wapniowe są często utożsamiane z powszechnie stosowanym w budownictwie gipsem. W rzeczywistości są to zupełnie inne materiały. Gips jest wrażliwym na wilgoć, uwodnionym siarczanem wapnia o relatywnie niskiej temperaturze rozkładu. Natomiast termiczna dekompozycja krzemianów wapnia następuje dopiero w temperaturze 1350°C. Krzemiany wapnia są w istocie wysokotemperaturowymi materiałami izolacyjnymi. Trzeba jednakże pamiętać, iż nie jest to materiał konstrukcyjny. W przypadku zabudowy wykończonej ciężkimi materiałami, niezbędny jest stalowy stelaż.

Dbając o dobre imię firmy Tapis, korzystamy tylko z produktów najwyższej jakości, dlatego zabudowy wykonujemy na bazie płyt izolacyjnych firmy Promat. Nasze zabudowy kominkowe cieszą się zaufaniem, oraz wielkim zadowoleniem ze strony klientów, czego potwierdzeniem są niezliczone zdjęcia naszych realizacji.

   
Jednak aby zacząć myśleć o zabudowie, trzeba najpierw wybrać odpowiedni wkład kominkowy. Polecamy przede wszystkim produkty sprawdzonych i pewnych firm, takich jak KWLINE, RUEGG, AXIS, STOGER czy HITZE. Współgramy z architektami, wybierając wspólnie urządzenie grzewcze i tworząc projekt, który najbardziej oddaje wizję inwestora. Gdy posiadamy już te dwa, najważniejsze czynniki, czyli wkład kominkowy i projekt zabudowy, wtedy do pracy przystępuje wykwalifikowana grupa instalacyjna. Efekty naszej ciężkiej pracy są udokumentowane w licznych prezentacjach multimedialnych, które można obejrzeć na firmowym kanale YouTube.

Przykładowe zabudowy  kominkowe wykonywane w systemie Promafour:
https://www.tapis.pl/kominki/prosta-obudowa-kominka/

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Wydarzenia