Teraz mistrzowskim posunięciem firmy TAPIS.PL jest wyjście naprzeciw nowym wyzwaniom jakim jest zabudowa kominków elektrycznych. Kominki elektryczne praktycznie nie mają żadnych ograniczeń, co ważne możemy z nich korzystać nie mając komina. Kominek elektryczny możemy zabudowywać w dowolny sposób korzystając z płyt meblowych w szerokiej gamie kolorystycznej, takie rozwiązanie daje nam nieograniczone możliwości aranżacyjne, dopasowując kominek do wnętrza – kominek frontalny, z boczną szybą, trójstronny lub otwarty.

Efekt płomienia powstaje przez podświetlenie pary wodnej w zestawieniu dekoracyjnych ceramicznych polan czy kamyczków daje nam niesamowite wrażenie rzeczywistego trójwymiarowego ognia, migoczące w palenisku języki ognia nie sprawiają wrażenia płaskich, kominek elektryczny jest płynnie sterowany przez poręcznego pilota, a sama para dodatkowo nawilża nam powietrze, wymiary możemy dopasować do własnych potrzeb wizualnych wizji ognia.

Wśród proponowanych przez nas rozwiązań znajdują się praktyczne kominki elektryczne 3D, które w zabudowie z płyt meblowych odznaczają się wyjątkową estetyką, niebywałą lekkością i ogromnymi możliwościami aranżacyjnymi,  w tym możliwością łączenia szeregowo poszczególnych modułów. Mitem jest, iż pochłaniają ogromne ilości energii. Nowoczesne modele zostały zaprojektowane tak, aby generować jak najmniejsze koszty związane z poborem prądu. Dodatkową korzyścią jest nawilżanie powietrza, zapewnianie komfortu użytkowania, by wyłącznie cieszyć się z efektu wizualnego płonącego ognia. Proponowane rozwiązania nie wymagają także uciążliwego i żmudnego czyszczenia. Urządzenie jest typu „plug and play” – wystarczy podłączyć do gniazdka i można się cieszyć niemal „prawdziwym” kominkiem.

Kominek elektryczny Hologram skupia się na tworzeniu atmosfery, bardzo realistycznego widoku płomienia. Taki kominek prawie nie wymaga nadzoru, dlatego obok wykorzystania w swoim własnym domu, jest idealny także do ruchliwych restauracji, kawiarni i hoteli czy klubów fitness, dodając efektu ciepła domowego i pięknej wizji ognia w miejscach, gdzie nie można wkomponować tradycyjnego kominka do którego jest potrzebny komin czy wentylacja. Łatwość przenoszenia, samego montażu w dowolnym miejscu, wmontowane w bardzo praktyczne meblościanki, ukryte w szafkach, pod telewizorem, możliwości są nieograniczone, a przy tym nie musimy magazynować drewna i co ważne nie inwestujemy w sam komin, bo nie musimy mieć do kominka elektrycznego komina, nie obciążamy także stropu jak przy tradycyjnym kominku. Przy doborze odpowiedniego modelu kominka elektrycznego ”HOLOGRAM” zawsze można liczyć na fachową pomoc wyspecjalizowanych pracowników firmy TAPIS.

https://www.tapis.pl/kominki/elektryczne/galeria.htm

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Kominki