Łaźnie parowe
kabiny prysznicowo-parowe

Sauny Fotele ceramiczne Wanny SPA
» Łaźnie parowe « » Sauny « » Aktualności « » Promocje « » Dla prasy i architektów « » Kontakt «

W dzisiejszych czasach łaźnia parowa to estetyczne pomieszczenie, które za pomocą specjalnego generatora wypełniane jest kłębami pary. Można w niej korzystać z chwil błogiego odprężenia i odpoczynku. Ten wypełniony parą pokój działa relaksująco i poprawia ogólny stan zdrowia. Coraz częściej jest ona jednym z nieodzownych elementów stref wellness i SPA, obejmującego też sauny i minibaseny. Łaźnia parowa określana jest często jako łaźnia rzymska lub łaźnia turecka.


Nasza firma jest producentem łaźni parowych. TAPIS.PL oferuje Państwu najwyższej jakości łaźnie parowe, które spełniają rygorystyczne normy bezpieczeństwa.

Oferujemy także łaźnie modułowe i kabiny prysznicowo-parowe. Posiadamy także urządzenia do wyposażenia łaźni parowych od wiodących producentów.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą łaźni i kabin parowych.

Kliknij na zdjęciu wybranego produktu.

Łaźnie parowe (tureckie) Modułowe łaźnie parowe Kabiny prysznicowo-parowe Kabiny kąpielowe

 

Akcesoria do kabin i łaźni parowych

Wybierz produkt, który Cię interesuje.
GENERATORY PARY
Generatory pary
PANELE
STERUJĄCE
Panele
INFRASHOWER
(panel infrared do kabin prysznicowych i łaźni parowych)
Infrashower - panel infrared
WYPOSAŻENIE
(drzwi do łaźni parowych i inne)
Akcesoria, drzwi do łaźni parowych

Mozaika i Moduły Wellness do łaźni parowychIstnieje wiele przyczyn, dla których osoby odpowiedzialne za wypoczynek i relaks w hotelach oraz obiektach publicznych wybierają właśnie łaźnie parowe. Jeśli patrzeć na to z czysto ekonomicznego punktu widzenia, korzyści wydają się oczywiste. Oferujemy wysoką jakość i materiały o niezawodnej trwałości, stabilną i bezpieczną konstrukcję, szczelne połączenia poszczególnych elementów, niezawodne działanie, które praktycznie wyklucza naprawy i związane z nimi koszty, a także łatwość w utrzymaniu higieny. Krótko mówiąc, nasze łaźnie parowe spełniają najwyższe wymagania, jakie stawia się tego typu pomieszczeniom. Warto wspomnieć również o wielkim bogactwie kształtów i wymiarów, a także szerokiej gamie wyposażenia dodatkowego, (m.in. drzwi do łaźni parowych, generatory pary), co poszerza i uatrakcyjnia naszą ofertę.


MOZAIKA I
MODUŁY WELLNESS do łaźni parowych, basenów i pomieszczeń SPA
Mozaika do łaźni parowej
Mozaiki i moduły SPA do basenów
Mozaiki i moduły SPA do basenów


  Zobacz nasze realizacje z innych działów:
  » Sauny Galeria « » Baseny Galeria «

  Zobacz nasze realizacje z innych działów:
» Kominki Galeria « » Grille Galeria «