Łaźnie parowe

Sauny Fotele ceramiczne Wanny SPA
» Łaźnie parowe « » Sauny « » Aktualności « » Promocje « » Dla prasy i architektów « » Kontakt «

łaŸnia parowa ModernW dzisiejszych czasach łaźnia parowa to estetyczne pomieszczenie, które za pomocą specjalnego generatora wypełniane jest kłębami pary. Można w niej korzystać z chwil błogiego odprężenia i odpoczynku. Ten wypełniony parą pokój działa relaksująco i poprawia ogólny stan zdrowia. Terapia relaksacyjna oczyszcza skórę, dotlenienia drogi oddechowe, rozluźnia mięśnie i poprawia krążenie. Kąpiele parowe pomagają również w walce ze stresem i zmęczeniem psychicznym.

Coraz częściej jest ona jednym z nieodzownych elementów domowego SPA czy też stref wellness zawierających również sauny i minibaseny. Łaźnia parowa określana jest często jako łaźnia rzymska lub łaźnia turecka.

Nasza firma jest producentem łaźni parowych. TAPIS.PL oferuje Państwu najwyższej jakości produkty, które spełniają rygorystyczne normy bezpieczeństwa. Specjalizujemy się w budowie nowoczesnych, lekkich konstrukcji w minimalistycznym stylu.Łaźnie parowe MODERN

ŁaŸnia Modern wykonywana na wymiarMODERN to innowacyjny projekt łaźni parowych wykonywanych z płyt mineralno-akrylowych, którego celem było stworzenie produktu o minimalistycznym designie i wysokiej wartości użytkowej. Wykonane przy użyciu eleganckich materiałów o najlepszej jakości i optymalnie dostosowanych do pracy w tak trudnym klimacie. Jest trwały i ma wyjątkową odporność i twardość. Nie wymaga konserwacji i jest wyjątkowo łatwy w czyszczeniu.

Łaźnie wykonywane na wymiar

Posiadamy szeroką gamę stylów, wykończeń i materiałów, które pozwalają nam tworzyć produkty szyte na miarę i wkomponowane w przestrzeń inwestora. Wszystkie nasze kreacje są dokładnie przemyślane, aż do ostatniego szczegółu ze szczególnym uwzględnieniem estetyki i jakości.

Lekka konstrukcja i nowoczesna technologia produkcji pozwala nam na budowę kabin wolnostojących, przystawnych oraz adaptację istniejących pomieszczeń.

W zależności od oczekiwań wyposażenie łaźni może zawierać m.in. nowoczesne siedziska, generator pary, natrysk, deszczownicę, chromoterapię czy system audio.

łaźnia parowa wolno stojąca łaźnia w pomieszczeniu czarna laźnia parowa łaźnia - widok z boku kabina narożna w łazience

Elegancja i design to podstawowe kryteria którymi kierowano się przy tworzeniu tej spektakularnej łaźni parowej. Jej wystrój wnętrza gwarantuje niezapomniane wrażenia i dobre samopoczucie.

 Oferujemy także łaźnie modułowe i kabiny prysznicowo-parowe.
Posiadamy także urządzenia do wyposażenia łaźni parowych od wiodących producentów.Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą klasycznych i modułowych łaźni parowych oraz kabin prysznicowo-parowych.

Kliknij na zdjęciu wybranego produktu.

Łaźnie parowe (tureckie) Modułowe łaźnie parowe Kabiny prysznicowo-parowe Kabiny kąpielowe

Akcesoria do kabin i łaźni parowych

Wybierz produkt, który Cię interesuje.
Infrashower - panel infrared
Generatory pary
Panele
Drzwi do łaźni parowych
INFRASHOWER
GENERATORY PARY
PANELE
STERUJĄCE
DRZWI DO ŁAŹNI

STREFY WELLNESS

Wykonywane przez naszą firmę Strefy Wellness pozwalają Państwu uciec od codziennego zgiełku i hałasu... odprężyć się w wannie SPA z systemem hydromasaży... zrelaksować łaźni parowej czy wyciszyć w saunie (suchej, parowej oraz infrared). Kiedyś były domeną hoteli i obiektów SPA, dziś coraz częściej budowane są w obiektach prywatnych.

Strefa WellnessSTREFA MOKRA

Strefa Mokra jest to wydzielona część strefy WELLNESS, w której możemy schłodzić się po seansie w saunie czy łaźni parowej. Może ona zawierać prysznic, balię schładzającą, wiadro bosmańskie, a nawet fontannę lodową.

Fontanna Lodowa Wiadro bosmańskie
Foto: Fontanna lodowa Foto: Strefa mokra z prysznicem, balią drewnianą i
wiadrem bosmańskim.


Żadna strefa wellness nie obejdzie się bez wygodnych leżanek SPA, na których goście mogą wygodnie odpocząć.

Leżanki SPA

Oferowane przez nas leżanki posiadają funkcję podgrzewania, więcej informacji o leżankach SPA »


 

Mozaika i Moduły Wellness do łaźni parowych

Istnieje wiele przyczyn, dla których osoby odpowiedzialne za wypoczynek i relaks w hotelach oraz obiektach publicznych wybierają właśnie łaźnie parowe. Jeśli patrzeć na to z czysto ekonomicznego punktu widzenia, korzyści wydają się oczywiste. Oferujemy wysoką jakość i materiały o niezawodnej trwałości, stabilną i bezpieczną konstrukcję, szczelne połączenia poszczególnych elementów, niezawodne działanie, które praktycznie wyklucza naprawy i związane z nimi koszty, a także łatwość w utrzymaniu higieny. Krótko mówiąc, nasze łaźnie parowe spełniają najwyższe wymagania, jakie stawia się tego typu pomieszczeniom. Warto wspomnieć również o wielkim bogactwie kształtów i wymiarów, a także szerokiej gamie wyposażenia dodatkowego, (m.in. drzwi do łaźni parowych, generatory pary), co poszerza i uatrakcyjnia naszą ofertę.MOZAIKA I
MODUŁY WELLNESS do łaźni parowych, basenów i pomieszczeń SPA
Mozaika do łaŸni parowej
Mozaiki i moduły SPA do basenów
Mozaiki i moduły SPA do basenów


  Zobacz nasze realizacje z innych działów:
  » Sauny Galeria « » Baseny Galeria «

  Zobacz nasze realizacje z innych działów:
» Kominki Galeria « » Grille Galeria «