Łaźnie parowe

Sauny Fotele ceramiczne Wanny SPA
» Łaźnie parowe « » Sauny « » Aktualności « » Promocje « » Dla prasy i architektów « » Kontakt «

WELLNESS i SPA
Strefa Wellness
Centrum SPA

Łaźnie parowe
Łaźnie parowe MODERN
Łaźnie z mozaiki
Modułowe łaźnie parowe

Kabiny prysznicowo-parowe
Kabiny prysznicowe
Generatory pary
Drzwi do łaźni
Leżanki SPA
Infrashower

Wanny
Wanny SPA
Wanny drewniane
Balie

Sauny
Sauny MODERN i DESIGN
Sauny ogrodowe
Sauny infrared

Nasze realizacje
Zdjęcia saun i łaźni parowych

łaźnia parowa ModernW dzisiejszych czasach łaźnia parowa to estetyczne pomieszczenie, które za pomocą specjalnego generatora wypełniane jest kłębami pary. Można w niej korzystać z chwil błogiego odprężenia i odpoczynku. Ten wypełniony parą pokój działa relaksująco i poprawia ogólny stan zdrowia. Terapia relaksacyjna oczyszcza skórę, dotlenienia drogi oddechowe, rozluźnia mięśnie i poprawia krążenie. Kąpiele parowe pomagają również w walce ze stresem i zmęczeniem psychicznym.

Coraz częściej jest ona jednym z nieodzownych elementów domowego SPA czy też stref wellness zawierających również sauny i minibaseny. Łaźnia parowa określana jest często jako łaźnia rzymska lub łaźnia turecka.

Nasza firma jest producentem łaźni parowych. TAPIS.PL oferuje Państwu najwyższej jakości produkty, które spełniają rygorystyczne normy bezpieczeństwa. Specjalizujemy się w budowie nowoczesnych, lekkich konstrukcji w minimalistycznym stylu.Łaźnie parowe MODERN

ŁaŸnia Modern wykonywana na wymiarMODERN to innowacyjny projekt łaźni parowych wykonywanych z płyt mineralno-akrylowych, którego celem było stworzenie produktu o minimalistycznym designie i wysokiej wartości użytkowej. Wykonane przy użyciu eleganckich materiałów o najlepszej jakości i optymalnie dostosowanych do pracy w tak trudnym klimacie. Jest trwały i ma wyjątkową odporność i twardość. Nie wymaga konserwacji i jest wyjątkowo łatwy w czyszczeniu.

Łaźnie wykonywane na wymiar

Posiadamy szeroką gamę stylów, wykończeń i materiałów, które pozwalają nam tworzyć produkty szyte na miarę i wkomponowane w przestrzeń inwestora. Wszystkie nasze kreacje są dokładnie przemyślane, aż do ostatniego szczegółu ze szczególnym uwzględnieniem estetyki i jakości.

Lekka konstrukcja i nowoczesna technologia produkcji pozwala nam na budowę kabin wolnostojących, przystawnych oraz adaptację istniejących pomieszczeń.

W zależności od oczekiwań wyposażenie łaźni może zawierać m.in. nowoczesne siedziska, generator pary, natrysk, deszczownicę, chromoterapię czy system audio.

Każda z wykonywanych przez nas łaźni parowych może zostać wyposażona w:

  • sufitowe oświetlenie światłowodowe typu "Gwieździste niebo"
  • aromaterapię - pompa esencji zapachowych
  • generator aerozoli solankowych - nebulizacja mgiełką solankową
  • system audio bluetooth - możliwość sterowania za pomocą tabletu lub smartfona

Brak miejsca na generator pary nie stanowi dla nas problemu

W przypadku, gdy nie ma dostępu do pomieszczenia technicznego i nie jest możliwy montaż tradycyjnego generatora pary oferujemy wówczas wewnętrzny generator pary, który jest montowany w łaźni parowej.

łaźnia parowa wolno stojąca łaźnia w pomieszczeniu czarna łaźnia parowa łaźnia - widok z boku kabina narożna w łazience

Elegancja i design to podstawowe kryteria którymi kierowano się przy tworzeniu tej spektakularnej gamy łaźni parowych. Ich wystrój wnętrza gwarantuje niezapomniane wrażenia i dobre samopoczucie.

Łaźnie parowe MODERN - próbnik kolorów »


Oferujemy także łaźnie modułowe i kabiny prysznicowo-parowe.
Posiadamy także urządzenia do wyposażenia łaźni parowych od wiodących producentów.
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą klasycznych i modułowych łaźni parowych oraz kabin prysznicowo-parowych.

Kliknij na zdjęciu wybranego produktu.

Łaźnie parowe (tureckie) Modułowe łaźnie parowe Kabiny prysznicowo-parowe Kabiny kąpielowe

Akcesoria do kabin i łaźni parowych

Wybierz produkt, który Cię interesuje.
Infrashower - panel infrared
Generatory pary
Drzwi do łaźni parowych
INFRASHOWER
GENERATORY PARY
DRZWI DO ŁAŹNI

STREFY WELLNESS

Wykonywane przez naszą firmę Strefy Wellness pozwalają Państwu uciec od codziennego zgiełku i hałasu... odprężyć się w wannie SPA z systemem hydromasaży... zrelaksować łaźni parowej czy wyciszyć w saunie (suchej, parowej oraz infrared). Kiedyś były domeną hoteli i obiektów SPA, dziś coraz częściej budowane są w obiektach prywatnych.

Strefa WellnessSTREFA MOKRA

Strefa Mokra jest to wydzielona część strefy WELLNESS, w której możemy schłodzić się po seansie w saunie czy łaźni parowej. Może ona zawierać prysznic, balię schładzającą, wiadro bosmańskie, a nawet fontannę lodową.

Fontanna Lodowa Wiadro bosmańskie
Foto: Fontanna lodowa Foto: Strefa mokra z prysznicem, balią drewnianą i
wiadrem bosmańskim.


Żadna strefa wellness nie obejdzie się bez wygodnych leżanek SPA, na których goście mogą wygodnie odpocząć.

Leżanki SPA

Oferowane przez nas leżanki posiadają funkcję podgrzewania, więcej informacji o leżankach SPA »


 

Mozaika i Moduły Wellness do łaźni parowych

Istnieje wiele przyczyn, dla których osoby odpowiedzialne za wypoczynek i relaks w hotelach oraz obiektach publicznych wybierają właśnie łaźnie parowe. Jeśli patrzeć na to z czysto ekonomicznego punktu widzenia, korzyści wydają się oczywiste. Oferujemy wysoką jakość i materiały o niezawodnej trwałości, stabilną i bezpieczną konstrukcję, szczelne połączenia poszczególnych elementów, niezawodne działanie, które praktycznie wyklucza naprawy i związane z nimi koszty, a także łatwość w utrzymaniu higieny. Krótko mówiąc, nasze łaźnie parowe spełniają najwyższe wymagania, jakie stawia się tego typu pomieszczeniom. Warto wspomnieć również o wielkim bogactwie kształtów i wymiarów, a także szerokiej gamie wyposażenia dodatkowego, (m.in. drzwi do łaźni parowych, generatory pary), co poszerza i uatrakcyjnia naszą ofertę.MOZAIKA I
MODUŁY WELLNESS do łaźni parowych, basenów i pomieszczeń SPA
Mozaika
Mozaiki i moduły SPA do basenów
Mozaiki i moduły SPA do basenów


  Zobacz nasze realizacje z innych działów:
  » Sauny Galeria « » Baseny Galeria «

  Zobacz nasze realizacje z innych działów:
» Kominki Galeria « » Grille Galeria «