Infrashower

Kabiny parowe Wanny SPA Coast Spas Sauny
» Łaźnie parowe « » Sauny « » Aktualności « » Promocje « » Dla prasy i architektów « » Kontakt «

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą paneli infrared montowanych w kabinach prysznicowych i łaźniach parowych.

InfrashowerInfrashower - ciepło pod prysznicem

Infrashower jest to panel infrared do montażu w kabinach prysznicowych i łaźniach parowych. Panele Infrashower generują kojące ciepło w każdej domowej łazience. Montowane w kabinie prysznicowej lub w łaźni parowej zapewniają prozdrowotny wpływ na organizm ludzki.


Panel jest oferowany w 4 wersjach:

- Infrashower B - wersja wpuszczana - montowana pod prysznicem

- Infrashower P - wersja naścienna montowana w kabinie prysznicowej

- Infrashower L - wersja wpuszczana - montowana w łaźni parowej. Panel infrared i panel prysznicowy sterowane są za pomocą zintegrowanego panelu sterującego.

- Infrashower T - promiennik Infrashower został ukryty za taflą szklaną w kabinie prysznicowo-parowej (sterowanie zintegrowane z kabiną parową). Infrashower T to: kabina prysznicowa, kabina parowa z wbudowanym generatorem pary oraz sauna infrared. Sterowanie odbywa się przy pomocy nowoczesnego panelu sterującego.

 

 

Infrashower B - moduł wpuszczany w ścianę - montowany pod prysznicem

 

 

Kompaktowe wymiary elementu podczerwieni Infrashower B sprawiają iż pasuje on do każdego prysznica. Do każdego modułu oferujemy także odpowiednie siedziska. Wygodne oparcie zapewnienia odpowiednią odległość od źródła podczerwieni i zapewnia optymalne działanie na organizm.

Podczerwień działa w niskiej temperaturze, około 12% skóry, ogrzewa się w tylnej części, wzdłuż kręgosłupa. W efekcie uzyskujemy pozytywne efekty, takie jak odruch rozluźnienia mięśni i złagodzenia bólu, jak również likwidację lokalnych napięć. To ma ogólnie pozytywny wpływ na układ mięśniowo-szkieletowego i psychikę.

Element podczerwieni Infrashower B składa się z malowanej ramy aluminiowej wykończonej szklaną płytą zintegrowaną ze źródłem ciepła na podczerwień. Szkło jest dostępne w kilku kolorach do wyboru. Na indywidualne zamówienie w kolorach specjalnych. Sterowanie elementem podczerwieni do prysznica odbywa się przez umieszczony w górnej części płyty szklanej ekran dotykowy.

Schemat techniczny i wymagania instalacyjne panelu Infrashower B »

Dwa oparcia wykonane zostały z materiału mineralnego w kolorze białym natomiast uchwyty mocujące wykonano z chromu. Moduł opracowany w technologii podczerwieni jest w szczególności przeznaczony do stosowania w pomieszczeniach mokrych.

 

Infrashower P - moduł naścienny montowany w kabinie prysznicowej

 

Infrashower P przeznaczony jest do doposażenia kabiny prysznicowej w panel infrared. Moduł w zależności od dostępnej przestrzeni może być montowany na dowolnej ścianie kabiny prysznicowej. Tak więc, każdy prysznic może być rozbudowany do kabiny na podczerwień. Wymagane jest jedynie doprowadzenie zasilania w obszar panelu.

Schemat techniczny i wymagania instalacyjne panelu Infrashower P »

Wodoodporny element podczerwieni składa się z aluminiowej ramy panelu i górnej płyty szklanej zintegrowanej ze źródłem ciepła w podczerwieni. Szkło jest dostępne w kilku kolorach do wyboru, w tym białym i czarnym. Sterujący urządzeniem ekran dotykowy został zabudowany w płycie szklanej. Oparcie wykonano z materiału w kolorze białym, a uchwyty są chromowe. Do siedzenia można użyć wyprofilowanej ławki lub stołka. Specjalna konstrukcja nie zajmuje wiele miejsca, głębokość oparcia wynosi tylko 10 cm, a głębokość całkowita modułu Infrashower P wynosi 20 cm.

 

Infrashower L - moduł wpuszczony w ścianę, montowany w kabinie parowej ze
sterowaniem zintegrowanym z panelem prysznicowym


Infrashower L może być montowany w prawie każdej kabinie parowej. Panel można łączyć z niemal wszystkimi siedziskami, także w niewysokich pomieszczeniach, dzięki czemu jest idealny do małych pomieszczeń parowych. Wygodne oparcie zapewnia optymalną odległość od źródła podczerwieni w celu osiągnięcia najlepszego możliwego wpływu na organizm.

Schemat techniczny i wymagania instalacyjne panelu Infrashower L »

Moduł L składa się z malowanej ramy aluminiowej oraz frontu szklanego zintegrowanego ze źródłem ciepła w podczerwieni. Szkło jest oferowane w kilku kolorach do wyboru. Sterowanie kabiną parową, jak i modułem podczerwieni odbywa się przy pomocy tego samego panelu sterującego znajdującego się na płycie czołowej panelu prysznicowego. Oparcia wykonano ze specjalnego materiału w kolorze białym z chromowymi wykończeniami.

 

 

Infrashower T - kabina prysznicowo-parowa z ukrytym za taflą szklaną modułem infrared
Zintegrowany panel sterujący z zewnętrzną i wewnętrzną klawiaturą

Kabina prysznicowo-parowa Infrashower T - jest zbudowana ze specjalnej, szklanej powierzchni w ten sposób że tafla szklana pozostaje gładka. Ze ściany wystaje tylko wygodne oparcie, które gwarantuje optymalną odległość do źródła ciepła na podczerwień. Działanie i sterowanie wszystkich funkcji łaźni parowej i promieniowania podczerwonego jest realizowane przez dwa zintegrowane manipulatory (zewnętrzny i wewnętrzny).

Schemat techniczny i wymagania instalacyjne kabiny parowej Infrashower T »
  Zobacz nasze realizacje z innych działów:
  » Sauny Galeria « » Baseny Galeria «

  Zobacz nasze realizacje z innych działów:
» Kominki Galeria « » Grille Galeria «