Kominki elektryczne

Kominki BioKominki Kominki elektryczne - Galeria
» Kominki « » Aktualności « » Promocje « » Dla prasy i architektów « » Kontakt «

Stoger Electric

Prezentujemy najnowszą gamę kominków elektrycznych Stoger Electric o nowoczesnej technologi uzyskania płomienia poprzez podświetlenie mgły wodnej. Kolekcja obejmuje kominki o szerokościach od 500 do 1800 mm. Do wyboru polana imitujące drewno lub kamienie w kolorze białym lub grafitowym.

Ulotka reklamowa Stoger Electric »


TAPIS.TV: Prezentacja medialna kominków elektrycznych STOGER ELECTRIC LED


Oferta kominków elektrycznych STOGER ELECTRIC LED

L 500
L 800
L 1000
     
L 1200
L 1400
L 1500
     
L 1600
L 1800
L 600 x 600
     

Opti Virtual

Kominek hologram 3D o ekstremalnie realistycznych płomieniach !
Pożar bez ognia !

Opti Virtual - nie jest to zwykły kominek elektryczny, jego technologia daleko wykracza poza ramy obecnie dostępnych kominków elektrycznych. W urządzeniu tym wykorzystano zasadę Pepper's Ghost - jest to sposób na stworzenie iluzji, które są również używane w teatrach czy muzeach. Dzięki temu Opti Virtual jest kominkiem który tworzy wspaniałą iluzję z realistycznych płomieni, trzaskającego ognia i iskier. Opti Virtual wypada genialne w prostej zabudowie, dzięki czemu można cieszyć się nie tylko kominkiem, ale również uzyskać fantazyjny element wystroju. Kominek nie posiada funkcji grzewczej, natomiast pozwala cieszyć się widokiem płomieni przez cały rok, nawet w upalne lato.

Urządzenie jest typu "plug and play" - czyli wystarczy podłączyć do gniazdka i można się cieszyć niemal "prawdziwym" kominkiem. Opti Virtual nie posiada możliwości grzewczych, skupia się na tworzeniu atmosfery, realnego widoku płomienia. Kominek 3D Opti Virtual prawie nie wymaga nadzoru, dlatego obok wykorzystania w swoim własnym domu, jest idealny do ruchliwych restauracji, kawiarni i hoteli.

Urządzenie sterowane jest za pomocą pilota zdalnego sterowania.

Opti Virtual jest dostępny w dwóch wymiarach o szerokościach fasady: 760 lub 1380 mm: Opti Virtual Single i Opti Virtual Double.

Opti Virtual Single

Opti Virtual Double

DANE TECHNICZNE Opti Virtual Single Opti Virtual Double
szerokość [mm] 760 1380
wysokość [mm] 448 448
głębokość [mm] 343 343
waga [kg] 10 10

Opti Virtual - schemat techniczny »


Poniżej zamieszczamy porównanie kominków elektrycznych o dwóch najnowszych technologiach uzyskania płomienia, mianowicie efektu hologramu 3D i poświetlenia mgły wodnej.

TAPIS.TV: Porównanie kominków elektrycznych HOLOGRAM 3D i OŚWIETLENIE MGŁY WODNEJ


3 Step

Kominek elektryczny z trójwymiarowym efektem płomienia Opti-Myst. Efekt płomienia powstaje przez oświetlenie mgły wodnej. Kominek może być zabudowany w wersji 3-stronnej, z boczną szybą, lub frontalnej.

* Typ kominka: elektryczny do zabudowy
* Efekt płomienia Opti-myst
* Regulowany efekt płomienia
* Dekoracje: ceramiczne polana
* Ogrzewanie: termowentylator o mocy 1kW
* Zbiornik na wodę

3 Step to nowoczesny kominek elektryczny bez ramy zewnętrznej, przeznaczony do całkowitej zabudowy we wnęce ściennej. Posiada efekt świetlny Opti Myst, gdzie efekt płomienia powstaje w wyniku oświetlenia mgły wodnej. Pilot zdalnego sterowania umożliwia wygodne regulowanie wielkości płomienia.

3 Step jest elektrycznym kominkiem, który świetnie sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach, ponieważ nie posiada ramy zewnętrznej, może być aranżowany w zależności od gustu i możliwości wnętrza.

Kominek nie posiada funkcji grzewczej, natomiast pozwala cieszyć się widokiem płomieni przez cały rok, nawet w upalne lato.

Kominek elektryczny 3 Step
Video i zdjęcia z realizacji


Cassette

Prosta kaseta kominkowa z trójwymiarowym efektem płomienia Opti-Myst. Efekt płomienia powstaje przez oświetlenie mgły wodnej. Dostępna w kilku rozmiarach 508, 560, 720 i 1017 mm: Cassette 500, Cassette M, Cassette L i Cassette 1000.

* Typ kominka: elektryczny do zabudowy
* Efekt płomienia Opti-myst
* Regulowany efekt płomienia
* Dekoracje: ceramiczne polana lub kamyki
* Zbiornik na wodę

Cassette to nowoczesne moduły do zabudowy, które pozwalają na dowolną aranżację kominka. Kominek trójstronny, z boczną "szybą" lub frontalny - mamy całkowitą swobodę wyboru. Zobacz przykładowe aranżacje kominków elektrycznych »

Pilot zdalnego sterowania umożliwia wygodne regulowanie wielkości płomienia. Kominek nie posiada funkcji grzewczej.

Prezentacja multimedialna kominków elektrycznych Opti-Myst Casette M / L z kanału TAPIS.TV


Cassette L (Large)

Cassette Large - schemat techniczny »

 

Cassette M (Medium)

Cassette Medium - schemat techniczny »

Cassette 500

Cassette 500 - schemat techniczny »

Cassette 1000

Cassette 1000 - schemat techniczny »


Gala

Gala, to kolejny z serii kominków elektrycznych z trójwymiarowym efektem płomienia Opti-myst. Efekt płomienia powstaje przez oświetlenie mgły wodnej. Może być zabudowany w jako kominek dwustronny (vis-a-vis) lub tradycyjnie, w wersji frontalnej.

* Typ kominka: elektryczny do zabudowy
* Efekt płomienia Opti-myst
* Regulowany efekt płomienia
* Dekoracje: ceramiczne polana
* Zbiornik na wodę

Kominek elektryczny Gala jest wyposażony w zdalne sterowanie pilotem, dzięki czemu możemy wygodnie regulować wielkość płomienia. Kominek nie posiada funkcji grzewczej.

Gala w nowoczesnej zabudowie

Gala - schemat techniczny »

Gala w obudowie portalowej


Rana

Rana to bezramowy kominek elektryczny przeznaczony do całkowitej zabudowy we wnęce ściennej. Posiada efekt świetlny Optiflame oparty na technologii LED (dodatkowe podświetlenie polan ceramicznych). Żywotność diod LED szacuje się na 100.000 godzin pracy, a jasność płomienia można regulować za pomocą wygodnego pilota.

* Typ kominka: elektryczny do zabudowy
* Regulowany efekt płomienia
* Dekoracje: ceramiczne polana
* Ogrzewanie: termowentylator
* Regulowana moc grzewcza: 0.75 kW lub 1.5 kW
* Zasilanie: 230 V
* Zabezpieczenie przed przegrzaniem

Rana jest kominkiem, który świetnie sprawdzi się w nowoczesnych mieszkaniach. Dzięki temu, że nie posiada ramy zewnętrznej, może być aranżowany w zależności od gustu i możliwości wnętrza. Podczas planowania ważne jest, aby zapewnić odpowiednią wentylację i przygotować połączenie do sieci elektrycznej 230V.

Wyposażony w zaawansowaną technologię oświetlenia LED - płomienie kominka cechuje maksymalny realizm. Efekt płomienia i oddawanie ciepła łatwo kontrolować za pomocą dołączonego pilota zdalnego sterowania.

W kominku tym grzałki i efekt płomienia może być regulowany osobno. Grzałki o mocy 750/1500 watów mogą być stosowane w zależności od wielkości pokoju lub apartamentu jako ogrzewanie przejściowe w zimnych miesiącach.

Kominek może być również stosowany w pomieszczeniach o dużej wilgotności (np. w łazienkach, saunach).

Rana w prostej zabudowie

Rana - schemat techniczny »

Rana w obudowie typu "portal"


Tradycyjne kominki elektryczne
 

Poznaj ofertę tradycyjnych kominków elektrycznych »
 

  Zobacz nasze realizacje z innych działów:
  » Baseny Galeria « » Grille Galeria «

  Zobacz nasze realizacje z innych działów:
» Sauny Galeria « » Galeria Kominków «