Kominki kaflowe

Kominki kaflowe - realizacje TAPIS.PL - Kominki Galeria Grzejniki kaflowe Piece kaflowe
» Kominki « » Aktualności « » Promocje « » Dla prasy i architektów « » Kontakt «

Nowe wzory, nowe trendy - kominki z kafli wielkoformatowych


 
(kliknij, aby powiększyć)

Kafle to podstawowy materiał stosowany od wieków przy budowie pieców kaflowych. Piec kaflowy jest źródłem kojącego ciepła promieniującego do najdalszych zakątków pomieszczenia. Ciepła zdrowego, odczuwanego podobnie jak promienie słońca. Doskonale przewodzą ciepło i jak żaden inny materiał nadają się do domowych urządzeń grzewczych.
Czasy, kiedy piece kaflowe wszędzie wyglądały prawie tak samo i służyły jedynie do ogrzewania pomieszczeń minęły bezpowrotnie. Nowoczesne, barwne materiały i śmiałe pomysły projektantów sprawiają, że tradycyjny piec stał się równocześnie ozdobnym i ważnym elementem kompozycyjnym wnętrza.
Kominki kaflowe zachwycają poprzez różnorodność form i kolorów. Łączą one cechy tradycyjnego pieca z techniką grzewczą najnowszej generacji.
Tak jak różnorodny jest ogień, tak istnieje wiele możliwości co do kwestii budowy i stylu kominka kaflowego. U nas mogą Państwo spełnić swoje marzenia o kominku według swojego własnego stylu i gustu.
Różnorodność stylistyki i wykończenia oferowanych przez nas kafli sprawia, iż pasują one do każdego wnętrza.
Bogata paleta kolorów i wzorów oraz konkurencyjna cena tafli, w pełni zaspokoi Państwa potrzeby, łącząc piękno z pożytecznym.
Posiadamy bardzo duże możliwości i spory wybór kafli, które oferują firmy polskie, czeskie oraz niemieckie. Można z nich stworzyć naprawdę ciekawe zabudowy, które będą służyły nam przez lata i przypominały, że kafle są i na pewno jeszcze będą przez następne pokolenia.
Oferowana wielkość kształtów i form kafli dają szczególnie szerokie możliwości wyboru i duże pole do popisu dla projektanta.
Na Państwa życzenie kafle mogą być zrobione przy użyciu dowolnych kolorów lub ręcznie malowane.

Agnieszka Gondro           


            
Grzejniki kaflowe, kuchnie kaflowe, kominki kaflowe, kafle, kuchnia kaflowa, kafle wieloformatowe, grzejnik kaflowy, kaflarnia, piec kaflowy, piece kaflowe, kominki z kafli.

Kuchnie kaflowe


Nowoczesne oblicze starego trzonu kuchennego

W wielu domach członkowie rodzin, a nawet goście bardzo lubią przybywać w kuchni. Bardzo często staje się ona obecnie centralnym miejscem spotkań i rodzinnych kontaktów. Można też dostrzec, że w związku z tym stary ceramiczny trzon kuchenny odzyskuje swoją dawną pozycję oraz znaczenie w domowym gospodarstwie...
Obok gazu i prądu elektrycznego ciepło płonącego ognia powraca więc znowu do łask w wielu pomieszczeniach kuchennych. Kuchnia stała się miejscem spotkań i kontaktów rodzinnych. W kuchni nie tylko się pracuje, lecz nawet odpoczywa i rozmawia. Wygodne współczesne meble powodują, że cała rodzina dobrze czuje się w kuchni, zwłaszcza gdy jest w niej ciepło i przytulnie.

Kuchnia kaflowa daje się łatwo dostosować do indywidualnych życzeń. Klienci dziś nie zadowalają się już przypadkowymi zestawami kuchennymi. Kuchnia musi być przytulna, w pełni funkcjonalna i wyglądać jakby była "odlana z jednej formy".
Kaflowy trzon kuchenny pasuje do każdego wnętrza. Może pod tym względem ukazywać swoje niekwestionowane zalety i nadawać kuchni różnoraki, nawet stylowy wygląd. Z kaflowej ceramiki można również zaprojektować kompletną kuchnię wraz z częścią jadalną. Wszystko zależy od koncepcji inwestorów.

Agnieszka Gondro   


 


  Zobacz nasze realizacje z innych działów:
  » Baseny Galeria « » Grille Galeria «

  Zobacz nasze realizacje z innych działów:
» Sauny Galeria « » Galeria Kominków «