Wkłady i kasety kominkowe Fondis

Kominki nowoczesne
Galeria kominków - realizacje TAPIS.PL

Wkłady KWLINE

» Aktualności « » Promocje « » Dla prasy i architektów « » Facebook « » Kontakt «

Obudowy kominkowe FONDIS
Wkłady kominkowe FONDIS

Obudowy kominkowe FONDIS

Wkłady kominkowe FONDIS

Portale FONDIS Kasety kominkowe FONDIS

Kominki portale ze szklaną fasadą
- kolekcja FASCINATION

Kasety kominkowe FONDIS
dokonując wyboru wkładu kominkowego należy
wziąć pod uwagę wszystkie elementy, które pozwolą docenić kominek w przyszłości:
wygląd zewnętrzny, komfort, niezawodność, gwarancja,
koszt utrzymania ...

 

Drewno jest paliwem przyszłości
Drewno, to naturalny surowiec grzewczy, dostępny w dużych ilościach. W odróżnieniu od ropy naftowej, węgla czy gazu, stanowi ono, dzięki doskonałej gospodarce leśnej, odnawialną energię cieplną.

BARDZO CZYSTE PALIW0, OGRZEWANIE NIE GROŻĄCE EFEKTEM CIEPLARNIANYM
Podczas rozkładu drewno uwalnia tyle samo dwutlenku, co podczas jego spalania. W przeciwieństwie do pozostałych rodzajów paliwa, dwutlenek węda uwolniony do atmosfery podczas procesu spalania zostaje ponownie w całości pochłonięty przez drzewa obszarów zalesionych. Drewno jest więc paliwem nie zanieczyszczającym i neutralnym jeśli chodzi o uwalnianie dwutlenku węgla. Nie powoduje również powstawania efektu cieplarnianego. Ponadto, jest to paliwo wyjątkowo czyste, dzięki doskonałej wydajności spalania drewna we wkładach Fondis. Wybierając taki wkład macie Państwo gwarancję posiadania ogrzewania zupełnie niezależnego od elektrycznosci czy też kryzysów naftowych.

PEŁNA NIEZALEŻNOŚĆ
Ogrzewanie drewnem gwarantuje niezależność od poszczególnych producentów energii cieplnej. Paliwo to bowiem, jest dostępne nawet lokalnie. Drewno zapewnia posiadanie indywidualnego i konkurencyjnego sposobu ogrzewania. Techniki instalacyjne Fondis zapewniają niezależność tego ogrzewania od elektryczności.

PEŁNA OSZCZĘDNOŚĆ

Użytkowanie drewna we wkładzie kominkowym FONDIS pozwala ograniczyć wydatki przeznaczone na ogrzewanie. Powoduje to również wzbogacenie lasów państwowych, zwiększa żywotność gospodarki lokalnej oraz umacnia naszą niezależność energetyczną.

PEŁNA INNOWACJA

Aby połączyć przyjemne z pożytecznym, korzystać z widoku ognia i innych atutów naturalnego paliwa, Fondis opracował wkłady kominkowe, w których systemy spalania wpływają bardzo korzystnie na zużycie drewna, a co za tym idzie na koszt użytkowania wkładu!

WKŁAD Z PALENISKIEM OTWARTYM
Wkłady Open firmy FONDIS łączą czystą przyjemność widoku ognia z wykorzystaniem ciepła.
WKŁAD Z PALENISKIEM ZAMKNIĘTYM
Wkład z paleniskiem zamkniętym zapewnia bezpieczeństwo i czystość dzięki szybie umożliwiającej również bardzo dobry widok ognia. W zależności od modelu możliwa jest regulacja szybkości i czasu spalania oraz korzystanie z kominka na zasadzie urządzenia grzewczego
KASETA
Kasetę można bardzo łatwo zamontować w już istniejącym kominku. Może być ona również wykorzystana przy budowie całkiem nowych kominków. Dzięki swojej konstrukcji kaseta jest urządzeniem niezawodnym i praktycznym.
ZALETY FONDIS
Stal Corten, żeliwo grzewcze, szyba ceramiczna Visiocram, szamot, system spalania - FONDIS ciągle dokonuje udoskonaleń, tak by wkłady charakteryzowały się większym bezpieczeństwem, komfortem oraz coraz ładniejszym wyglądem zewnętrznym.
SERWIS
FONDIS dokonuje montażu i serwisowania swoich urządzeń poprzez sieć wyszkolonych, autoryzowanych instalatorów.
MIĘDZYNARODOWA GWARANCJA
Firma FONDIS pewna swojej jakości oraz wysokiej technologii swoich wyrobów proponuje korzystne warunki gwarancji.