Wkład kominkowy
Ruegg 720

Kominki nowoczesne - z Galerii TAPIS.PL Kominki nowoczesne - nasza oferta Ruegg
» Wkłady kominkowe « » Kominki « » Aktualności « » Promocje « » Dla prasy i architektów « » Kontakt «


720/720 GIANT

Orginalność formy, subtelność detali: gamy wkładów Rüegg Classic Line oferuje projektantom oraz instalatorom kominkowym produkty, które idealnie wpasowują się w każde wnętrze, niezależnie od jego architektury. Ta awangardowa linia mieszcząc się w segmencie produktów klasy średniej, przyciąga różnorodnością swoich produktów, z których każdy wyposażony jest w techniczne rozwiązania będące charakterystyczne dla wkładów tej marki i stanowiące o ich jakości.

 

720
Model 720 to model ponadczasowy, który odnosi niesamowity i nieprzerwany sukces wśród architektów, dekoratorów oraz projektantów!
Wkład ten został jako pierwszy wyposażony w szybę o kształcie, który wywołał rewolucję na rynku kominkowym. Jest to szyba gięta pod kątem 90° bez szprosu. Do dziś jego prosty design doskonale wpisuje się w aktualne tendencje dekoratorskie! Jego czysta forma najlepiej prezentuje się w obudowach wykonanych z metalu, szkła i surowego betonu.

Wszyscy ci, którzy chcą bawić się prostotą swoich wnętrz, powinni zwrócić uwagę na wkład 720. Jego narożny układ z szybą giętą pod kątem prostym, dużych rozmiarach i obszernej wizji ognia wciąż gwarantują mu idealne możliwości instalacyjne!

 

720 GIANT
Ewolucja klasycznego wkładu Rüegg 720, doprowadziła do powstania nowej wersji - 720 Giant, który dzięki powiększeniu szerokości szyby o 35 cm, daje większą perspektywę i wizję igrających płomieni. Głębokość wkładu zostala zmniejszona o 16 cm, co znacznie ułatwia jego instalację nawet w miejscach o ograniczonej powierzchni. Wyposażony w system AirDirect, czyli wlot powietrza do spalania niezależnego od powietrza z otoczenia, ten nowy wkład doskonale nadaje się do zastosowania w domach pasywnych, o niskim zużyciu energii lub standardów MINERGIE. Oczywiście nowy 720 Giant występuję w dwóch wersjach - do instalacji w lewym lub prawym narożu! 

       RUEGG 720
       56/79x57
    RUEGG 720 GIANT
    113/39x50
RUEGG 720 COMPACT
94/39x50

 

Dostępne kształty fasady
dwustronny, 90°, w wersji do prawego narożnika
dwustronny, 90°, w wersji do lewego narożnika

 Wymiary wkładów kominkowych 720/720 GIANT


Parametry techniczne wkładu kominkowego720/720 GIANT

Parametry techniczne wkładów serii 720 »

   Zobacz nasze realizacje z innych działów:
  » Baseny Galeria « » Grille Galeria «

  Zobacz nasze realizacje z innych działów:
» Sauny Galeria « » Kominki Galeria «