Wkład kominkowy
Ruegg Neptun

Kominki nowoczesne - z Galerii TAPIS.PL Kominki nowoczesne - nasza oferta Ruegg
» Wkłady kominkowe « » Kominki « » Aktualności « » Promocje « » Dla prasy i architektów « » Kontakt «


NEPTUN

Podobnie jak Neptun, usytuowany na zewnętrznej krawędzi naszego Układu Słonecznego, poziom wydajności kominka Neptun od Rüegg jest na górnym końcu tego, co można dzisiaj zrealizować. Wyjątkową sprawność można osiągnąć jedynie dzięki bardzo starannej konstrukcji i wykończeniu wraz z zaawansowanym systemem dostarczania powietrza.

 

Są to cechy wszystkich kominków Rüegg: chcemy wytworzyć jak największą ilość ciepła użytkowego z cennego surowca drzewnego w najbardziej komfortowy i bezpieczny sposób. Od 1955 roku jesteśmy liderem w tej branży, a w ostatnich dziesięcioleciach wymyśliliśmy szereg przełomowych wynalazków w zakresie rozwoju kominków. Rüegg jest często kopiowany, ale na szczęście rzadko skutecznie. Więc jeśli zdecydujesz się na Neptun z Rüegg, to dokonasz dobrego wyboru.

Kominek doskonale pasuje do szerokiej gamy różnych wzorów salonu. Delikatnie dyskretna i gustowna prezentacja nadaje mu szlachetne niedbalstwo. Nawiasem mówiąc, ogień Neptuna ma szczególny urok, zwłaszcza w wariancie tunelu. Trudno sobie wyobrazić bardziej atrakcyjny wygląd wnętrza lub element przegrody pokoju.Dostępne kształty fasady
płaski
plaski dwustronny

Wkład kominkowy Neptun jest dostępny w 3 wariantach:
- szyba prosta o wysokości 450 mm
- szyba prosta o wysokości 510 mm
- dwustronne przeszklenie o wysokości 510 mmWymiary wkładów kominkowych Neptun


Parametry techniczne wkładu kominkowego Neptun

Parametry techniczne wkładów serii Neptun »

   Zobacz nasze realizacje z innych działów:
  » Baseny Galeria « » Grille Galeria «

  Zobacz nasze realizacje z innych działów:
» Sauny Galeria « » Kominki Galeria «