PROMOCJA:
wkłady kominkowe Ruegg

Kominki nowoczesne - Kominki Galeria Kominki nowoczesne - Kominki Galeria Kominki, obudowy kominkowe
» Wkłady kominkowe « » Kominki « » Aktualności « » Promocje « » Dla prasy i architektów « » Kontakt «

CUBEO

Ruegg CUBEO to zupełnie nowe perspektywy, wyrafinowana technologia, wysokiej jakości produkcja, bardzo czyste spalanie i najlepsza szwajcarska jakość.

Unikalną cechą CUBEO jest jego całkowicie nowa konstrukcja. 4-stronne przeszklenie otwiera nieoczekiwane perspektywy i rewelacyjny widok na tętniącą życiem grę płomieni. CUBEO oferuje nowe możliwości dla architektury wnętrz i koncepcji salonu. Pewny siebie, samotny kawałek sztuki ognia.

Możliwości umieszczenia i wybór materiałów są niemal nieograniczone. Czy w nowoczesnym lub tradycyjnym środowisku - CUBEO pozostaje w środku pomieszczenia, tworzy kontrasty, grę światła i formy. Nic dziwnego, że CUBEO jest w całej Europie modelem zastrzeżonym!

Dostępne kształty fasady
4-stronny

ODEON

Rewelacyjny, pierwszy tego typu wkład, cylindryczna wersja znanego nam wkładu Cubeo. Wysoka wydajność stawia go w rzędzie urządzeń doskonale dystrybuujących ciepło. Charakterystyczna konstrukcja wkładu - szyba obejmująca 270° pozwala umieścić go w każdym punkcie - pięknie prezentuje się zarówno na ścianie prostej, w rogu, lub wręcz na środku.

 

Znakomicie odnajdzie się w nowoczesnych, designerskich wnętrzach. Dzięki podnoszonej do góry szybie, uzyskujemy efekt otwartego paleniska. Wkład dostępny także w wersji gazowej lub z biopalnikiem.

 

Dostępne kształty fasady
okrągły, przeszklenie 270°Wymiary wkładu kominkowego CUBEO / ODEON


Parametry techniczne wkładu kominkowego CUBEO / ODEON

Model
CUBEO
ODEON
Wymiar przeszklenia frontowego (szer x wys) [cm]
58/33x57
ø57x57
Wymiar całkowity (szer x gł x wys) [cm]
64x65x160
ø64x159
Waga [kg]
337
310
Moc nominalna [kW]
15
14
Sprawność [%]
80,2
80,3
Średnica wylotu spalin [mm]
250
250
Doprowadzenie powietrza z zewnątrz [mm]
150
150

 

Galeria kominków RUEGG


 

Zobacz ofertę szwajcarskich kominków Ruegg »