EPI-CEPI-C WHITE


Fotoepilacja - Fotoodmładzanie


EPI- C White jest urządzeniem, które wykorzystuje polichromatyczne źródło światła o regulowanym zakresie długości fal, dzięki możliwości stosowania specjalnych filtrów w postaci nakładek o następującej długości fal:
- 390 nm fototerapia,
- 550 nm fotoodmładzanie,
- 570 nm fotoepilacja (jasna karnacja),
- 630 nm fotoepilacja ( ciemna karnacja).

Pozwala to na precyzyjne dopasowanie się długości fal w zależności od leczonych zmian oraz oczekiwanych efektów. Technologia wykorzystująca polichromatyczne światło ma dwojaką funkcję: poprzez odpowiedni dobór filtrów usuwamy drobne zmiany naczyniowe oraz zaburzenia pigmentacji skóry, a następnie pobudzamy regenerację oraz odbudowę kolagenu poprzez stymulacje fibroblastów do proliferacji, powodując uelastycznienie i wygładzenie skóry. Ponadto wpływamy na fotoepilację poprzez selektywne oddziaływanie na melaninę zawartą w mieszku włosowym, w wyniku której dochodzi do termicznego zniszczenia mieszka włosowego i brodawki. Urządzenie EPI-C White wykorzystując najnowszą technologie polichromatycznego światła oddziaływuje zarówno na jasne, jak i ciemne włosy. Wygodna i precyzyjna głowica pozwala na dotarcie do trudno dostępnych miejsc okolic wąsika lub bikini.

W urządzeniu zastosowano głowice z systemem chłodzenia, dodatkowo obszar zabiegu został zwiększony do 12,5 cm2, dzięki któremu obniżamy ryzyko poparzenia pacjenta, ponadto skracamy czas zabiegu, przez co niwelujemy niekomfortowe doznania klientki. Żywotność lampy mieści się w granicach 20000 strzałów, natomiast moc urządzenia wynosi 18J/ cm2 - 46 J/cm2, co skutkuje wspaniałymi efektami, już podczas pierwszej wizyty.

Urządzeniu posiada przyjazny ekran, który pozwala na bezproblemową pracę z urządzeniem już podczas pierwszej sesji zabiegowej. Klasyczny wygląd aparatu pozwala na komponowanie z wystrojem każdego gabinetu.