Infra 60 / Infra 67

Wanny SPA - informacje Sauny Design Sprzęt kosmetyczny


Przenośna mini sauna infrared

INFRA 60
INFRA 67

INFRA 60 / INFRA 67 są specjalnymi urządzeniami, które poprzez maty grzewcze generują długie fale podczerwieni (4-18um) bardzo dobre dla zdrowia ludzi, oraz przenoszą dynamiczną energię fali na organy wewnętrzne ciała człowieka (40 ~ 50mm).

INFRA 60 / INFRA 67 jest bardzo skuteczny w łagodzeniu bólu i zmniejszeniu masy ciała bez szkodliwości dla zdrowia.

Główna część urządzenia jest wykonana za pomocą specjalnego włókna węglowego, które jest produkowane w próżni i poddawane wysokiej temperaturze, aby uzyskać odpowiednią czystość wiązki podczerwieni (4u-18um), która podobnie jak ciało ludzkie posiada tą samą długość absorpcji fali.

 

Cechy INFRA 60/ INFRA 67


- przenośne rozwiązanie:
urządzenie INFRA 60 jest tak zaprojektowane, aby mogło pracować w różnych pozycjach, z osobami o lekkiej wadze. INFRA 67 jest przeznaczone dla osób o nieco większej wadze. Urządzenia są przeznaczone do użytku domowego. Mogą służyć jako osobisty terapeuta. INFRA 60/67 można wziąć wszędzie. Ciesz się energetyczną karbonową terapią długich fal podczerwieni w każdej chwili i miejscu.

- lokalizowanie leczenia:
badania medyczne wykazały, że miejscowe leczenie długimi falami podczerwieni jest równie ważne jak zabiegi na całe ciało. W przeszłości, dowiedzieliśmy się, że miejscowe leczenie uzupełnia leczenie całego ciała, w związku z tym obie terapie są potrzebne w celu osiągnięcia lepszych wyników. Tym bardziej, iż miejscowe leczenie nie pociąga za sobą nadmiernego pocenia się, a użytkownik może przedłużyć czas użytkowania, co pozwala długim falom podczerwieni przeniknąć w głąb obszarów problemowych

- inny rodzaj ogrzewacza: INFRA 60/67 może być również wykorzystywany jako przenośny grzejnik. W rzeczywistości, jest to najbezpieczniejszy grzejnik zwłaszcza dla młodych dzieci, bezpieczny w kontakcie z ultra cienkich włókien węglowych. Urządzenie nie wytwarza żadnych dźwięków, płomienia, ani gorącego obiegu powietrza, jest najbardziej przyjemnym, osobistym grzejnikiem. Jeżeli używane jest jako koc, urządzenie to pozwoli Ci cieszyć się pełną leczenia jak mała sauna.

- ciepło dostarczane przez aktywne włókna węglowe: INFRA 60/67 znacząco różni się od innych urządzeń grzewczych podczerwieni, które często używają liniowych nagrzewnic wbudowanych w materiały przewodzące ciepło. Długie fale podczerwieni wytwarzane przez aktywne włókna węglowe zapewniają niesamowite, kojące ciepło dla całego organizmu. Każde włókno węglowe emituje bio-genetyczne fale długiej podczerwieni w większości na wewnętrznej powierzchni łuku kopuły. Zapewnia to uczucie lekkości, relaksu, przyjemności i orzeźwienia, których nie doświadczyli Państwo jeszcze od innych źródeł ciepła.

- bezpieczeństwo: Aktywne włókna węglowe zostały wykorzystane w setkach luksusowych, komercyjnych saun w ostatnich 5 latach. Wśród ponad 20.000 aktywnych włókien węglowych, które były testowane 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, nie było ani jednej awarii.


Rozkład fali w mini saunach INFRA

Koncentracja fali kolor czerwony: fala infrared INFRA
kolor pomarańczowy: pozostałe fale


Dane techniczne

Urządzenie: INFRA 60 INFRA 67
Waga [kg] 5 kg 8,8 kg
Wymiary szer x dł x wys [mm] 605x485x305 675x650x460
Czas 20 minut - praca ciągła
Temperatura [°C] 0-90
Zasilanie [V] AC110V~ 220V/50~60Hz
Pobór mocy [W] 405 710


Dostępne kolory mini sauny INFRA 60 / INFRA 67

Czerwony Złoty Szary

 

Technologia

Wyeliminowanie innych fal, niż długich fal podczerwieni z nadajnika podczerwieni jest kluczowe w celu skutecznego dostarczenia energii dla organizmu człowieka. W ten sposób możemy uniknąć tych mniejszych zanieczyszczeń, takich jak w pobliżu (0.75-1.5 mikronów) i średnich (1,5 - 4mikronów). Jest to mniej więcej takie same zjawisko jak wyeliminowanie palaczy z miejsca publicznego, aby nie przeszkadzał ich dym papierosowy. Wyizolowanie długich fal podczerwieni udało się osiągnąć poprzez zrozumienie współczesnej teorii fizyki i zastosowanie ich w fazie rozwoju.

 

Efekty zdrowotne

 

 

Zwiększenie przepływu krwi
Zwiększony przepływ krwi jest pierwszym objawem, który możemy zaobserwować przy pomocy leczenia metodą długich fal podczerwieni. Dzięki rozszerzeniu naczyń krwionośnych komórki krwi łatwiej podróżują i w związku z tym, zimne miejsca, takie jak ręce i nogi stają się tym cieplejsze, im dłuższe działanie długich fal podczerwieni.

25 min. po leczeniu długimi falami podczerwieni 25 min. po leczeniu falami podczerwieni o innej długości

Redukcja tłuszczu
Pobudza komórki i zwiększa przepływ krwi spalając kalorie. Dlatego zgromadzony tłuszcz rozpuszcza się i jest gotowy do spalenia już przy małej ilości ćwiczeń fizycznych.

Zmniejszenie ilości toksyn

Zdrowe komórki agresywniej pozbywają się toksyn. W procesie pocenia się, które zwykle następuje po sesji długimi falami podczerwieni, toksyny są wypłukiwane z organizmu człowieka.