LETTINO OLISTICOLETTINO OLISTICOTo wyjątkowe urządzenie jest idealnym rozwiązaniem dla zabiegów na ciało do modelowania i ujędrniania sylwetki.

Lettino Olistico - leżanka wykonana z wodoodpornego drewna brzozowego, zapewnia kąpiel parową wzbogaconą o aromaterapię. Kąpiel parowa wraz ze swoimi nawilżającymi i relaksującymi właściwościami jest jedną z najlepszych terapii zwalczających stres i napięcie. Głęboko oczyszczona i nawilżona skóra jest gładsza i jędrniejsza. Dodatkowymi atutami zabiegów jest redukcja cellulitu oraz eliminacja tkanki tłuszczowej. Ta wyjątkowa maszyna jest idealnym rozwiązaniem dla zabiegów związanych z aplikowaniem naturalnych zabiegów, które wspomaga para.
Urządzenie zapewnia najprawdziwszą kąpiel parową z jednolitą dystrybucją ciepła na całym ciele.

Leżanka wykonana jest z wodoodpornego drewna brzozy.
W nogach umieszczona jest mała szafka, w której znajduje się bojler oraz prysznic, który służy do obmycia klienta oraz leżanki po zabiegu. Leżanka może także być podłączona bezpośrednio do przyłączy wodnych.
Podczas gdy zawartość wody w powietrzu jest większa niż ta w naszej skórze, tworzy się warstwa wilgotności w epidermie, dając przy tym ciepło organizmowi oraz polepszając chłonność skóry. Kąpiel parowa wraz ze
swoimi nawilżającymi i relaksującymi właściwościami jest jedną z najlepszych terapii zwalczających stres i napięcie,
pozostawiając błogi stan relaksu, gładszą i nawilżoną skórę oraz oczyszczenie. Dodatkowymi atutami są redukcja cellulitu oraz eliminacja tkanki tłuszczowej.

ZABIEGI

Urządzenie oferuje możliwość wygenerowania aromatyzowanej pary, która dodatkowo wzmaga procesy zabiegu poprzez właściwości olejków esencyjnych które są wchłaniane przez całe ciało działając na procesy fizyczne, mentalne i duchowe. Maseczki, okłady z błota, algi oraz zabiegi redukujące i oczyszczające są bardziej skutecznej w momencie, gdy są one połączone z użyciem parowej kąpieli (ciepło i para powodują rozszerzenie porów, za czym idzie głębsza penetracja produktów). Zabiegi z użyciem pary zrobione przed masażem, czynią go łatwiejszym i bardziej efektywnym, a gdy zastosowane po dają niesamowite uczucie relaksu.