Q-ENERGYQ-ENERGY


Nieinwazyjna liposukcja - kawitacja ultradźwiękowaQ-energy jest urządzeniem wykorzystującym najnowsza technikę jaką jest nieinwazyjna liposukcja w zwalczaniu nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz cellulitu. Wykorzystując zjawisko kawitacji ultradźwiękowej, które polega na powstaniu mikropęcherzyków, a następnie na ich implpzji wpływa pośrednio na błonę komórkową adipocytów rozrywając ją.

Q-energy jest urządzeniem bezpiecznym, nieinwazyjnym, gdyż wykorzystuje częstotliwość ultradźwiękową w granicach od 23-30 kHz, czyli taką, która wpływa tylko na tkankę tłuszczową.

Wygodna i łatwa w użyciu głowica pozwala na dotarcie do trudno dostępnych miejsc miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej.
Rezultat jest widoczny już po pierwszym zabiegu: cellulit oraz miejscowo zlokalizowana tkanka tłuszczowa są zredukowane, a efekty długo utrzymywane.

Program urządzenia jest bardzo przyjazny, skoncentrowany głównie na dwóch strefach zabiegowych: nogi lub pośladki. W zależności od doko nanego wyboru, każda z tych stref została podzielona codatkowo na 3 podstrefy w zależności od rodzaju cellulitu oraz oczekiwarego efektu.

Wszystkie programy przedstawiają następujące parametny zabiegu: czas oraz częstotliwość ultradźwiękową.
Parametry można zmieniać w czasie zabiegu w zależności od odczuć klienta.

Zalety systemu Q-energy to krótki czas zabiegu 5-30 minut, mała liczba zabiegów, długotrwały efekt.