Q-F REQUENCYQ-FREQUENCY


FALE RADIOWE

"Być w synchronizacji z ciałem by wyostrzyć swój image."Q-Frequency jest jednym z najbardziej reprezentatywnych maszyn w dorobku włoskiej firmy Cesare Quaranta. Wszystkie korzyści płynące z fal radiowych są od teraz skupione w jednej maszynie: Q-Frequency.

Urządzenie to ma nadzwyczajny wpływ na tonizowanie tkanki, redukcję zmarszczek oraz cellulitu, a także wspomaga odchudzaniem.
Szybka poprawa tkanki oraz natychmiastowo widoczne efekty są uzyskiwane poprzez transfer bio-kompatybilnej energii przez skórę, dermę oraz hypodermę, wprost do miejsc dotkniętych defektami skórnymi.

Podwójne zastosowanie: twarz i ciało

Oddziaływanie bezpośrednio na kolagen w głębokich warstwach skórnych poprzez stosowanie fal radiowych krótkich oddziałowując najbardziej na powierzchni oraz długich, które swoje zastosowane znajdują w głębszych partiach skóry. Dzięki takiemu zastosowaniu elastyczność oraz nawilżenie tkanki ulega znacznej poprawie, widocznej już po pierwszej sesji, tak jak antystarzeniowy efekt liftingu. Dzięki dużemu efektowi hematologicznemu oraz stymulacji systemu limfatycznego zwiększa się eliminacja toksyn oraz nadwyżki płynów w komórkach doprowadzając do ich odnowionej równowagi.

Wyjątkowa nowinka techniczna, dzięki, której można sprostać defektom spowodowanym przez celulit, trądzikowi, rozstępom lub miejscowemu skupisku tkanki tłuszczowej działając przy tym relaksująco na skórę twarzy i ciała.

Q-Frequency używa stosunkowo wysokiej częstotliwości "zimna energia" (0.5 MHz, której polarność zmienia się 500.000 razy na sekundę).

Regeneracyjne właściwości fal radiowych


Jedna z najlepszych właściwości, Q-Frequency jest osiągalna dzięki emisji fal elektro-magnetycznych, które poprawiają sodowo-potasową aktywność membran włóknistych, stymulują produkcję nowego kolagenu oraz zwiększają elastyczność.

Urządzenie umożliwia maksymalizowanie transmisji czynników aktywnych zamieszczanych w produktach kosmetycznych, co powoduje zwiększenie efektywności Q-Frequency.

Dzięki odpowiednim programom oraz końcówkom,
Q-Frequency oferuje kompletną gamę zabiegów, które zadowolą specyficzne potrzeby klientów. Urządzenie, które łączy doświadczenie i innowację by zapewnić bezpieczeństwo, efektywność oraz unikalne metody.