SLIMMER i SOFT STIMSLIMMER i SOFT STIMSLIMMER to urządzenie niezwykłe. Specjalne lampy emitują promieniowanie podczerwone o optymalnej częstotliwości, a układ lamp gwarantuje jego optymalne rozchodzenie i maksymalne efekty terapeutyczne. Ciepło emitowane przez lampy wnika głęboko w skórę rozgrzewając tkanki i mięśnie. Dzięki rozgrzaniu występuje efekt pocenia, spalanie komórek tłuszczowych połączone z efektami drenażu i lipolizy. Zwiększona cyrkulacja krwi zapewnia lepsze dotlenienie i odżywienie komórek, szybciej usuwane są toksyny z organizmu, co w efekcie znacząco poprawia stan skóry.

Tym co zapewnia SLIMMEROWI niezwykłą przewagę, jest możliwość stosowania go równocześnie z innymi aparatami, np. do elektrostymulacji.
Wówczas efekty zabiegów są zwielokrotnione.

SOFT STIM - nazwa mówi sama za siebie. Jeszcze nigdy elektrostymulacja nie była tak delikatna i przyjemna. Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii impulsy elektryczne stymulują, kurczą mięśnie. 18 gotowych zabiegów (12 na ciało i 6 na twarz), które można modyfikować i dostosowywać do oczekiwań Klienta, dają duże możliwości modelowania sylwetki.
8 kanałów na 16 elektrod umożliwia przeprowadzanie zabiegów nawet na dużych obszarach ciała. Drenaż limfatyczny, tonizacja, elektrolipoliza, zabiegi antycellulitowe, odmładzające, lifting, masaże - katalog możliwości SOFT STIM jest bardzo szeroki. Prosta obsługa, atrakcyjny design sprawiają, że SOFT STIM jest najchętniej wybieranym urządzeniem w salonach kosmetycznych.

 

SLIMMER - Cena: 8 490 EURO netto

SOFT STIM - Cena: 6 690 EURO netto