Piec pelletowy HERGOM
Manchester Pellet

Piece kominkowe - realizacje TAPIS.PL Ceramika STOGER

Hergom
» Cennik Hergom «
Strona producenta: www.hergom.pl

» Piece « » Kominki « » Aktualności « » Promocje « » Dla prasy i architektów « » Kontakt «

MANCHESTER PELLET
Emaliowany piec żeliwny opalany pelletem 

Manchester Pellet to ozdobny, solidny piec kominkowy, o klasycznym designie. Korpus tego modelu został wykonany z żeliwa, co przyczynia się do szybkiego i równomiernego rozkładu ciepłego powietrza w pomieszczeniu. Manchester posiada bardzo wysoka sprawność spalania, która wynosi 93%.

Pozornie „stary, stylowy” piecyk z ukrytym mechanizmem pieca pelletowego. Manchester jest dla wszystkich, którzy marzą o takim właśnie stylowym piecu, a brak im czasu na dokładanie drewna, nie posiadają odpowiedniego komina oraz miejsca składowania opału.

Cechy szczególne:

Realistyczne Ogień: Innowacyjna konstrukcja i duża powierzchnia szkła maksymalizuje widok ognia. Żeliwne panele wnętrz paleniska podkreślają wygląd ognia, zwiększając wydajność i trwałość paleniska.

Maksymalny komfort: mikroprocesorowy układ sterowania pozwala użytkownikowi wybrać tryb, który najlepiej odpowiada jego potrzebom. System posiada możliwość ręcznego lub automatycznego sterowania. W trybie auto piec za pomocą czujnika reguluje temperaturę w pomieszczeniu , tak aby utrzymać stałą, zadaną temperaturę.

Najwyższa jakość: Żeliwna konstrukcja , w połączeniu z najwyższej jakości elektroniką, zapewnia solidność, trwałość i wytrzymałość pieca .

Cicha praca: sposób przepływu powietrza , a także konstrukcja z wykorzystaniem jak najmniej ruchomych części sprawia, że piec na pellet Manchester jest jednym z najcichszych piecyków na pelety.

Programy samoczyszczący: Manchester prowadzi regularne cykle samoczyszczące palnika, dzięki czemu, utrzymuje cały czas maksymalną wydajność .Urządzenie dostępne jest w następujących kolorach

Czarny mat
Brąz szkliwiony


Parametry techniczne pieca kominkowego Manchester Pellet

Model
Manchester Pellet
Sprawność (%)
93
Moc nominalna (kW)
13,6
Sposób podłączenia
tylny
Średnica wylotu spalin (mm)
100
Waga (kg)
147

 

Etykieta energetyczna Manchester Pellet »


  Zobacz nasze realizacje z innych działów:
  » Baseny Galeria « » Grille Galeria «

  Zobacz nasze realizacje z innych działów:
» Sauny Galeria « » Kominki Galeria «