RIKA INDUO -
piec na drewno i pellet

Oferta pieców kominkowych
Piece kominkowe - realizacje TAPIS.PL

Rika 
Strona producenta: www.rika.pl

» Piece « » Kominki « » Aktualności « » Promocje « » Dla prasy i architektów « » Kontakt «

 

INDUO

Najnowocześniejszy piec kominkowy na świecie !

INDUO to najbardziej innowacyjny piec na rynku. Austriacki producent piecy kominkowych firma RIKA wprowadziła do sprzedaży piecyk INDUO, który nazywany jest światową nowością w zakresie ogrzewania.

Jest on piecem kominkowym opalanym drewnem i jednocześnie piecem na pellet. Może być on ogrzewany zamiennie różnymi materiałami opałowymi bez przezbrajania i przełączania.


Induo - piec opalany drewnem i pelletem

 


RIKA - Induo

Czujnik automatycznie rozpoznaje, jaki środek opałowy został do niego włożony i reguluje samodzielnie poprzez Rikatronic3 dopływ powietrza. Inną dużą zaletą tego pieca jest przyjazny dla użytkowania panel dotykowy z dużym polemobsługi. Nie tylko wygląda bardzo nowocześnie, lecz przekonuje także swoim prostym menu.
Przyjazna dla użytkowania powierzchnia umożliwia dostrojenie pieca wedle własnych potrzeb wybierając pożądany rodzaj uruchomienia.

Posiadając te i inne cechy piec kombi INDUO jest obecnie najbardziej innowacyjnym piecem dostępnym na rynku.

INDUO niezależnie od tego czy ogrzewany jest drzewem polanowym czy na pellet daje przyjemne ciepło i komfort bez zbędnego wysiłku. Tak więc przyjemnemu wieczorowi nie stoi już nic więcej na drodze, a jeśli trudno znaleźć czas na dokładanie do kominka, piec załatwi to sam.

Elegancki wygląd z widokiem na przyszłość

Nie tylko przyjemne ciepło i prosta obsługa przemawiają za INDUO, lecz także jego elegancki wygląd. Piękny widok na płomień dzięki dużym przeszklonym drzwiom, pojemnik na pellet obudowany steatytem, wysokiej jakości materiały i komponenty sprawiają, że INDUO ma tak niepowtarzalny wygląd.

Generalnie piec kombi INDUO pozwala patrzeć w przyszłość ogrzewania, ponieważ piec ten dzięki swoim cechom daje moc grzewczą od 3 do 10 KW i może ogrzać do 260 m2 powierzchni. Duża masa pieca od 101 kg daje pomieszczeniu jeszcze długo po zakończeniu palenia przyjemne uczucie ciepła.

Rozkoszujcie się Państwo marzeniem o przyjemnym cieple i niech zadziwi was jedyny w swoim rodzaju komfort pieca kombi INDUO.

 

Multimedialna prezentacja pieca


  Zobacz nasze realizacje z innych działów:
  » Baseny Galeria « » Grille Galeria «

  Zobacz nasze realizacje z innych działów:
» Sauny Galeria « » Galeria Kominków «