PROMOCJA:
Kominek wiszący Marta 7

Kominki, obudowy kominkowe Kominki nowoczesne - realizacje TAPIS.PL Wkłady kominkowe
» Kominki « » Wkłady kominkowe « » Systemy kominowe « » Aktualności « » Promocje « » Kontakt «

Wisząca obudowa kominkowa MARTA 7
+ stalowy wkład kominkowy 6kW
+ profesjonalny montaż wraz z akcesoriamicena kompletu wraz z montażem: 7 500 PLN nettoMarta 7 - podwieszany zestaw kominkowy to kolejny projekt firmy Tapis. Nowoczesna obudowa wykonana z płyty meblowej w połączeniu z marmurem. Dzięki szerokiej gamie wzorów i faktur płyty meblowej kominek bez trudu dopasujemy do każdego zagospodarowanego i umeblowanego już wnętrza. Niesłychanie prosty i szybki w montażu - może powstać wszędzie i na każdym etapie budowy. Począwszy od etapu stanu surowego zamkniętego, aż po wykończony pokój, łącznie z podłogami. Wszędzie tam, gdzie liczy się przestrzeń oraz lekkość. Wkład stalowo-wermkulitowy w kształcie prostokąta o nowoczesnej wydłużonej formie o niedużej średnicy wylotu spalin (150mm) z możliwością podłączenia do każdego komina spalinowego nawet tam gdzie jest niewielkiej średnicy. Ale jeżeli nie spełniamy nawet tego warunku, a chcemy cieszyć się widokiem płomieni - rozwiązaniem będzie zastosowanie wkładu kominkowego z bio-wkładką lub kominka elektrycznego najnowszej generacji w technologii hologramu – bez potrzeby posiadania komina.
Pod dolną półką podświetlenie LED sterowane pilotem umożliwia nam tworzenie różnorodnego, żądanego w danej chwili nastroju świetlnego. Pilot oferuje nam ustawienie jednego koloru, płynnej i skokowej zmiany 7 kolorów jak również regulację jasności i częstotliwości owych zmian.


W komplecie z kominkiem dostarczana mobilna wszechstronna półka do wykorzystania na przykład jako pojemnik na drewno, stojak na wino, podręczna biblioteczka. Kominek może być umieszczony na dowolnej wysokości, jednak w przypadku gdy chcemy pod nim umieść półkę, nie mniejszej niż 500mm, ze względu na rozmiary półki która ma wysokość 470mm, szerokość 930mm, a głębokość 400mm.

Wymiary kominka - szerokość 1400mm, głębokość 720mm, wysokość 620mm
(bez czopucha). Opcjonalnie - możliwość wykonania Marty 7 w wersji płytkiej o głębokości do 500 mm.

Mobilną półkę możemy umieścić zawsze tam, gdzie w danym momencie będzie potrzebna, pod kominkiem, z boku, w pionie, lub poziomie, łącznie z możliwością podwieszenia. Można umieścić stalowy krzyżak dzielący szafkę na cztery części w środku, lub wykorzystać go jako dodatkowy samodzielne urządzenie. Dodatkowo w czopuchu po każdej ze stron dwie praktyczne półki.

Płyty meblowe: wzornik płyt meblowych >>
Estetyczna podstawa z oświetleniem LED sterowanym pilotem (7 kolorów) - dostępna w standardzie.

W zależności od potrzeb i możliwości posiadanej przestrzeni, wkład kominkowy może być umieszczony centralnie, lub asymetrycznie (z prawej lub lewej strony).
wisząca
wisząca z szafką
wisząca z szafką RTV
półki boczne wiszące lub stojące

Zamiast tradycyjnego wkładu kominkowego możemy opcjonalnie zastosować wkład elektryczny (mamy kominek elektryczny) lub bio-wkładkę (wówczas otrzymamy nowoczesny biokominek).

Zobacz promocje innych zestawów kominkowych z serii Marta:
- kominek Marta 2
- kominek Marta 3
- kominek Marta 4
- kominek Marta 5
- kominek Marta 6
- kominek Marta 8  Zobacz nasze realizacje z innych działów:
  » Baseny Galeria « » Grille Galeria «

  Zobacz nasze realizacje z innych działów:
» Sauny Galeria « » Kominki «