PROMOCJA:
Kominek Marta 8

Kominki, obudowy kominkowe Kominki rustykalne - realizacje TAPIS.PL Kominki nowoczesne - realizacje TAPIS.PL
» Kominki « » Wkłady kominkowe « » Systemy kominowe « » Aktualności « » Promocje « » Kontakt «

Zestaw kominkowy MARTA 8 Stoger 2R/L 720S
+ profesjonalny montaż wraz z akcesoriami


cena kompletu wraz z montażem: 9 500 PLN netto

Nowoczesny kominek narożny - przystawny Marta 8 Stoger 2R/L 720 S. Do wyboru wersja przystawna do narożnika lewa lub prawa, model z boczną szafką i półką w czopuchu. Kominek podobnie jak wszystkie Marty - Marta 4, Marta 5, Marta 6 i Marta 7 - o których już pisaliśmy wykonany z płyty meblowej i marmuru. Dzięki szerokiej gamie wzorów i faktur płyty meblowej kominek bez trudu dopasujemy do każdego zagospodarowanego i umeblowanego już wnętrza. Niesłychanie prosty i szybki w montażu - może powstać wszędzie i na każdym etapie budowy. Począwszy od etapu stanu surowego zamkniętego, aż po wykończony pokój, łącznie z podłogami. Pólka dolna z podświetleniem LED sterowanym pilotem umożliwia nam tworzenie różnorodnego, żądanego w danej chwili nastroju świetlnego. Pilot oferuje nam ustawienie jednego koloru, płynnej i skokowej zmiany 7 kolorów jak również regulację jasności i częstotliwości owych zmian.

W obudowie doskonały wkład stalowo-szamotowy firmy Stoger 2R/L 720 S, model opisywany już wcześniej w naszym dziale aktualności („Czasem mniej znaczy więcej” z dn. 17.12.2012r.)

Przy braku komina proponujemy wkład elektryczny z realistycznym widokiem płomieni w technologii 3D w wersji prawo lub lewostronnie przeszklonej. Kominek elektryczny 3D do złudzenia przypomina prawdziwe płomienie, a do jego eksploatacji potrzebne jest tylko podłączenie do instalacji elektrycznej (niewielki pobór mocy, jeżeli nie korzystamy z dodatkowej funkcji grzania). Wygenerowana i podświetlona para wodna łudząco imituje płomienie.

Wersja przystawna narożna z boczną szafką z pięknymi szklanymi drzwiami - do wyboru kolor mleczny, lub czarny z praktyczna półeczką w czopuchu, o szerokości 1400mm.

Przy braku miejsca proponujemy kominek narożny Marta 8 Stoger 2R/L 720 S w wersji skróconej bez bocznej szafki i wtedy szerokość obudowy to jedynie 1080mm.

Pozostałe wymiary - wysokość 1040mm (bez czopucha), głębokość 780mm.

W komplecie z kominkiem dostarczana mobilna wszechstronna półka do wykorzystania na przykład jako pojemnik na drewno, stojak na wino, podręczna biblioteczka. Kominek może być umieszczony na dowolnej wysokości, jednak w przypadku gdy chcemy pod nim umieść półkę, nie mniejszej niż 500mm, ze względu na rozmiary półki która ma wysokość 470mm, szerokość 930mm, a głębokość 400mm.

Wymiary kominka - szerokość 1400mm, głębokość 720mm, wysokość 620mm
(bez czopucha). Opcjonalnie - możliwość wykonania Marty 7 w wersji płytkiej o głębokości do 500 mm.

Mobilną półkę możemy umieścić zawsze tam, gdzie w danym momencie będzie potrzebna, pod kominkiem, z boku, w pionie, lub poziomie, łącznie z możliwością podwieszenia. Można umieścić stalowy krzyżak dzielący szafkę na cztery części w środku, lub wykorzystać go jako dodatkowy samodzielne urządzenie. Dodatkowo w czopuchu po każdej ze stron dwie praktyczne półki.

Płyty meblowe: wzornik płyt meblowych >>
Estetyczna podstawa z oświetleniem LED sterowanym pilotem (7 kolorów) - dostępna w standardzie.

W zależności od potrzeb i możliwości posiadanej przestrzeni, wkład kominkowy może być umieszczony centralnie, lub asymetrycznie (z prawej lub lewej strony).
Marta 8 z szafką
Marta 8 przystawna

Zamiast tradycyjnego wkładu kominkowego możemy opcjonalnie zastosować wkład elektryczny (mamy kominek elektryczny) lub bio-wkładkę (wówczas otrzymamy nowoczesny biokominek).

 

w cenie zestawu wkład do palenia ciągłego STOGER 2R/L 720 S

  • stalowo-szamotowy wkład kominkowy
  • wkład z boczną szybą
  • drzwi z szybą giętą
  • bezpośrednie podłączenie powietrza z zewnątrz ø 100 mm
  • specjalne konstrukcja paleniska idealnie nadająca się do nowoczesnych aranżacji
  • możliwości grzewcze 250m3


Parametry techniczne wkładu kominkowego STOGER 2R 720 S

Moc nominalna [kW]
10
Zakres mocy grzewczej [kW]
6-12
Sprawność [%]
80
Możliwośći grzewcze [m3]
250
Wymiary zewnętrzne
wysokość całkowita [mm]
szerokość [mm]
720
głębokość [mm]
570
Wymiary fasady
wysokość [mm]
560
szerokość [mm]
720
głębokość [mm]
370
Średnica króćca wylotu spalin [mm]
180
(150 - opcja)
Średnica doprowadzenia powietrza z zewnątrz [mm]
100
Ciężar [kg]
170

Zobacz promocje innych zestawów kominkowych z serii Marta:
- kominek Marta 2
- kominek Marta 3
- kominek Marta 4
- kominek Marta 5
- kominek Marta 6
- kominek Marta 7  Zobacz nasze realizacje z innych działów:
  » Sauny Galeria « » Baseny Galeria «

  Zobacz nasze realizacje z innych działów:
» Grille Galeria « » Kominki nowoczesne «