PROMOCJA:
Kominek Marta 9

Kominki, obudowy kominkowe Kominki nowoczesne - realizacje TAPIS.PL Wkłady kominkowe
» Kominki « » Wkłady kominkowe « » Systemy kominowe « » Aktualności « » Promocje « » Kontakt «

Nowoczesny zestaw kominkowy MARTA 9
+ profesjonalny montaż wraz z akcesoriami


cena kompletu wraz z montażem: 9 999 PLN netto

Szklane wariacje - opcjaKolejny nowoczesny zestaw kominkowy nr. 9 z serii Marta projektu firmy Tapis. Kominek Marta 9 to zestaw kominkowy z wkładem o szerokości 1000mm i mocy 16kW. Kominek dla ceniących nie tylko wygląd, ale również wygodę. Pierwszy kominek z serii Marta z wkładem o szerokości 1000mm umieszczonym na wysokości 65 cm, nie wymagający schylania się przy dokładaniu drewna. Zakres umiejscowienia wkładu to przedział od 45 do 65cm od podłoża.

Tylna zabudowa (skrzynka), stosunkowo wąska, (162cm) przy tak dużym wkładzie. Wystająca szafka-półka z lewej lub prawej strony, zawieszona w powietrzu, tworzy designerską formę. Miejsce do wykorzystania w dowolny sposób jako drewutnia, miejsce na akcesoria kominkowe, lub barek. Blat szafki - półki, na którym możemy ustawić bliskie naszemu sercu pamiątki zdjęcia, itp. Szafkę zamykają przesuwane bezszmerowo drzwi. W przeciwieństwie do konkurencji, która również stosuje podobne rozwiązania w swoich obudowach, nasze drzwiczki są stabilne, przesuwają się wyjątkowo łatwo i dzięki zastosowaniu specjalnych prowadnic – bezszmerowo.

Wewnątrz obudowy kominkowej Marta 9 umieszczono stalowy stelaż gwarantujący bardzo stabilna konstrukcję i umożliwiający zastosowanie dowolnych materiałów wykończeniowych. I to jest wyłącznie nasz wybór - możemy zastosować znane z wcześniejszych rozwiązań obudów z serii Marta - płyty meblowe - szeroki wachlarz kolorów i faktur, lub opcjonalnie tynk strukturalny w dowolnych kolorach. A dzięki stalowemu stelażowi zapewniającemu masywne wsparcie możemy również wykończyć obudowę ciężkimi elementami kamieni naturalnych.

Odstająca 8cm od skrzynki rama frontowa z płyty meblowej - kontrastowa albo w tym samym kolorze, lub szklana – i tu mamy nieograniczone wręcz możliwości - od szkła w jednym kolorze, poprzez łączenie szkieł różnych kolorów i uwaga! Tego jeszcze nie było! Nadruk na szkle! Jesteśmy w stanie wykonać dowolną dekorację szkła. Może to być przykładowo wielkoformatowe zdjęcie ulubionego pupila, uwieczniony pejzaż z podróży, model wymarzonego pojazdu - wszystko, co nam w duszy gra. Wtedy Marta 9 będzie niepowtarzalna i będziemy mieć pewność, że nikt inny nie będzie miał nic podobnego.

Szklane wariacje nowoczesnego kominka Marta 9

Jeżeli brakuje inwencji - pomożemy, zaproponujemy własne również niepowtarzalne wzory. Dookoła wkładu szeroka (14cm) ramka ze stali w kolorze czarnym, lub srebrnym do wyboru. Ponad ramą u góry obudowy - półka o szerokości 1000mm w tylnej części wyłożona szkłem i podświetlana – idealnie komponująca się z szerokim wkładem. W obudowie, po przeciwnej stronie wysuniętej szafki - półki, w celu uzyskania optycznej lekkości, na całej wysokości, symetrycznie umieszczone półki.

Płyty meblowe: wzornik płyt meblowych >>

Wymiary kominka Marta 9:
szerokość obudowy - 162 cm, wysokość obudowy - 202 cm

Wymiary ramy:
Szerokość - 195 cm, wysokość - 96 cm

Kominek Marta 9 - schemat techniczny

Zamiast tradycyjnego wkładu kominkowego możemy opcjonalnie zastosować wkład elektryczny (mamy kominek elektryczny - hologram) lub bio-wkładkę (wówczas otrzymamy nowoczesny biokominek).

Zobacz promocje innych zestawów kominkowych z serii Marta:
- kominek Marta 2
- kominek Marta 3
- kominek Marta 4
- kominek Marta 5
- kominek Marta 6
- kominek Marta 7
- kominek Marta 8  Zobacz nasze realizacje z innych działów:
  » Sauny Galeria « » Baseny Galeria «

  Zobacz nasze realizacje z innych działów:
» Grille Galeria « » Kominki nowoczesne «