PROMOCJA: Piece do C.O. opalane peletem firmy LINCAR

Kominki, obudowy kominkowe Lampy gazowe Sauny
» Piece kominkowe « » Kominki « » Systemy kominowe « » Aktualności « » Promocje « » Kontakt «

Piece do centralnego ogrzewania

opalane peletem firmy LINCAR


STELLA 740/SAC - cena: 2 380 euro netto
ANNARITA 698 TP-SAC - cena: 2 740 euro netto


STELLA 740/SAC

moc: od 6,2kW do 20,7kW
Wymiary obudowy 540x750x1145
Waga 193kg

ANNARITA 698 TP-SAC

moc: od 10kW do 30,6kW
Wymiary obudowy 600x845x1460
Waga 260kg


Piece centralnego ogrzewania włoskiej firmy LINCAR charakteryzuje żeliwna konstrukcja paleniska, masywny żeliwny palnik oraz izolowane od wewnątrz wermikulitem żeliwne drzwiczki. Komfort eksploatacji poprawia duży zasobnik na biomasę - z wygodnym załadunkiem.

Oba urządzenia maja wbudowany wewnątrz obudowy układ do podłączenia z instalacją C.O, dzięki czemu można je łatwo i bez dodatkowych kosztów podłączyć do istniejącej instalacji. Dobrze zaizolowany korpus paleniska z płaszczem wodnym wpływa nie tylko na wysoki komfort użytkowania, ale także na wysoką sprawność, która według danych producenta przekracza 90%, a temperatura spalin wynosi 200°C, tylko te dwa parametry są potwierdzeniem zapewnienia zawartego w katalogach, że włoskie piece centralnego ogrzewania na biomasę rozgrzewają grzejniki w kilka minut po uruchomieniu. Obie kotłownie LINCAR wyposażone są w prosty w obsłudze elektroniczny programator, do większego kotła peletowego ANNARITA dedykowany jest pilot sterujący.


Więcej informacji w serwisie:
https://www.tapis.pl/info/dwa-nowe-piece-centralnego-ogrzewania-z-firmy-lincar-opalane-pelletem.html  Zobacz nasze realizacje z innych działów:
  » Baseny Galeria « » Grille Galeria «

  Zobacz nasze realizacje z innych działów:
» Sauny Galeria « » Kominki nowoczesne «