Sauna KIRA

Sauny Design Balie drewniane Domki saunowe TAPIS.PL
» Sauny « » Kabiny parowe « » Aktualności « » Promocje « » Dla prasy i architektów « » Kontakt «KIRA - nowoczesna sauna z mobilną półkąPytaj o aktualną cenę


Cena zawiera koszty pieca do sauny oraz
koszty transportu i montażu na terenie kraju.

Wymiary kabiny: 1550 x 1200 mm, wysokość: 2030mm
Wymiary półki: 460 x 420 mm

Materiał:
Ławki: abachi
Wewnętrzne ścianki : świerk skandynawski
Zewnętrzne ścianki: panel bukowyWprowadzamy produkt dla każdego - niedużą, kompaktową, narożną saunę fińską o wymiarach zewnętrznych:
155 x120 cm. Produkt stworzony specjalnie dla wszystkich posiadaczy mieszkań w apartamentach o mniejszych powierzchniach.
Model Kira produkowany w dwóch wersjach: prawo- lub lewostronnej, z mobilną szafką o wymiarach 46 x42cm.
Mimo tak niewielkich wymiarów w saunie udało się umieścić dwa poziomy ławek, dzięki czemu wygodnie mogą z niej korzystać jednocześnie dwie osoby. Z doświadczenia wiemy, że nie wszyscy posiadają zasilanie trójfazowe - do wyboru piece przystosowane do zasilania 230 V.
Sauna z zewnątrz wykonana z płyty meblowej OSB - ogromna ilość kolorów i faktur ułatwia zgranie z istniejącym już wystrojem - wszystkie zakończenia aluminiowe.
Drzwi do sauny model ST 2 - szkło hartowane, nowoczesna klamka z domykaczem i regulacją docisku.

Dbając o zachowanie prostej niczym nie zakłóconej formy frontu sauny, zrezygnowaliśmy z widocznych włączników, wszystkie trzy rodzaje oświetleń sterowane pilotem.

 

Koleta - nowa sauna z serii Design

Front sauny KOLETA to - niczym nie zakłócone pełne przeszklenie osadzone w ościeżnicy z OSIKI, któremu smaku dodają designerska stalowa-szlifowana klamka oraz najwyższej jakości zawiasy z regulacją docisku.

Szkło o grubości 1cm w standardzie dostępne w 3 kolorach: przezroczyste, antisol oraz biały mat, opcjonalnie może być piaskowane, matowione w całości lub częściowo, grawerowane, z ciekawą fakturą czy np. nadrukiem okolicznościowym. Warto wiedzieć, że można również zamówić Saunę KOLETA w wersji bezprogowej, o szerokości drzwi optymalnej dla wózków inwalidzkich, co jest niezwykle istotne...

Zobacz więcej >>>


  Zobacz nasze realizacje z innych działów:
  » Baseny Galeria « » Grille Galeria «

  Zobacz nasze realizacje z innych działów:
» Sauny Galeria « » Kominki nowoczesne «