PROMOCJA:
wanna Wellis Acapulco

Wanny SPA Balie drewniane Sauny ogrodowe TAPIS.PL
» Wanny SPA « » Minibaseny SPA « » Aktualności « » Promocje « » Dla prasy i architektów « » Kontakt «ACAPULCO

okrągła wanna SPA z rynną przelewową
Wymiary wanny:
średnica 2400mm, wysokość 900mm

Acapulco - okrągła Wanna Spa węgierskiej firmy Wellis.
Ten doskonały produkt kreuje wyjątkową atmosferę. Nie tylko piękno, ale współpraca ze specjalistami z branży fotelarskiej i terapeutami z różnych dziedzin zaowocowała wyjątkowo ergonomicznymi siedziskami, dostosowanymi do różnych rozmiarów i kształtów ciała użytkowników. Także dysze rozmieszczono ze szczególna starannością, uwzględniając odpowiednie ukierunkowanie na określone grupy mięśni.
Przykładem okrągłej wanny jest znany już model Acapulco. Wanna do zabudowy praktyczną rynną przelewową. Przy projektowaniu tej wanny firma Wellis starała się sprostać najbardziej bezkompromisowym wymaganiom z zakresu wzornictwa i komfortu. Produkt końcowy to niezwykła kompozycja miękkich linii. Z wanny jednocześnie może korzystać nawet sześć osób. Wanna Wellis Acapulco może służyć jako osobny produkt, lub zostać zagospodarowana w kompleksie basenowym. W wyposażeniu standardowym 40 dysz masujących , trzy pompy o dużej mocy. Filtr piaskowy - może być zamontowany w obudowie, ale również w innym dogodnym miejscu.
Wymiary wanny - średnica 240mm pojemność 1470 l
Dane techniczne: zasilanie 3 fazowe 3x 16 A (400V)
Grzałka 3 kW/230 V/50 Hz
Filtr Piaskowy 5-8 m3/h

Opcjonalnie do wanny można zamówić:

Izolowany zbiornik wyrównawczy o pojemności 1000 litrów ( zbiornik przelewowy umieszczany pod niecką i rynną przelewową - przelewająca się przez rynnę woda trafia do zbiornika)
Dmuchawę gorącego powietrza,
Kąpiel perełkowa z gorącym powietrzem w porównaniu z zastosowaniem standardowego nadmuchu jest dodatkowym komfortem. Perełki ciepłego powietrza łagodnie masują skórę, a dodatkowo wywołują efekt przyjemnego perlenia. Inną wspaniałą zaletą kąpieli perełkowej z gorącym powietrzem jest to, że spowalnia ona ochładzanie się wody.

Dezynfekcję wody UV-C
system WELLZONE2® jest lekki, kompaktowy i bardzo wydajny. Zużywając jedynie odrobinę energii, cichutko, bezpiecznie i automatycznie oczyści całą wodę do kąpieli, i to wielokrotnie w ciągu każdego dnia, zapewniając krystalicznie czystą wodę do kąpieli o naturalnej jakości, ograniczając przy tym do minimum konieczność stosowania dodatkowych dezynfektorów.

Nastrojowe oświetlenie do chromo terapii,
Wyjątkowy system opiera się na lampach w czterech różnych kolorach: zielonym, żółtym, niebieskim i czerwonym. Można je ustawić w taki sposób, by zmieniające się światło łagodnie przechodziło przez całą długość widma, lub też - poprzez proste dotknięcie przycisku na panelu sterowania - można ustawić oświetlenie na jeden wybrany kolor, najkorzystniejszy dla Twojego nastroju.

Zdalne sterowanie
Pilot zdalnego sterowania Dolphin TM - wodoodporny - może unosić się na powierzchni wody - czytelne ergonomiczne przyciski


 

Oraz - kontrolę Colossus Balboa z aplikacji iPhone, 2 GB Wipod Hi-Fi z subwooferem i 4 głośnikami popu,
miejsce do schładzania napojów,
kostkarkę do lodu,


Nowością jest natomiast wersja mobilna wanny Acapulco - okrągła wanna zamknięta w prostej obudowie. Płaszczyzna otaczająca wannę, oraz stopnie schodów wykonane z kamienia naturalnego w strukturze antypoślizgowej. Poręcze ze stali kwasoodpornej. Wanna Spa, którą gotową możemy ustawić w dowolnym miejscu. Wersja Acapulco Mobil jest wersją pełną i zawiera w standardzie wszystkie opcje dodatkowe proponowane do modelu Wanny Wellis model Acapulco.

 

Pytaj o promocyjne ceny poniższych produktów WELLIS

Robinson - jaccuzi dla 5 osób EveRest Premium - jaccuzi dla 5 osób Palermo - Jaccuzi dla 5 osób
Robinson
EveRest Premium
Palermo
Deluxe / Standard / Basic
     
Bahama - wanna SPA  dla 6 osób. Hydromasaż i leżanka Samoa - wanna SPA dla 5 osób Borneo - wanna SPA dla 5 osób
Bahama
Samoa
Borneo
     
Manhattan - wanna SPA dla 3 osób Ibiza - wanna SPA dla 2 osób Greenland
Manhattan
Deluxe / Standard / Indor
Ibiza
Greenland
     

Inne promocje produktów firmy Wellis:
- sauny infrared
- kabina kąpielowo-parowa SENZO MAXI
- kabina kąpielowo-parowa SENZO
- kabina kąpielowo-parowa MINIMA
- 1 osobowa wanna z hydromasażem NERA
- 2 osobowa wanna z hydromasażem NERA MAXI
- wanna SPA ACAPULCO
- wanna SPA CANCUN

 


  Zobacz nasze realizacje z innych działów:
  » Baseny Galeria « » Grille Galeria «

  Zobacz nasze realizacje z innych działów:
» Sauny Galeria « » Kominki nowoczesne «