PROMOCJA: Minibasen pływacki
Coast Spas - Wellness II

Wanny SPA Sauny Design Baseny ogrodowe
» Wanny SPA « » Minibaseny SPA « » Aktualności « » Promocje « » Dla prasy i architektów « » Kontakt «

Basen SPA - Wellness II

Twoja droga do lepszego samopoczucia zaczyna się tutaj.
Seria Wellness oferuje wszystko, czego potrzebujesz, aby cieszyć sie dobrą kondycją i zdrowiem.kolor niecki: White Pearl
obudowa: Chestnut Synthetic
Cena promocyjna minibasenu nie zawiera:
Przykrycia izotermicznego oraz drabinki i podestu.

Pomyśl o tym. Istnieje wiele powodów, które skłaniają do ćwiczeń - zmniejszone ryzyko poważnych chorób i cukrzycy, obniżenie cholesterolu, większa odporność na bakterie i wirusy, poprawa jakości snu i dłuższa żywotność ... Nauka nie pozostawia wątpliwości, że ćwiczenia są dobre!

Wellness Spas to połączenie podwójnych korzyści z hydroterapii i ćwiczenia wodnego w zaciszu i wygodzie własnego domu. Można w niej pływać, rozciągać się, wzmacniać mięśnie, jak również zrelaksować się.

Pływanie jest jednym z najlepszych, najbardziej kompletnych ćwiczeń dla naszego ciała. Wellness Spa Swim II to świetny sposób, aby to zrobić. Wanna została wyposażona w cztery pompy Hi-Flow które odpowiadają za silny, stały przedni prąd, natomiast cztery mocne dysze Levitator Jets montowane na dole pomagają utrzymać się na powierzchni wody. Regulacja temperatury pozwala łatwo ustawić optymalną temperaturę basenu. Kiedy skończymy pływać, odpinane wiosła i inne przyrządy do ćwiczeń pozwolą na zadbanie kondycji naszego ciała.

 

Multimedialna prezentacja Wanien z Serii - Wellness Spas

 Pilot B.O.S.S. jest aktualnie najlepszym tego typu urządzeniem na rynku. Posiada wodoodporną obudowę. Został zaprojektowany w celu wielogodzinnego bezawaryjnego użytkowania.
Pilot może sterować wieloma urządzeniemi w tym: Wanną Spa, sprzętem audio (CD, Tuner) i video (telewizor, DVD, itp.)

Pilot pozwala na monitorowanie i kontrolowanie stanu Basenu SPA z odległości nawet do 45 metrów (odległość może się różnić w zależności od przeszkód, takich jak ściany, itp.)


Wymiary: 3830 x 2285 x 1340 mm
Masa: 953 kg (pusta)
Masa: około 7300 kg (napełniona wodą)
Pojemność: 6290 l
Dysze: 18 ulepszonych dysz (2 owalne - rwąca rzeka , 4 kierunkowe na dolną część ciała, 12 dysz
hydromasażu)


Wyposażenie wanny w wersji promocyjnej
Advanced Control Systems B.O.S.S.
Pilot może sterować wieloma urządzeniemi w tym: Wanną Spa, sprzętem audio (CD, Tuner) i video (telewizor, DVD, itp.)

Pilot pozwala na monitorowanie i kontrolowanie stanu Basenu SPA z odległości nawet do 45 metrów (odległość może się różnić w zależności od przeszkód, takich jak ściany, itp.)
(opcja)

Hydro Cyclonic Filtration
Jednym z najbardziej istotnych funkcji wanny spa jest system filtracji. Wydajność filtra wpłynie na czystość wody w spa, zużycia środków chemicznych, a nawet trwałość sprzętu.
Trillium Stainless Steel Jets
Dysze do masażu i hydroterapii wykonane ze stali ierdzewnej.
Lighting Systems
Coast Spas oferuje niesamowity wachlarz możliwości oświetlenia LED. Ledowe oświetlenie linii wody.
Crystal Clear Purification Chamber
System filtracji i ozonowania wody, zapewniający nieskazitelną czystość, usuwający mikroskopijnej wielkości zanieczyszczenia.

System Audio
Wynurzalne podświetlone LED głośniki. System nagłaśniający o niezwykłym dźwięku wykonała Firma SONY.
W ofercie także: Minibasen Wellness II Lounger

 

WELLNESS II Lounger niemożliwe stało się możliwe.

Idąc za ciosem, prezentujemy minibasen WELLNESS 2 Lounger jako jeszcze wygodniejsza, bardziej komfortowa i luksusowa wersja popularnego modelu WELLNESS 2, który to w 2012 roku odniósł ogromny sukces sprzedaży, do tej pory niedościgniony dla konkurencji. Opisany wcześniej Minibasen firmyCoast Spas model Wellness 2 https://www.tapis.pl/promocje/wanna-spa-wellnes-2.htm to rewelacyjne urządzenie, idealne do ciężkich treningów, lekkich ćwiczeń, rehabilitacji i oczywiście rekreacyjnego pływania, z częścią do odpoczynku wyposażoną w proste, surowe w formie siedziska.

Model WELLNESS II LOUNGER, jako udoskonalona wersja modelu WELLNESS 2, po pierwsze różni się od pierwowzoru wymiarami:
wymiary wellness 2: 383 x 228,5 x 134 cm
wymiary wellness 2 lounger: 383 x 289 x 134 cm

Konfiguracja konstrukcji pierwowzoru pod część SPA, jak widać zwiększyła szerokość całego basenu o 60 cm, tym samym w modelu WELLNESS II LOUNGER zyskaliśmy dodatkową przestrzeń również w strefie pływania.

Po drugie, proste i surowe w formie siedziska z wellness 2 zastąpiono w wellness 2 lounger bardzo komfortową wręcz luksusową strefą relaksu, idealną do regeneracji sił i odpoczynku.

 

Strefa relaksu w modelu WELLNESS 2 LOUNGER to 3 ergonomiczne, wyprofilowane siedziska zakończone miękkimi, regulowanymi zagłówkami oraz wygodna profesjonalnie wyprofilowana leżanka, która nie występuje w modelu WELLNESS 2. Każde z 4 miejsc w strefie relaksu, czyli 3 siedziska oraz leżanka, wyposażone jest w inny typ dysz, rozmieszczonych w różnych kluczowych miejscach, tak aby zapewnić właściwy hydromasaż poszczególnych partii ciała.

Niezmienność zastosowanych w obu minibasenach systemów tj: filtracji i ozonowania wody, zapewnia krystaliczną czystość wody; cztery pompy Hi-Flow zapewniają silny, stały przedni prąd, natomiast cztery mocne dysze Levitator Jets montowane na dole pomagają utrzymać się na powierzchni wody. Regulacja temperatury pozwala łatwo ustawić optymalną temperaturę basenu. Kiedy skończymy pływać, odpinane wiosła i inne przyrządy do ćwiczeń pozwolą na poprawienie kondycji naszego ciała


Minibasen WLLENESS 2 to idealne urządzenie do pływania i ćwiczeń, natomiast Wellness II LOUNGER to doskonała równowaga między miejscem do ćwiczeń i komfortowego odpoczynku dla całej rodziny i przyjaciół, ponieważ jednocześnie może być użytkowany aż przez 5 osób, 1 w części pływackiej, 4 w części SPA.

Pozostając pod ogromnym wrażeniem tego luksusowego produktu, gwarantujemy, że WELLNESS II LOUNGER zadowoli największych amatorów pływania i jednocześnie przerośnie oczekiwania najzagorzalszych fanów hydromasażu. 

Poznaj także ofertę wanien SPA z serii PATIO od COAST SPAS


http://www.coastspas.com/patioseries/spas.html


pytaj o szczegóły oferty wanien PATIO SERIES


Diamond
Seabreeze Aruba Islander

 

 


  Zobacz nasze realizacje z innych działów:
  » Baseny Galeria « » Grille Galeria «

  Zobacz nasze realizacje z innych działów:
» Sauny Galeria « » Kominki nowoczesne «