Werandy do saun

Sauny Design
Promienniki do sauny Sauny TAPIS.PL - Galeria
» Sauny « » Balie « » Aktualności « » Promocje « » Dla prasy i architektów« » Kontakt «
Sauna dziś, to nie tylko Szpetna budka z drewna, lecz ekskluzywnie wyposażona kabina, wykonana z dbałością o każdy detal, funkcjonalna i posiadająca wiele doskonałych i praktycznych rozwiązań. Eleganckie, duże szklane powierzchnie nadają saunie wspaniały wymiar i wyznaczają nowe standardy.

Do produkcji naszych kabin z serii Exclusive wykorzystujemy hartowane szkło o wielkich giętych płaszczyznach. Jako jedyni potrafimy dopasować promień giętej szyby do potrzeb inwestora.

Do wytworzenia ławek i elementów wykończeniowych używamy afrykańskiego abachi lub osiki termo. Najważniejsze aby profesjonalnie wykonana sauna nie posiadała ani jednego sęku. Nasze wyroby to praktyczna ozdoba, efektowny wygląd przyciąga uwagę i zachęca do skorzystania z kąpieli saunowych, stanowi znakomite dopełnienia domowego centrum odnowy.

Wykończenie drewna, progi, schody i kratki podłogowe pokryte są kilkoma warstwami lakieru wodoodpornego do łódek. Ławki, oparcia siedzeń i osłony są kilkakrotnie impregnowane. Wszystkie elementy wyposażenia wewnątrz kabiny są tak skonstruowane aby były proste w demontażu. SKŁADANE ŁAWKI - dzięki nim obsługa sauny i utrzymanie jej w czystości staje się banalnie proste i wygodne.

Dzięki nowoczesnym urządzeniom i znakomitej kadrze stolarskiej firma TAPIS.PL może stawić czoło wyzwaniom, które dla innych producentów najczęściej są niemożliwe, najwyższa jakość drewna, dbałość o detale i wykończenia poprzez profesjonalny montaż jest naszym atutem.


Przykładowy sposób montażu werand:

Weranda A
Weranda A: pod kątem 45 stopni do ściany, z jednym oknem (132 x 75 cm).

Weranda B
Weranda B- typ wykuszowy z 2 oknami (132 x 32 cm).


  Zobacz nasze realizacje z innych działów:
  » Baseny Galeria « » Grille Galeria «

  Zobacz nasze realizacje z innych działów:
» Sauny Galeria « » Kominki Galeria «