Wanny SPA Groty solne, Jaskinie solne Sauny Design
» Solaria « » Kriosauny « » Aktualności « » Promocje « » Dla prasy i architektów « » Kontakt «
 

Solaria poziome - POWER OF CHI

POWER OF CHI


 • Płynna regulacja mocy lamp opalających twarz + płynna regulacja mocy lamp opalających ciało
 • System Audio Stereo
 • Gniazdo na słuchawki
 • Wyłącznik bezpieczeństwa BREAKSAFE
 • Mleczna profilowana płyta akrylowa LIGHTGLASS
 • Centralny wyrzut gorącego powietrza
 • Regulowana termostatem temperatura wewnątrz solarium
 • Moduł serwisowy
 • Podświetlenie Stand-by Light
 • Efekty świetlne obudowy
 • Certyfikat bezpieczeństwa B.

 

DANE TECHNICZNE
Lampy góra XTT 17 x 160W / 10 x 180W / 3x 1000W
Lampy góra CPS 15 x 180W / 11 x 140W / 33 x 25W
Lapmy dół (wszystkie wersje) 20 x 160W
Opalacze ramion Reflex
Wymiary (długość x szerokość x wysokość) 229 x 150 x 148 cm
Zalecane minimalne wymiary kabiny (długość x szerokość) 250 x 240 cm
Średnica komina wentylacyjnego 300 mm
Minimalna objętość wyrzucanego powietrza 2.300 m3/h
Waga ok. 750 kg
Moc (z klimatyzacją) XTT: 14,0 kW
CPS: 11,7 kW
Zasilanie 400V 3N ~ PE 50Hz
Zabezpieczenie XTT: 3 x 32A
CPS: 3 x 25A
Kolory Sedona

 


Szczegółowy opis systemów


Welness CHI
Tym, co sprawia, że solarium POWER OF CHI jest naprawdę wyjątkowe jest jedyny w swoim rodzaju system masażu wellness CHI, łączący najnowszą technologię z wiedzą i tradycją medycyny Dalekiego Wschodu. Chińska medycyna powiada, że człowiek jest tylko wtedy zdrowy, jeśli jego energię są w harmonii i równowadze. Wówczas Azjaci przepowiadają długie stuletnie życie. Warunkiem, aby tak się stało, jest zapewnienie stałej i niczym nie zakłóconej cyrkulacji życiowej energii CHI. Jeśli strumienie energii są zablokowane, dochodzi do zakłóceń, następuje złe samopoczucie, może dojść do wystąpienia chorób. Japończycy skonstruowali specjalne urządzenie CHI, które zapewnia przepływ życiodajnej energii. Przenosi falowe ruchy od kostek w górę, poprzez ciało. Korzystający z solarium kładzie nogi na specjalnym podnóżku wprawiającym nogi w rytmiczne wibracje, które następnie są przenoszone na całe ciało. Do wyboru jest 9 poziomów szybkości masażu (oraz opcja spoczynku), dzięki czemu można dopasować jego natężenie do osobistych upodobań. Głównym celem masażu jest wellness jest wprawienie w ruch tych części ciała, które trudno jest poruszać na co dzień (pośladki, uda). Dzięki temu skutecznie jest rozbijana podskórna tkanka tłuszczowa, co pozwala na efektywną korektę figury. Dodatkowo proces ten przyspiesza zarówno ciepło solarium, jak również specjalny, rozgrzewający krem z łagodnym efektem tingle. Warto dodać, że oprócz samego odchudzania, połączenie masażu, ciepła i kremu ma skuteczne działanie antycellulitowe. A sam masaż nie tylko relaksuje, ale również dodaje energii, witalności, która przepływa przez ciało i sprawia że wraca nam ochota do życia oraz twórczego działania. Masaż CHI pozwala ponadto poprawić wchłanianie tlenu przez komórki, zmniejsza obrzmienia nóg, wspiera układ limfatyczny i uwalnia organizm od toksyn, chroni i wzmacnia stawy, naciąga i odciąża kręgosłup.
AROMA
Zapachy i aromaty są wszędzie tam, gdzie istnieje życie. Zawsze nam towarzyszą i dlatego mają tak duży wpływ na nasze życie. AROMA bazuje na doświadczeniach otaczającego nas świata. W trakcie opalania, wraz z powietrzem chłodzącym wnętrze kabiny, cyrkulują specjalne aromaty, które najpierw odprężają, a w końcowej fazie pobudzają opalających się. Dodatkowo pomagają w dezynfekcji solarium, aby kolejny klient miał gwarancję świeżości!

BREEZE
Nazwa BREEZE kojarzy się ze świeżą, morską bryzą i jest nią w rzeczywistości. To system wyrzutu mgiełki wodnej z dysz umieszczonych na górnej płycie akrylowej. BREEZE w połączeniu z wentylacją i klimatyzacją pozwala skutecznie ochłodzić się w czasie opalania i dać ulgę skórze. Naciśnij przycisk BREEZE i ... rozkoszuj się świeżą morską bryzą!

KLIMA TEC
Nie lubisz wysokiej temperatury w trakcie opalania? A może chcesz, aby w pomieszczeniu w chłodne dni było ciepło? Solaria UWE, wyposażone w klimatyzację najnowszego typu, umożliwiają szybko i łatwo ustawić żądaną temperaturę. Teraz już nie musisz obawiać się, że w zimie Twoim klientom będzie zimno, a w lecie zbyt gorąco.
LEXTRA
LEXTRA to najnowsze lampy opalające UWE. Ich nazwa pochodzi od dwóch angielskich słów: legs (nogi) oraz extra (tłumaczyć nie trzeba !). Wyposażono je w zintegrowany opalacz nóg, który gwarantuje wspaniałą opaleniznę i ... bardzo seksowne nogi. Dodatkowo są one dwukolorowe (różowo - niebieskie), co jeszcze bardziej uatrakcyjnia opalanie.
LIGHTGLASS
LIGHTGLASS to rewolucyjna, mleczna płyta akrylowa. Podnosi bezpieczeństwo opalania, a jednocześnie przepuszcza o 15% więcej promieni UVA i UVB w porównaniu do tradycyjnych. Dzięki temu moc lamp opalających jest wykorzystana do maksimum, a złocisto-brązową opaleniznę można uzyskać w znacznie krótszym czasie. Efekty wizualne pozwalają przy tym skutecznie się zrelaksować.

XTT XTREME TANNING TECHNOLOGY
Jak sama nazwa wskazuje, ta technologia opalaczy twarzy jest ekstremalna i to pod każdym względem: mocy, szybkości, oraz efektów. Zapewnia natychmiastową pigmentację, znakomicie dobraną mieszankę promieni UVA i UVB oraz obecność promieni podczerwonych, wpływających na zwiększenie efektywności transportowania tlenu przez organizm. Skorzystaj z tej technologii i przekonaj się o jej zaletach!  Zobacz nasze realizacje z innych działów:
  » Baseny Galeria « » Grille Galeria «

  Zobacz nasze realizacje z innych działów:
» Sauny Galeria « » Galeria kominków «