Wanny SPA Groty solne, Jaskinie solne Sauny Design
» Solaria « » Kriosauny « » Aktualności « » Promocje « » Dla prasy i architektów « » Kontakt «
 

Solaria poziome - TRIUMPH

TRIUMPH


 • Opalacz ramion (REFLEX)
 • Wybór pomiędzy technologią 100 i 160W
 • Płynna regulacja mocy lamp opalających twarz
 • Płynna regulacja wentylacji
 • System Audio Stereo
 • Wyłącznik bezpieczeństwa BREAKSAFE
 • Mleczna profilowana płyta akrylowa LIGHTGLASS
 • Centralny wyrzut gorącego powietrza
 • Regulowana termostatem temperatura wewnątrz solarium
 • Moduł serwisowy
 • Podświetlenie Stand-by Light
 • Certyfikat bezpieczeństwa B.

 

 


DANE TECHNICZNE
Lampy góra XTT 600 22 x 160W / 3 x 600W
Lampy góra CPS 600 20 x 180W / 36 x 25W
Lapmy dół XTT/CPS 600 18 x 160W lub 18 x 100W
Opalacze ramion Reflex
Wymiary (długość x szerokość x wysokość) 228 x 134 x 139 cm
Zalecane minimalne wymiary kabiny (długość x szerokość) 240 x 220 cm
Średnica komina wentylacyjnego 300 mm
Minimalna objętość wyrzucanego powietrza 1.500 m3/h
Waga ok. 500 kg
Moc (z klimatyzacją) XTT: 12,0 kW
CPS: 10,0 kW
Zasilanie 400V 3N ~ PE 50Hz
Zabezpieczenie XTT/CPS: 3 x 25A
Kolory Rubin, Platin SilverSzczegółowy opis systemów


AROMA
Zapachy i aromaty są wszędzie tam, gdzie istnieje życie. Zawsze nam towarzyszą i dlatego mają tak duży wpływ na nasze życie. AROMA bazuje na doświadczeniach otaczającego nas świata. W trakcie opalania, wraz z powietrzem chłodzącym wnętrze kabiny, cyrkulują specjalne aromaty, które najpierw odprężają, a w końcowej fazie pobudzają opalających się. Dodatkowo pomagają w dezynfekcji solarium, aby kolejny klient miał gwarancję świeżości!

BREEZE
Nazwa BREEZE kojarzy się ze świeżą, morską bryzą i jest nią w rzeczywistości. To system wyrzutu mgiełki wodnej z dysz umieszczonych na górnej płycie akrylowej. BREEZE w połączeniu z wentylacją i klimatyzacją pozwala skutecznie ochłodzić się w czasie opalania i dać ulgę skórze. Naciśnij przycisk BREEZE i ... rozkoszuj się świeżą morską bryzą!

KLIMA TEC
Nie lubisz wysokiej temperatury w trakcie opalania? A może chcesz, aby w pomieszczeniu w chłodne dni było ciepło? Solaria UWE, wyposażone w klimatyzację najnowszego typu, umożliwiają szybko i łatwo ustawić żądaną temperaturę. Teraz już nie musisz obawiać się, że w zimie Twoim klientom będzie zimno, a w lecie zbyt gorąco.

LEXTRA
LEXTRA to najnowsze lampy opalające UWE. Ich nazwa pochodzi od dwóch angielskich słów: legs (nogi) oraz extra (tłumaczyć nie trzeba !). Wyposażono je w zintegrowany opalacz nóg, który gwarantuje wspaniałą opaleniznę i ... bardzo seksowne nogi. Dodatkowo są one dwukolorowe (różowo - niebieskie), co jeszcze bardziej uatrakcyjnia opalanie.

LIGHTGLASS
LIGHTGLASS to rewolucyjna, mleczna płyta akrylowa. Podnosi bezpieczeństwo opalania, a jednocześnie przepuszcza o 15% więcej promieni UVA i UVB w porównaniu do tradycyjnych. Dzięki temu moc lamp opalających jest wykorzystana do maksimum, a złocisto-brązową opaleniznę można uzyskać w znacznie krótszym czasie. Efekty wizualne pozwalają przy tym skutecznie się zrelaksować.

XTT XTREME TANNING TECHNOLOGY
Jak sama nazwa wskazuje, ta technologia opalaczy twarzy jest ekstremalna i to pod każdym względem: mocy, szybkości, oraz efektów. Zapewnia natychmiastową pigmentację, znakomicie dobraną mieszankę promieni UVA i UVB oraz obecność promieni podczerwonych, wpływających na zwiększenie efektywności transportowania tlenu przez organizm. Skorzystaj z tej technologii i przekonaj się o jej zaletach!  Zobacz nasze realizacje z innych działów:
  » Baseny Galeria « » Grille Galeria «

  Zobacz nasze realizacje z innych działów:
» Sauny Galeria « » Galeria kominków «