Wanny SPA i minibaseny

Sauny Mobilna Wanna Tublicious Akcesoria SPA
» Wanny SPA « » COAST SPAS « » WELLIS « » Aktualności « » Promocje « » Kontakt «

Wanny SPA i minibaseny COAST SPAS

Cascade Coast SpasFirma Coast Spas to kanadyjski producent wanien spa, który jest bez wątpienia liderem światowej produkcji wanien SPA i minibasenów pływackich.

Obszar produkcyjny firmy to ponad 24 000 m2, kadrę stanowi około 300 wyspecjalizowanych techników, dbających o najwyższą jakość urządzeń wytwarzanych przez kanadyjskiego producenta. Coast Spas produkuje rocznie ponad 15 000 wanien spa. Zaangażowanie w jakość, doskonałość i podejście do hydroterapii - z pasją tworzą produkt, który jest jednym z najlepszych na świecie.

Minibasen pływacki Wellness Spas to produkt skierowany dla tych, którzy lubią aktywne formy relaksu. Tego sposobu odpoczynku można porównywać z żadnym innym. Ciepła woda, która łagodzi bóle, relaksujący masaż do tego wygodne siedziska i leżanka. Pływamy lub wykonujemy ćwiczenia relaksujące. Tego wszystkiego możemy spróbować w minibasenach Wellness Spas.

Kanadyjskie minibaseny pływackie WELLNESS SPAS
Minibasen pływacki WELLNESS I Minibasen pływacki WELLNESS INFINITY Minibasen pływacki WELLNESS IV

Wanna SPA musi być gotowa do użycia przez 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Można z niej korzystać na zewnątrz w promieniach słońca, w pochmurne dni podczas deszczu czy gradu lub w podczas śnieżnej i mroźnej aury - jednym słowem zawsze kiedy potrzebujemy chwili relaksu. Urządzenia budowane są tak, aby przetrwały najbardziej ekstremalne warunki atmosferyczne, aby służyły bez żadnych problemów przez wiele lat.

Kanadyjskie wanny spa COAST SPAS / Cascade / Patio / Elite series
Cascade II Cascade V Aruba Omega

Galeria realizacji Coast SPAS

Poniżej prezentujemy wybrane zdjęcia z realizacji wanien SPA i minibasenów pływackich kanadyjskiego producenta wykonanych przez generalnego IMPORTERA produktów COAST SPAS - firmę TAPIS.PL

Cascade V  Wellness Spas II Casacade II Tublicious Hot Tub
Foto: Realizacje wanien SPA i minibasenów pływackich firmy COAST SPAS wykonane przez firmę TAPIS.PL.

Zobacz także » GALERIĘ wanien COAST SPA -> Zapraszamy «


Dlaczego Coast SPAS?

Wanna SPA od Coast SpasFirma Coast Spas współpracuje z najlepszymi partnerami na świecie w zakresie dostaw części, aby ich standardy spełniały wysokie oczekiwania projektantów. Dzięki temu wanny Coast Spa są zbudowane tylko z najwyższej jakości komponentów.

Coast Spas to również jeden z pierwszych producentów, który buduje swoje urządzenia według wysokich standardów jakości ISO 9001: 2008. Każda wanna po wyprodukowaniu przechodzi szereg badań diagnostycznych i wytrzymałościowych. Wykonanie, wyposażenie i budowa spa jest następnie uważnie oceniana. Po zatwierdzeniu, wanna jest ręcznie polerowana i pakowana do wysyłki. Zanim urządzenie dotrze do klienta, musi przejść pełną kontrolę jakości.

System przelewowy

Kanadyjski producent jako pierwszy na świecie wprowadził wannę SPA i minibasen z rynną przelewową - bez jednego widocznego brzegu - oferując nieograniczoną przestrzeń każdemu jej użytkownikowi. Rynna przelewowa dostępna jest dla wanien spa serii Cascade oraz minibasenu pływackiego Wellness Infinity.


 W dążeniu do innowacji i niezawodności firma Coast Spas otrzymała wiele nagród jak "International Awards of Excellence" przyznany przez Narodowy Instytut Wellness & SPA, "Best of Class", "Best Hot Tub/Spa: 2013 About.com", "BC Export Awards", certyfikat "ISO 9001", certyfikat TÜV, certyfikat CE ...

Nowości, ciekawostki i informacje z firmy COAST SPAS »

Wybierając produkt Coas Spas mamy do dyspozycji bogactwo opcji wyposażenia wanny czy minibasenu. Kilka naszym zdaniem najciekawszych z nich prezentujemy poniżej.

Trillium Stainless Steel Jets Advanced Control Systems Hydro Cyclonic Filtration
Trillium Stainless Steel Jets
Nasze luksusowe dysze masujące mają wszystkie wewnętrzne elementy jakościowe wykonane ze stali nierdzewnej, z nowoczesną powłoką zewnętrzną. Dysze te mają wyglądać niesamowicie na tle akrylu spa z płynnymi liniami, wiele tekstur wszystko opakowane w stylowej obudowie ze stali nierdzewnej.

Advanced Control Systems
Podświetlany, dotykowy panel sterujący. Ten łatwy w obsłudze panel sterowania wyposażony jest w duży, kolorowy interfejs, wielojęzyczny LCD z intuicyjnymi ikonami i animacjami. Ponadto zewnętrzny pierścień zapala się i świeci w kolorze światła aktualnie dominującego w wannie spa.

Hydro Cyclonic Filtration
Rewolucyjny system filtracji, 83% bardziej skuteczny i 20% szybszy niż stosowane obecnie systemy filtrujące. Co ważne - umieszczony jest poza niecką wanny. Opracowany przez Coast Spas system działa na zasadzie przyspieszenia wymiany wody wewnątrz filtra przez dodatkowy system noży wodnych.

MicroSilk Wysuwany ekran TV LCD 24 calowy wodospad
MicroSilk® to rewolucyjny system leczenia skóry, która wykorzystuje tlen, aby stymulować produkcję kolagenu w skórze. Zaledwie 20 minut zabiegu dziennie pozwala na zachowanie gładkiej i pięknej skóry.

Wysuwany ekran TV LCD. Przy naciśnięciu przycisku, ekran wysuwa się i chowa z powłoki wanny. We własnym zaciszu obejrzysz emocjonujący mecz, swój ulubiony program telewizyjny lub film DVD.

24' wodospad w pełni regulowany, może eksplodować w środku wanny z hydromasażem lub delikatnie opadać tuż przy źródle. Oświetlony żywymi kolorami diód LED wprowadza relaksującą atmosferę w SPA.
Wanny z hydromasażem i okrągłe wanny SPA od Wellis

wanna WellisWellisFirma Wellis powstała w 2003 roku, od tego czasu stała się największym producentem wanien z hydromasażem i wanien SPA w Europie.

W związku z rozbudową i rozwojem, ręczny proces produkcji, został zautomatyzowany. Miało to wpływ na skrócenie czasu produkcji jak również poprawy jakości produktu końcowego. Zastosowanie robotów ABB słusznie uczyniło WELLIS jedną z najlepszych firm produkcyjnych w regionie i na całym świecie. Urządzenia te są uznawane na arenie międzynarodowej, posiadają niespotykaną precyzję i dokładność (od 0,06 do 0,08 mm).

Dziś WELLIS to węgierska firma zatrudniająca ponad 120 pracowników, którzy codzienne dbają o to, aby wanny spa spełniały oczekiwania klientów. Produkcja odbywa się w halach fabrycznych zajmujących powierzchnię około 7000 m2. Aktualnie z zakładu produkcyjnego firmy Wellis wyjeżdża do klienta ponad 1500 wanien rocznie. Wszystkie urządzenia są wykonywane z wielką dbałością, z naciskiem na komfort użytkowania. Doskonałe właściwości akustyczne, dobra izolacja termiczna i niespotykany design to tylko niektóre z zalet wanien spa Wellis.

Domowe wanny z hydromasażem od Wellis
Nera Maxi Nera Milan

Okrągłe wanny SPA od WELLIS
Acapulco Cancon Acapulco luxury

Skorzystaj z naszej oferty i ciesz się własnym, domowym SPA

Wyobraź sobie przez chwilę, gdybyś miał własne uzdrowisko... Żadnych biletów lotniczych. Żadnego pakowania walizek. Tylko Ty, sam na sam, oddający się wyjątkowemu, odprężającemu wytchnieniu. Albo może dzieląc się tym z bliskimi, przyjaciółmi. No właśnie... tak dokładnie jest gdy nabędziesz naszą wannę. Powrót do domu będzie bardziej jak oddalenie. Ale, uwaga - inni sprzedawcy będą próbowali zbyć swe "dżakuzi" jako domowe systemy hydroterapii. Tylko nasze wanny SPA zapewniają Ci ten rodzaj zniewalających doznań przemieniając Wasze domostwo w zaciszne schronienie.
Relaks w domowym  SPA Relaks w domowym SPA

  Zobacz nasze realizacje z innych działów:
  » Baseny Galeria « » Grille Galeria «

  Zobacz nasze realizacje z innych działów:
» Sauny Galeria « » Kominki Galeria «