Wanny SPA i minibaseny

Sauny Mobilna Wanna Tublicious Akcesoria SPA
» Wanny SPA « » COAST SPAS « » WELLIS « » Aktualności « » Promocje « » Kontakt «


  » Oferta promocyjna »

  » Jacuzzi dmuchane »

COAST SPAS
Minibaseny pływackie
Wanny SPA
  - Cascade (bez krawędzi)
  - Curve (z 24" wodospadem)
  - Traditional (klasyczne)
  - Patio (zasilanie 240 V)
  - MicroSilk® (jedwabista kąpiel)

  - Tublicius (wanna ogrodowa)

Wanny z hydromasażem »

WELLNESS i SPA
Strefa Wellness
Centrum SPA

BASENY OGRODOWE
Baseny TOI
Baseny GRE
Baseny drewniane
Baseny kanadyjskie
Baseny Abatec

Pergole
Prysznice basenowe
Odkurzacze basenowe
Filtry basenowe
Solary basenowe
Osuszacze powietrza
Leżanki SPA »
Świecące meble ogrodowe
Balie drewniane
Tarasowe przykrycie basenu

!! Poradnik basenowy !!
Galeria Coast Spas
Realizacje TAPIS.PL

Wanny SPA i minibaseny COAST SPAS

Cascade Coast SpasCoast SpasFirma Coast Spas to kanadyjski producent wanien spa, który jest bez wątpienia liderem światowej produkcji wanien SPA i minibasenów pływackich.

Obszar produkcyjny firmy to ponad 24 000 m2, kadrę stanowi około 300 wyspecjalizowanych techników, dbających o najwyższą jakość urządzeń wytwarzanych przez kanadyjskiego producenta. Coast Spas produkuje rocznie ponad 15 000 wanien spa.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ : ISO 9001:2008Coast Spas ISO 9001:2008

COAST SPAS jest jednym z pierwszych producentów SPA, którzy zostali nagrodzeni za wysokie standardy jakości z certyfikatem ISO 9001: 2008. Certyfikat ten jest najwyższą międzynarodową normą jakości dla produkcji. Jest on corocznie kontrolowany przez niezależne audyty. Coast Spas z dumą utrzymuje certyfikat ISO nieprzerwanie od 2003 roku.

Zaangażowanie w jakość, doskonałość i podejście do hydroterapii - z pasją tworzą produkt, który jest jednym z najlepszych na świecie.

Coast Spas - folder reklamowy
Folder reklamowy Coast Spas »

 

Minibasen pływacki Wellness Spas to produkt skierowany dla tych, którzy lubią aktywne formy relaksu. Tego sposobu odpoczynku można porównywać z żadnym innym. Ciepła woda, która łagodzi bóle, relaksujący masaż do tego wygodne siedziska i leżanka. Pływamy lub wykonujemy ćwiczenia relaksujące. Tego wszystkiego możemy spróbować w minibasenach Wellness Spas.


Kanadyjskie minibaseny pływackie WELLNESS SPAS od COAST SPAS
  Minibasen pływacki WELLNESS 2 PARTY Minibasen pływacki WELLNESS INFINITY ULTRA Minibasen pływacki WELLNESS 2100 VE

Wanna SPA musi być gotowa do użycia przez 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Można z niej korzystać na zewnątrz w promieniach słońca, w pochmurne dni podczas deszczu czy gradu lub w podczas śnieżnej i mroźnej aury - jednym słowem zawsze kiedy potrzebujemy chwili relaksu. Urządzenia budowane są tak, aby przetrwały najbardziej ekstremalne warunki atmosferyczne, aby służyły bez żadnych problemów przez wiele lat.

Kanadyjskie wanny spa COAST SPAS / Cascade / Patio / Elite series
Omega Cascade V Apex Mirage

Galeria realizacji Coast SPAS

Poniżej prezentujemy wybrane zdjęcia z realizacji wanien SPA i minibasenów pływackich kanadyjskiego producenta wykonanych przez generalnego IMPORTERA produktów COAST SPAS - firmę TAPIS.PL

Cascade V Wellness Spas II Casacade II Tublicious Hot Tub
Foto: Realizacje wanien SPA i minibasenów pływackich firmy COAST SPAS wykonane przez firmę TAPIS.PL.

Zobacz także » GALERIĘ wanien COAST SPA -> Zapraszamy «


Dlaczego Coast SPAS?

Wanna SPA od Coast SpasFirma Coast Spas współpracuje z najlepszymi partnerami na świecie w zakresie dostaw części, aby ich standardy spełniały wysokie oczekiwania projektantów. Dzięki temu wanny Coast Spa są zbudowane tylko z najwyższej jakości komponentów.

Coast Spas to również jeden z pierwszych producentów, który buduje swoje urządzenia według wysokich standardów jakości ISO 9001: 2008. Każda wanna po wyprodukowaniu przechodzi szereg badań diagnostycznych i wytrzymałościowych. Wykonanie, wyposażenie i budowa spa jest następnie uważnie oceniana. Po zatwierdzeniu, wanna jest ręcznie polerowana i pakowana do wysyłki. Zanim urządzenie dotrze do klienta, musi przejść pełną kontrolę jakości.

System przelewowy

Kanadyjski producent jako pierwszy na świecie wprowadził wannę SPA i minibasen z rynną przelewową - bez jednego widocznego brzegu - oferując nieograniczoną przestrzeń każdemu jej użytkownikowi. Rynna przelewowa dostępna jest dla wanien spa serii Cascade oraz minibasenów pływackich Wellness Infinity oraz Infinity Ultra.


 W dążeniu do innowacji i niezawodności firma Coast Spas otrzymała wiele nagród jak "International Awards of Excellence" przyznany przez Narodowy Instytut Wellness & SPA, "Best of Class", "Best Hot Tub/Spa: 2013 About.com", "BC Export Awards", certyfikat "ISO 9001", certyfikat TÜV, certyfikat CE ...

Nowości, ciekawostki i informacje z firmy COAST SPAS »

Wybierając produkt Coas Spas mamy do dyspozycji bogactwo opcji wyposażenia wanny czy minibasenu. Kilka naszym zdaniem najciekawszych z nich prezentujemy poniżej.

Trillium Stainless Steel Jets Advanced Control Systems Hydro Cyclonic Filtration
Trillium Stainless Steel Jets
Nasze luksusowe dysze masujące mają wszystkie wewnętrzne elementy jakościowe wykonane ze stali nierdzewnej, z nowoczesną powłoką zewnętrzną. Dysze te mają wyglądać niesamowicie na tle akrylu spa z płynnymi liniami, wiele tekstur wszystko opakowane w stylowej obudowie ze stali nierdzewnej.

Advanced Control Systems
Podświetlany, dotykowy panel sterujący. Ten łatwy w obsłudze panel sterowania wyposażony jest w duży, kolorowy interfejs, wielojęzyczny LCD z intuicyjnymi ikonami i animacjami. Ponadto zewnętrzny pierścień zapala się i świeci w kolorze światła aktualnie dominującego w wannie spa.

Hydro Cyclonic Filtration
Rewolucyjny system filtracji, 83% bardziej skuteczny i 20% szybszy niż stosowane obecnie systemy filtrujące. Co ważne - umieszczony jest poza niecką wanny. Opracowany przez Coast Spas system działa na zasadzie przyspieszenia wymiany wody wewnątrz filtra przez dodatkowy system noży wodnych.

Extremalne pompy Monster Flow 24 calowy wodospad Dysza Sweeper Jet

Extremalne pompy MONSTER FLOW do zapewnienia maksymalnego dopuszczalnego ciśnienia strumienia wodnego dostarczanego do luksusowych dysz Trillium. Zaprojektowane w inteligentny sposób dla oszczędności energii w cyklu filtracyjnym.

24" wodospad wypuszcza ciepłą wodę, która płynie kaskadą przez Twoje ramiona, odprężając i kojąc zmęczone bóle mięśni. Przy każdym wodospadzie znajdziesz dedykowane siedzenie terapeutyczne, które pozwala wygodnie odpocząć w czasie masażu. Jest to najbardziej skuteczna metoda hydroterapii szyi i ramion.

Dysza czyszcząca Sweeper Jet automatycznie usuwa brud, piasek i inne zanieczyszczenia znajdujące się w wannie z hydromasażem. Samoczyszczący strumień jest aktywowany podczas cyklu filtracji i wydobywa zgromadzony brud z podłogi do miejsca, w którym może być wciągnięty do systemu filtracji.

Worldwide Spa Najmocnieksza niecka Podniesiona tył niecki

Worldwide Spa to mobilna aplikacja do monitorowania i zarządzania wanną SPA. Dzięki tej aplikacji możesz zadbać o to, aby wanna była gotowa, gdy tylko chcesz się zanurzyć. Zamiast wychodzić na zewnątrz i naciskać przyciski na górnym panelu, aplikacja pozwala uruchomić wannę i zmienić ustawienia ze smartfona lub tabletu.

Najmocniejsza niecka. Coast Spas® współpracuje z Owens Corning®, aby zapewnić najbardziej wytrzymałe i najtrwalsze wanny z hydromasażem. Akrylowa niecka zawiera aż do 12 warstw włókna szklanego Premium Owens Corning® dodatkowo wzmocnionych elementami stalowymi.

Podniesiona tylna ściana zapewnia osłonę przeciwwiatrową i większą prywatność. Wzniesione oparcia modeli Curve i Cascade zapewniają także prywatną strefę spa. Uniesiony tył umożliwia również prawidłowe umieszczenie wodospadu o średnicy 24 cali, aby woda spłynęła kaskadą na Twoje ramiona niczym ciepły koc.

MicroSilk Stolik do gier w wannie SPA Stolik z wodospadem 360 stopni
MicroSilk® to rewolucyjny system leczenia skóry, która wykorzystuje tlen, aby stymulować produkcję kolagenu w skórze. Zaledwie 20 minut zabiegu dziennie pozwala na zachowanie gładkiej i pięknej skóry.

Stolik do gier to nowy sposób rozrywki z przyjaciółmi i rodziną w wannie Coast Spa. Zagraj w warcaby, szachy lub karty. Nowy stolik do gier Coast Connect ™zawiera system oświetleniowy, który sprawia, że stolik do gier świeci nocą.

Stolik z wodospadem 360 stopni unosi się nad wodą w centrum wanny i łączy się z uniwersalnym złączem Coast Connect. Po zainstalowaniu jest idealną powierzchnią do umieszczania napojów i przekąsek. Oświetlony został jasnym światłem LED pochodzącym z podstawy stołu.Innowacje Coast SPAS

Coast Spas od początku jest liderem w dziedzinie innowacji w wannach spa. W rzeczywistości marka Coast Spas® powstała z powodu rosnącego zapotrzebowania na innowacyjność. Założyciele firmy wiedzieli, że wanny z hydromasażem mają o wiele więcej do zaoferowania niż modele szkieletowe, które istniały wcześniej. Coast Spas powstało, aby zmienić oblicze branży i właśnie to zrobiło.

Coast Spas jako pierwsza firma w branży produkcji wanien spa spełniła europejskie standardy TUV. Jest ona także właścicielem wielu patentów w Ameryce Północnej, w tym min. metody chłodzenia, metody cyrkulacji wody, czy znikającej krawędzi dla minibasenów i wanien spa.

Coast Spas jako pierwsza wyprodukowała i wprowadziła do sprzedaży:

 • przenośne wanny SPA bez krawędzi - Casacade (opatentowane)
 • wodoodporny pływający pilot zdalnego sterowania
 • podwodne pryzmatyczne oświetlenie LED
 • wprowadzenie do produktów 3" hydrauliki
 • Bluetooth - zestaw głośnomówiący
 • Audio/Video - kompatybilny pakiet
 • system filtrujący Cyclonic Filtration®
 • producent 5" zwężającej pokrywy
 • pierwszy i jedyny producent używający wzmocnionego włókna szklanego Owens Corning
 • trójpoziomowe dysze Trillium Jets (łatwa regulacja niezależnie od wielkości dłoni)
 • podświetlane zagłówki
 • 24" wodospad
 • lewitacyjne dysze w basenach SPA


Domowe wanny z hydromasażem
Termoli Paola Formia
Termoli
Paola
Formia
     
Cecina Taranto Vasto Dublo
Cecina
Taranto
Vasto Dublo
     

Skorzystaj z naszej oferty i ciesz się własnym, domowym SPA

Wyobraź sobie przez chwilę, gdybyś miał własne uzdrowisko... Żadnych biletów lotniczych. Żadnego pakowania walizek. Tylko Ty, sam na sam, oddający się wyjątkowemu, odprężającemu wytchnieniu. Albo może dzieląc się tym z bliskimi, przyjaciółmi. No właśnie... tak dokładnie jest gdy nabędziesz naszą wannę. Powrót do domu będzie bardziej jak oddalenie. Ale, uwaga - inni sprzedawcy będą próbowali zbyć swe "dżakuzi" jako domowe systemy hydroterapii. Tylko nasze wanny SPA zapewniają Ci ten rodzaj zniewalających doznań przemieniając Wasze domostwo w zaciszne schronienie.
Relaks w domowym SPA Relaks w domowym SPA

  Zobacz nasze realizacje z innych działów:
  » Baseny Galeria « » Grille Galeria «

  Zobacz nasze realizacje z innych działów:
» Sauny Galeria « » Kominki Galeria «