Wanny SPA
Coast Spas seria Cascade

Galeria Coast Spas Akcesoria SPA
Kanadyjskie wanny SPA od COAST SPAS
Skonfigruj samodzielnie wannę SPA w serwisie producenta: www.coastspas.com
» Wanny SPA « » COAST SPAS « » WELLIS « » Aktualności « » Promocje « » Kontakt «


Wanna Spa Cascade II

Wanna posiada 5 siedzisk i jedną leżankę.
Cascade II ma ukrytą krawędź (woda zawsze sięga po horyzont) oraz 24" wodospad.

Seria wanien Cascade

Zjawiskowa funkcja "kaskady" daje nam złudzenie większej przestrzeni. Iluzoryczny brak jednej ze ścian i przelewająca się cały czas woda stwarza wrażenie kąpieli w nurcie rwącej rzeki nad wodospadem.

Tylko wanny SPA serii Casacade zapewniają tak niesamowite widoki...

Wanny SPA serii Cascade ozdobią i uatrakcyjnią każde miejsce. Bogaty wybór kolorów niecki, jak i obudowy zadowoli najbardziej wybrednych inwestorów. System koloroterapii - zmieniających się płynnie światełek odstresuje po ciężkim dniu wszystkich pragnących niczym niezakłóconego relaksu.

Wanny SPA Coast Spas umieszczone na zewnątrz - dzięki systemowi grzałek podgrzewających wodę oraz pokrywie termicznej, pozwolą nam się cieszyć kąpielą przez cały rok, więcej »

 

 

Warianty wyposażenia Casacade II

Wanna SPA Cascade II występuje w wersji Luxury (61 dysz).

Wersja Luxury (61 dysz)

 

Podstawowe i opcjonalne wyposażenie wanny spa Casacade II

Szczegółowe informacje uzyskają Państwo w salonach sprzedaży firmy TAPIS.PL

Dotykowy panel sterujący
Ten łatwy w obsłudze panel sterowania ma duży wielojęzyczny kolorowy wyświetlacz LCD z intuicyjnymi ikonami i animacjami.
Regulator strumienia wodnego
Kieruje przepływ wody do określonych miejsc w Spa. Świeci diodami LED (z zainstalowanym pakietem oświetlenia) i jest łatwy do trzymania i obracania dzięki swojemu unikalnemu kształtowi.
Regulator masażu powietrznego
Pozwól, aby powietrze zmieszało się z wodą dostarczaną do dysz masujących. Obróć elementy sterujące, aby dostosować ilość powietrza wprowadzanego do dysz spa. Efektem jest lżejszy i delikatniejszy masaż, oferujący unikalne przeżycia hydroterapii różniące się od masażu wodnego.
Dysze Trillium Stainless Steel Jets
Dysze Luxury Trillium zapewniają najwyższą jakość hydroterapii. Ich unikalna konstrukcja i kształt jest dostosowany do masażu określonych cześci ciała.

Wodospad 24"
Największy dostępny 24" wodospad wypuszcza ciepłą wodę, która opada na Twoje ramiona, odprężając i kojąc zmęczone bóle mięśni. Przy każdym wodospadzie znajdziesz dedykowane siedzenie terapeutyczne, które pozwala wygodnie odpocząć w czasie masażu. Jest to najbardziej skuteczna metoda hydroterapii szyi i ramion.

Liny wodne
Zapewniają kojący dźwięk bieżącej wody. Zapewniają oszałamiający wygląd profilu Spa.

Ozonator O3One
O3One to zaawansowany generator plazmowy, który wytwarza wyższe stężenie ozonu (więcej ppm) niż przeciętny system ozonowy. Ozon jest jednym z najsilniejszych znanych obecnie utleniaczy. Usuwa mikroskopijne zanieczyszczenia organiczne.

Hydro Cyclonic Filtration System 175 sq ft - system filtrujący z podwójnym rdzeniem
Rewolucyjny system filtracji, 83% bardziej skuteczny i 20% szybszy niż stosowane obecnie systemy filtrujące. Co ważne - umieszczony jest poza niecką wanny.
Dysza czyszcząca Sweeper Jet
Dysza Sweeper Jet automatycznie usuwa brud, piasek i inne zanieczyszczenia znajdujące się w wannie z hydromasażem.

Opatentowana technologia i design Infinity Edge "Obniżona krawędź"

Zawsze taki sam poziom wody. W serii Cascade poziom wody będzie zawsze taki sam, niezależnie od tego, ile osób będzie w Spa. Brak marnowanej wody spowodowany przelewem oznacza mniejsze zużycie chemikaliów i brak dodatkowej energii marnowanej na podgrzewanie wody. Kiedy goście opuszczają spa, automatycznie wypełnia się z powrotem do tego samego poziomu.
Brak rusztu filtracyjnego. Nigdy nie będziesz musiał dzielić swojej wanny z hydromasażem z głośnymi odpieniaczami, które zasysają wodę do twojego systemu filtracji. Twój wodospad znikający na krawędzi usuwa wszystkie ślady wody w spa za pomocą naszej opatentowanej konstrukcji krawędzi znikającej, a dzięki ciśnieniowemu systemowi Hydro Cyclonic Filtration SystemŽ nigdy więcej nie będziesz siedzieć w wannie z hydromasażem z wkładem filtracyjnym.
Najlepszy widok. Żadna inna przenośna wanna z hydromasażem na świecie nie daje takiego samego niezakłóconego widoku z wanny z hydromasażem.

Podwyższona tylna krawędź
Zapewnia osłonę przeciwwiatrową i większą prywatność.

Największy skimmmer w wannach spa
Coast Spas z dumą oferuje największy skimmer (odpieniacz) w branży, co pozwala naszym wannom usuwać zanieczyszczenia z powierzchni wody i pomaga kontrolować pienienie.

Wskaźnik poziomu wody
Podświetlany wskaźnik wypełnienia dla wszystkich spa z serii Cascade ułatwia napełnianie zbiornika przelewowego.
AquaSole™ - dwie dysze do masażu stóp
Dysze AquaSole są dwoma dużymi dyszami do masażu stóp, które zapewniają delikatny i rytmiczny masaż od czóbków palców u stóp, przez łuk, aż do dołu pięty. Użytkownik po prostu naciska stopami na te strumienie, a wirująca woda działa na wszystkie obszary stóp.
7" kopuła świetlna z matowym szkłem
Zawiera pierścień ze stali nierdzewnej, który otacza dużą, matową kopułę szklaną.
Pakiet oświetlenia Xtreme Multicolor LED Gem & Control
Pobudzający wizualnie pakiet LED, który oświetla elementy w całej wannie spa, w tym linię wodną, wodospady, ręczne sterowanie i główny panel sterowania. Światła są również umieszczone wokół linii wodnej, aby zapewnić piękny, bezproblemowy blask wody w spa.
Podświetlone logo, którego kolor informuje nas o stanie wanny spa
Pierścień wokół emblematu Coast Spas świeci na niebiesko, aby pokazać, że wszystko działa poprawnie, zielono dla nowej wiadomości i na czerwono, jeśli istnieje element, który wymaga Twojej uwagi.

Air Blower
System ten zawiera 18 dodatkowych dysz powietrznych zainstalowanych w wannie z hydromasażem. Kiedy Air Blower jest zainstalowany, duże ilości powietrza są wypychane bezpośrednio do dysz, w wyniku czego powstaje potężny, szybki, bogaty w tlen strumień wody zdolny do zapewnienia głębokiego masażu tkanek.

Stacja dokująca DM6 z Bluetooth Stereo
Ochronna stacja dokująca i obudowa dla smartfona lub odtwarzacza mp3. Możesz podłączyć odtwarzacz bezpośrednio do spa lub jeśli jesteś fanem strumieniowego przesyłania muzyki przez bluetooth. Możesz przesyłać strumieniowo muzykę z dowolnego urządzenia transmitującego Bluetooth bezpośrednio do wanny z hydromasażem.

2 lub 4 chowane głośniki z subwooferem
Wysokiej klasy głośniki zapewniają wspaniałe doznania akustyczne.

Ulepszony subwoofer Extreme dla koneserów
Wzmocnienie tonów niskiej częstotliwości do maksimum. Przenieś swoje muzyczne wrażenia na wyższy poziom.

Pełna izolacja piankowa niecki
(zapewnia najlepsze zatrzymywanie ciepła i ochronę wewnętrznych elementów - zalecana gdy wanna będzie używana na zewnątrz).
Przycisk Odśwież (Refresh)
Naciśnij, aby odświeżyć! Ta wyjątkowa funkcja pozwala szybko wyczyścić spa przed wejściem za naciśnięciem jednego przycisku. Po naciśnięciu przycisku "Refresh" zainicjowany zostaje cykl czyszczenia wody. Proces ten zajmuje tylko kilka minut, a ponieważ przycisk odświeżania jest zainstalowany na zewnątrz Spa, możesz rozpocząć proces odświeżania przed zdjęciem pokrywy.

Uniwersalne gniazdo Coast Connect
Złącze Coast Connect jest zainstalowane w podłodze Spa i umożliwia podłączanie i odłączanie akcesoriów (np. stolika do gier). Gdy nie jest używane, służy jako podwodne światło (gdy zainstalowany jest pakiet oświetleniowy).

Podświetlany stolik do gier
Ten piękny stół do zamocowania wymaga gniazda Coast Connect. Obejmuje szachownicę i wodoodporne karty do gry.

Stolik z wodospadem 360°
Stolik mocowany jest za pomocą złącza Coast Connect. Jest on idealną powierzchnią do umieszczania napojów lub przekąsek. To wygodna powierzchnia, która „unosi się” nad wodą w centrum wanny z hydromasażem. Stolik z wodospadem jest oświetlony jasnym światłem LED pochodzącym z podstawy stołu i zmienia kolor wraz z innymi światłami w spa (wymagany pakiet oświetlenia).

Aplikacja ControlMySpa
Najłatwiejszy sposób kontrolowania i monitorowania spa. Podłącz spa do sieci Wi-Fi i uzyskaj monitorowanie w czasie rzeczywistym pod kątem wszelkich aktualizacji lub zmian w systemie. Darmowa aplikacja w Google Play lub App Store.
Coast Cubby - ciepły schowek
Przechowuj swoje przedmioty w zamykanym i podgrzewanym schowku. Opcjonalnie w schowku system spustowy do szybkiego opróżniania wanny - WaterVac.

EcoClean Bromine Salt Water
Automatyczny system dezynfekcji wody metodą solną. Jest to ekologiczna, alternatywna metoda odkażania wody w spa. EcoClan zapewnia konwersję przez elektrolizę soli bromu w czysty brom lub chlorku sodu w czysty chlor. W rezultacie woda z wanny z hydromasażem jest doskonale odkażona.

Przykrycie wanny
Do 3 razy mocniejsze i 25% lżejsze niż tradycyjne pokrowce. Kilka kolorów do wyboru.

 

Galeria zdjęć wanny Cascade 2 Luxury 61 dysz

Niecka: Sterling Marble
Obudowa: Synthetic - Teak
Ultranowoczesne dysze Trillium Stainless Steel Jets - 61 sztuk
Oświetlenie: Xtreme Multicolor + Led CCT + 7" kopuła
Stacja dokująca DM6 Dock + Bluetoth Stereo
Nagłośnienie: 4 chowane głośniki + Extreme Subwoofer
Masaż powietrzny: Air Blower 18 dysz
Przycisk "Refresh" oraz podgrzewany schowek

 


Medialne prezentacje kanadyjskiej wanny SPA Cascade II z kanału TAPIS.TV


Foto: Wanna SPA Cascade II z niecką Tuscan Sun w obudowie z drewna cedrowego.
Wymiary 2337 x 2565 x 790 (tył: 1195) mm
Masa Masa 670 kg (pusta)
Pojemność 1817 l
Siedziska 5 sztuk + 1 leżanka
Dysze w wersji Luxury: 61 sztuk
Niecka
ObudowaZdjęcia wanny Cascade II

Cascade 2 - foto Cascade 2 - niecka Cascade 2 - przykrycie wanny spa
Cascade 2 - ukryty brzeg Cascade 2 Carbon Fiber Corners Cascade 2 z wodospadem 24"

Foto: Wanna SPA Coast Spas Cascade 2. Niecka: Sterling Marble
Obudowa: Coastal Smoke 9” Wideboard Synthetic Cabinet w/ Carbon Fiber Corners
.

 

Galeria zdjęć wanny Cascade II z wybranych realizacji


Coast Spas - multimedialna prezentacja wanny SPA Cascade II,
niecka Tuscan Sun, obudowa Desert Sand Slate

 

Wanny Cascade zawsze wyglądają imponująco...
 

EcoClean - Salt Water System
(opcjonalnie zamiast systemu O3One Advanced Ozone z ozonatorem plazmowym)

Automatyczny system dezynfekcji wody metodą solną

 

System EcoClean przejmuje funkcję odkażania wody za Ciebie. Aby woda w wannie była krystalicznie czysta przez wiele miesięcy, należy użyć bromku sodu NaBr lub chlorku sodu NaCl. EcoClan zapewnia konwersję przez elektrolizę soli bromu w czysty brom lub chlorku sodu w czysty chlor. W rezultacie woda z wanny z hydromasażem jest doskonale odkażona. Użytkownik będzie musiał jedynie od czasu do czasu sprawdzić za pomocą urządzenia dozującego, czy w wannie z hydromasażem jest wystarczająca ilość soli.

Jeśli większa grupa osób korzystała z wanny i potrzebujesz szybkiej dezynfekcji, możesz to zrobić szybko dzięki trybowi "Bost".

MicroSilk®

Korzystając z tego systemu możesz pożegnać się z tabletkami z chlorem, granulkami i chemikaliami. Od teraz Twoja wanna wskaże w prostym komunikacie aplikacyjnym, kiedy dodać sól.

EcoClean - to najprostszy sposób na utrzymanie czystości wody w wannie

Dostęp do systemu EcoClean uzyskujemy z oddzielnego menu na panelu sterowania, które także wyświetla komunikat o błędzie w systemie EcoClean - "2", jeśli wymagana jest interwencja użytkownika.

Leslie Nielsen prezentuje kanadyjskie wanny SPA - Coast Spas

Konsultacja handlowaMagdalena Siewiera
tel./fax. (42) 682 42 23
mobile: +48 606 717 626
e-mail: info@tapis.pl

Z przyjemnością pragnę przedstawić wyjątkowy produkt, który firma

Tapis posiada w swojej ofercie.

 

Wanna SPA z funkcją kaskady (Cascade Series) kanadyjskiego lidera firmy Coast SPA. Wanna która zdobyła wszystkie najważniejsze nagrody na największych w Europie targach SPA w Lyonie we Francji w 2011roku. Złote medale za najwyższej klasy technologię, niespotykany do tej pory design, oraz perfekcyjne wykonanie gwarantujące absolutną bezawaryjność. Rewolucja w kształtach niecki.

 

Zjawiskowa funkcja "kaskady" daje nam złudzenie większej przestrzeni, oraz efekt przepływających fal morskich. Iluzoryczny brak jedej ze ścian i przelewająca się woda w połaczeniu z ustawieniem wanny na tarasie,czy we wnętrzu przy szklanej ścianie sprawia, że mamy wrażenie pobytu nad morzem, lub rwącą rzeką. Stwarza niecodzienne przeżycia.

Wanny ozdobią i uatrakcyjnią każde wnętrze, umieszczone na zewnątrz pozwolą nam się cieszyć kąpielą przez cały rok. (podgrzewana woda - pokrywa termiczna, przepiękne podświetlenie)

 

 

 

Ergonomiczne siedziska zapewniające stabilność w trakcie kąpieli. Dysze rozmieszczone w strategicznych miejscach ciała, aby masaż był najbardziej efektywny. Inywidualne ustawienia dysz, oraz regulowane zagłówki.

Bogata gama kolorów niecki.

Wszystko to sprawi, że kąpiel pozostawi niezapomniane wrażenia. Podarujmy sobie odrobinę luksusu najwyższej klasy.

Wymienione przeze mnie zalety sprawiają, że kanadyjskie wanny Coast SPA osiągnęły największe światowe uznanie i cieszą się ogromnym zainteresowaniem najbogatszych krajów świata.

 

Spełniajmy swoje marzenia.

 

 


Seria Cascade obejmuje nastepujące modele wanien SPA:

CASCADE series
jedyne na świecie wanny SPA w których woda zawsze sięga po horyzont
Wanna SPA - Cascade II
Wanna SPA - Cascade III
Wanna SPA - Cascade V
Cascade II
Cascade III Phantom
Cascade V Horizon
   


 

 

Materiały do pobrania:


» Prezentacja kanadyjskich minibasenów Coast Spas «

 


» Cascade 2 - Mechanical Parameters «


» Cascade 2 (47) - Water test «


» Cascade 2 (61) - Water test «


» WELLNESS INFINITY ULTRA - przykładowy projekt niecki «

  Zobacz nasze realizacje z innych działów:
  » Baseny Galeria « » Grille Galeria «

  Zobacz nasze realizacje z innych działów:
» Sauny Galeria « » Kominki Galeria «