Wanna SPA
Coast Spas - Omega

Galeria Coast Spas Akcesoria SPA
Kanadyjskie wanny SPA od COAST SPAS
Skonfigruj samodzielnie wannę SPA w serwisie producenta: www.coastspas.com
» Wanny SPA « » COAST SPAS « » WELLIS « » Aktualności « » Promocje « » Kontakt «


COAST SPAS Traditional series

Kanadyjski producent wanien SPA firma COAST SPAS, wprowadziła opatentowaną technologię hydroterapii MicroSilk i Variable Speed - teraz również do najmniejszej wanny SPA model OMEGA.
Wanna SPA model OMEGA to idealne rozwiązanie dla każdego kto chce mieć ekskluzywne SPA w swoim domu, a z uwagi na ograniczenia architektoniczne do tej pory nie miał możliwości wniesienia urządzeń większych gabarytowo. Więcej >>

 

Wanna SPA - Omega

Wanna posiada 3 siedziska i jedną leżankę.
Występuje w wersji Elite, Classic oraz Patio.

 

Wersje wanny Omega

Omega Elite - 50 dysz

 

Omega Classic - 50 dysz

 

Omega Classic - 30 dysz

 

Omega Patio - 21 dysz (wersja mobilna - zasilanie 230 V)

 

 

Omega Patio 21 dysz
Omega Patio 21 - Top

Foto: Mobilna wanna ogrodowa Omega Patio 21 dysz (zasilanie 230 V).

 Foto: Praktyczna zabudowa tarasowa wanny SPA Omega. Firma TAPIS.PL wykonuje zabudowy tarasowe wanien SPA, minibasenów Wellness, basenów ogrodowych i jacuzzi z drewna krajowego oraz egzotycznego.Prezentacja multimedialna kanadyjskiej wanny Omega Elite (50 dysz) z kanału TAPIS.TV
Wymiary 1675 x 2121 x 1015 mm
Masa Masa 294 kg (pusta)
Pojemność 648 l
Siedziska 4 sztuki
Dysze w wersji Patio: 21 sztuk
w wersji Classic: 30 lub 50 sztuk
w wersji Elite: 50 sztuk
Niecka
Obudowa
Ta kompaktowa Wanna SPA oferuje komfort i przestrzeń dla 4 dorosłych osób, nie zajmując przy tym dużo miejsca. Posiada dobrze zaprojektowaną nieckę, trzy duże i przestronne fotele oraz jedna leżanka pozwalają na niezapomniany wypoczynek. Jeżeli potrzebujesz niewielkiej Wanny SPA, jest to idealny model dla Ciebie.

 

 

Wanna SPA - Omega B Courve
(wanna z 24" wodospadem)

24" Wodospad

Największy wodospad w wannach SPA

Wodospad w wannach Coast Spas daje poczucie czystego relaksu i całkowitego spokoju. Jest on standardowym wyposażeniem niemal wszystkich wanien Curve i Cascade. Posiada 24 cale długości i jest w pełni oświetlony żywymi diodami LED. W pełni regulowany, może eksplodować w środku Twojego jacuzzi lub lekko spaść tuż przy źródle. Jest to największy wodospad dostępny w wannach z hydromasażem. Gwarantuje przyjemność i zapewnia doskonały masaż okolic karku.

zobacz Omega B Curve »

 

EcoClean - Salt Water System
(opcjonalnie zamiast systemu O3One Advanced Ozone z ozonatorem plazmowym)

Automatyczny system dezynfekcji wody metodą solną

 

System EcoClean przejmuje funkcję odkażania wody za Ciebie. Aby woda w wannie była krystalicznie czysta przez wiele miesięcy, należy użyć bromku sodu NaBr lub chlorku sodu NaCl. EcoClan zapewnia konwersję przez elektrolizę soli bromu w czysty brom lub chlorku sodu w czysty chlor. W rezultacie woda z wanny z hydromasażem jest doskonale odkażona. Użytkownik będzie musiał jedynie od czasu do czasu sprawdzić za pomocą urządzenia dozującego, czy w wannie z hydromasażem jest wystarczająca ilość soli.

Jeśli większa grupa osób korzystała z wanny i potrzebujesz szybkiej dezynfekcji, możesz to zrobić szybko dzięki trybowi "Bost".

MicroSilk®

Korzystając z tego systemu możesz pożegnać się z tabletkami z chlorem, granulkami i chemikaliami. Od teraz Twoja wanna wskaże w prostym komunikacie aplikacyjnym, kiedy dodać sól.

EcoClean - to najprostszy sposób na utrzymanie czystości wody w wannie

Dostęp do systemu EcoClean uzyskujemy z oddzielnego menu na panelu sterowania, które także wyświetla komunikat o błędzie w systemie EcoClean - "2", jeśli wymagana jest interwencja użytkownika.

 

Materiały do pobrania:

(1,3 MB) Ulotka (j. ang.)
» Specyfikacja techniczna Wanny SPA - Omega «

(1,4 MB) Ulotka (j. ang.)
» Prezentacja kanadyjskich wanien spa serii Elite «


  Zobacz nasze realizacje z innych działów:
  » Baseny Galeria « » Grille Galeria «

  Zobacz nasze realizacje z innych działów:
» Sauny Galeria « » Kominki Galeria «