Wanna SPA
Coast Spas - Purfikt

Galeria Coast Spas Akcesoria SPA
Kanadyjskie wanny SPA od COAST SPAS
Skonfigruj samodzielnie wannę SPA w serwisie producenta: www.coastspas.com
» Wanny SPA « » COAST SPAS « » WELLIS « » Aktualności « » Promocje « » Kontakt «

COAST SPAS series

Wanna SPA - Purfikt


Wanna posiada 2 leżanki i 5 siedzisk.
Innowacyjna wanna z dwoma 24" wodospadami w nowoczesnym designie.Purfikt

Najnowocześniejsza innowacja. Rewolucyjne spa bez kompromisów. Zaprojektowany z eleganckimi ergonomicznymi liniami i nowoczesną estetyką. Stworzony przez kanadyjskich projektantów i inżynierów, aby połączyć piękno z hydroterapią.Co sprawia, że Purfikt jest wyjątkowy?

 

Projekt FUSION DESIGN składa się z dysz, wodospadu i elementów sterujących na ekranie dotykowym, które przylegają do niecki wanny spa, nadając jej gładki, minimalistyczny wygląd.

 

Podwójne pompy zasilają 39 dysz do hydroterapii. Dysze fuzyjne zapewniają jednolitą i gładką powierzchnię do relaksu podczas masażu terapeutycznego.

 

POWER STREAM VOLCANO JET to niesamowicie potężny strumień wulkaniczny który wybucha z podłogi spa, masując stopy, łydki i dolną część pleców.

 

Niecka

 PREZENTACJA MULTIMEDIALNAWyposażenie PURFIKT


DOTYKOWY EKRAN FUSION

Pierwszy i jedyny panel sterowania z ekranem dotykowym zainstalowany równo z akrylową niecką wanny z hydromasażem. Ekskluzywny elegancki pierścień ze stali nierdzewnej otacza duży ekran dotykowy, który pozwala na pełną kontrolę nad działaniem spa. Aktywuj dysze, zaprogramuj cykle filtracji, wybierz kolor oświetlenia i ustaw temperaturę wody z łatwością za pomocą prostego i intuicyjnego cyfrowego interfejsu dotykowego Coast Spas.


DYSZE FUSION

Najbardziej wygodne dysze do masażu, jakich kiedykolwiek doświadczysz. Połączone z akrylem, dysze Fusion firmy Coast Spas zapewniają jednolitą i gładką powierzchnię do relaksu. Można cieszyć się masażem terapeutycznym z różnych rodzajów dysz, które są ustawione tak, aby zmaksymalizować hydroterapię. Te ekskluzywne i innowacyjne dysze, pięknie otoczone pierścieniem ze stali nierdzewnej, nie przypominają dysz w wannie z hydromasażem u innych producentów.


EKSKLUZYWNA KRAWĘDŹ NIESKOŃCZONOŚCICiesz się pięknem swojego otoczenia z widokiem bez barier. Purfikt ™ ma najdłuższą krawędź nieskończoności w wannie z hydromasażem i zapewnia doskonałe wrażenia spa.

 


DYSZA POWER STREAM VOLCANO

Nigdy nie sądziliśmy, że istnieje strumień o dużej mocy z hydromasażem, ale teraz zastanawiamy się, czy inżynierowie z Coast Spas nie posuneli się za daleko z dyszą Power Stream Volcano Jet.

PODWÓJNY 24" WODOSPAD

Wanna spa Purfikt ™ oferuje dwa ekskluzywne 24" wodospady z dwoma głębokimi siedziskami do masażu, umieszczonymi bezpośrednio pod nimi, aby zapewnić najwyższą jakość hydroterapii. Usiądź wygodnie i ciesz się kojącą ciepłą wodą przepływającą przez szyję i ramiona, natychmiast eliminując stres i napięcie po męczącym dniu. Oba wodospady są intensywnie oświetlone i w pełni regulowane.

 

OŚWIETLENIE OBWODOWE RAINBOW

Ekskluzywny pas kolorów otacza wszystkie cztery strony wanny Purfikt. Wybierz spośród tysięcy możliwych kolorów lub ustaw pasmo tęczy, aby obracało się w spektrum kolorów.

 

UKRYTY SYSTEM NAPOWIETRZANIA

 

PRZYKRYCIE TERMICZNE

 

CHARATKERYSTYKA:

- Sterowanie za pomocą ekranu dotykowego
- Opatentowany projekt Infinity Edge
- Fotele SlimLine z dyszami do hydroterapii Fusion
- Podwójne wodospady Fusion 24"
- Zewnętrzne oświetlenie tęczowe
- Siedzenia 360 stopni
- Dysze Power Stream
- Potężna dysza VOLCANO JET
- Ukryte elementy sterowania powietrzem i wodą

 

SPECYFIKACJA

Wymiary 2920 x 2330 x 124 mm
Masa Masa 590 kg (pusta)
Siedziska 5 sztuk + 2 leżanki
Dysze 39 sztuk


Materiały do pobrania:


» Prezentacja kanadyjskich minibasenów Coast Spas «

 


» Purfikt - Mechanical Parameters «


» Purfikt - views «


» WELLNESS INFINITY ULTRA - przykładowy projekt niecki «

 


  Zobacz nasze realizacje z innych działów:
  » Baseny Galeria « » Grille Galeria «

  Zobacz nasze realizacje z innych działów:
» Sauny Galeria « » Kominki Galeria «