Wanna SPA Coast Spas - TubLicious Hot Tub

Galeria Coast Spas Akcesoria SPA
Kanadyjskie wanny SPA od COAST SPAS
Skonfigruj samodzielnie wannę SPA w serwisie producenta: www.coastspas.com
» Wanny SPA « » COAST SPAS « » WELLIS « » Aktualności « » Promocje « » Kontakt «
TubLicious Hot Tub

Zabawa, relaks, wodne odmłodzenie, to wszystko w lekkim, przenośnym urządzeniu
.
TubLicious Hot Tub to rewolucyjny produkt który posiada bogate wyposażenie w małym opakowaniu! Niezapomniane doznania i korzyści płyną z pełnowymiarowego jacuzzi w ekonomicznym, niewielkim urządzeniu. Dzięki technologii Plug and Play w standardzie, wystarczy podłączyć Tublicious Hot Tub do zasilania, napełnić wodą, włączyć i cieszyć się z relaksu swojego ciała w tak krótkim czasie.

Z TubLicious, jacuzzi jest bardziej przystępne niż kiedykolwiek. Możesz kąpać się w gorącej wannie kiedykolwiek i gdziekolwiek zechcesz! Zanurz się i pozwól swojemu ciału na kojący masaż strumieniami wody z hydroterapii.

Ciesz się! Zabawa, relaks, wodne odmłodzenie, to wszystko w lekkim, przenośnym urządzeniu. Ten innowacyjny produkt został stworzony, aby zmieścić się w praktycznie każdym domu, lub mieszkaniu, a nawet w większych łodziach i samochodach kempingowych! I oczywiście, jest to doskonałe rozwiązanie dla małych podwórek i ogrodów.

Jedno miejsce oferuje trzy średniej wielkości dysze do delikatnego masażu dolnych partii pleców. Drugie miejsce posiada dwie duże i pięć małych dysz, które mają na celu zapewnienie masażu o głębszym działaniu. Na ukojenie bolących nóg działają dysze z funkcją masażu stóp.

Dysze można regulować ręcznie, aby skierować je tam gdzie chcemy. Mamy również do wykorzystania dedykowany system kontroli dyszami, który pozwala na dostosowanie ilości powietrza do tworzenia mniej lub więcej pęcherzyków.

Urządzenie posiada podwodne oświetlenie. Aby zwiększyć atmosferę, można uruchomić, kaskadowe fontanny. Dwa formowane podłokietniki zapewniają dodatkowy komfort, podobnie jak dwa poręczne uchwyty na napoje.

TubLicious jacuzzi wykonana jest z akrylu, dzięki czemu jest łatwa w utrzymaniu czystości. Twarda lśniąca, nieporowata powierzchnia, czyni urządzenie bardziej odpornym od glonów, pleśni, i promieni ultrafioletowych.

Urządzenie dostępne jest w czterech kolorach.

Wanna SPA TubLicious posiada również filtr Microban Antimicrobial. Ten rewolucyjny związek jest zintegrowany z filtrem z włókien podczas procesu produkcji, i hamuje rozwój niepożądanych bakterii i nieprzyjemnych zapachów.

Wanny SPA - Multimedialna prezentacja TubLicious Hot Tub

Dane techniczne
Kształt
Owalny
Ilośc miejsc
2-3
Materiał niecki
Akryl
Wymiary:
szerokość (mm)
1358
długość (mm)
2311
wysokośc (mm)
775
Pojemność (l)
500
Waga bez wody (kg)
152
Waga z wodą (kg)
652
Zasilanie (V)
240

Wszystkim szczęśliwym posiadaczom saun w miejsce tradycyjnej balii schładzającej firma Tapis proponuje rewolucyjny produkt - małą, kompaktową wannę z hydromasażem dla dwóch osób - TubLicious. Do tej pory najczęściej stosowana przy saunach balia schładzająca jest prostym urządzeniem - obudowa z drewna modrzewiowego lub iroko, z akrylowym wkładem w kolorze białym, każdorazowo wymagająca zmiany wody i ręcznego czyszczenia dla zachowania higieny. Więcej >>

 

Materiały do pobrania:

(1,3 MB) Ulotka (j. ang.)
» Specyfikacja techniczna Wanny SPA - TubLicious «


  Zobacz nasze realizacje z innych działów:
  » Baseny Galeria « » Grille Galeria «

  Zobacz nasze realizacje z innych działów:
» Sauny Galeria « » Kominki Galeria «