WELLNESS 1600 VE -
minibasen pływacki Coast Spas

Galeria Coast Spas Akcesoria SPA
Minibaseny SPA od COAST SPAS
Skonfigruj samodzielnie minibasen SPA w serwisie producenta: www.coastspas.com
» Wanny SPA « » COAST SPAS « » WELLIS « » Aktualności « » Promocje « » Kontakt «

Minibasen SPA - Wellness 1600 VE

Wellness 1600 VE jest skromniejszą wersją modelu Wellness 2100 VE. Zachowano w nim innowacyjne rozwiązanie - dwa 24" wodospady umieszczone po bokach basenu. Zrezygnowano jednak ze stref masażu pod wodospadami. Dodatkowo zmniejszono długość basenu i zrezygnowano z rynny przelewowej. W minibasenie tym zamontowano 32 dysze. Wszystkie te zmiany bardzo pozytywnie wpłynęły na cenę tego modelu.

Wellness 2100 VE
Foto: Minibasen Wellness - 1600 VE


W ofercie posiadamy także minibasen Wellness X Series, pytaj o szczegółyWellness 2100 VE X Series
Foto: Minibasen Wellness X Series - 1600 VE

 

Foto: Minibasen Wellness X Series - 1600 VE. Niecka: Sterling Marble,
obudowa:
Coastal Smoke 9" Wideboard Synthetic Cabinet w/ Carbon Fiber Corners.


Wyposażenie basenu Wellness:

Panel dotykowy
Panel cyfrowy X Series

Dotykowy panel sterujący z kolorowym wyświetlaczem lub panel cyfrowy X-Series zapewnia łatwą, wręcz intuicyjną obsługę minibasenu.

Ten łatwy w użyciu panel sterowania posiada duży kolorowy wyświetlacz LCD z intuicyjnymi ikonami i animacjami. Nie ma przycisków do naciśnięcia, wystarczy dotknąć funkcji, którą chcesz kontrolować na ekranie dotykowym. Zewnętrzny pierścień górnej strony świeci w tym samym kolorze co światła w twoim Spa.

Twój panel sterowania ostrzeże Cię również o wszelkich problemach. Jeśli wanna z hydromasażem jest zbyt gorąca lub gdy grzałka nie pobiera wystarczającej ilości wody, centrala natychmiast cię o tym powiadomi.

Dwa ekskluzywne 24" wodospady

Wodospady w wannach Coast Spas zapewniają poczucie czystego relaksu i całkowitego spokoju. Posiadają 24 cale długości i są w pełni oświetlone żywymi diodami LED. W pełni regulowane, mogą eksplodować w środku Twojego basenu lub lekko spaść tuż przy źródle. Są to największe wodospady dostępne w basenach SPA. Gwarantują przyjemność i zapewniają doskonały masaż okolic karku.

Trillium Stainless Steel Jets (dysze masujące)
Luksusowe dysze do masażu i hydroterapii wykonane ze stali nierdzewnej.
River Jets (dysze strumieniowe)
3 dysze które odpowiadają za trwały, silny prąd, dzieki któremu można płynąć utrzymując odpowiednia pozycję.

Extreme XL Water Diverters (regulator strumienia wodnego)
Przekierowuje przepływ wody do określonych miejsc w Spa. Pozwala regulować siłę masażu wodnego tworząc strefy o mniejszym i większym natężeniu strumienia wodnego. Podświetlenie LED (z zainstalowanym pakietem oświetleniowym) i ergonomiczny kształt pozwala na łatwe go uchwycenie i obrócenie.

Delikatny masaż? - Nic prostszego

Air Toggle Switches (dozownik powietrza)
Pozwala, aby powietrze zmieszało się z wodą dostarczoną do dysz masujących. Wystarczy wcisnąć przełącznik aby włączyć lub wyłączyć wtrysk powietrza do wody strumieniowej. Efektem jest lżejszy i delikatniejszy masaż, oferujący unikalne przeżycia hydroterapii różniące się od masażu wodnego.

Laminar Water Ropes (liny wodne)
Zapewniają kojący dźwięk bieżącej wody. Dodają oszałamiającego wyglądu do profilu spa.

OPCJONALNIE:

Xtreme Multicolor LED Gem & Control Lighting Package
to pobudzający wizualnie pakiet oświetlenia, który oświetla elementy w całym Spa. Oświetla linię wodną, wodospady, ręczne przyciski sterowania i główny panel sterowania. Światła są również umieszczone wokół linii wodnej, aby zapewnić piękny blask bijący z wody w Spa.


7" kopuła świetlna z matowym szkłem
Długotrwała, jasna i energooszczędna. Zawiera pierścień ze stali nierdzewnej, który otacza dużą, matową kopułę szklaną.

Pompy XTREME
Minibasen Party został wyposażony w potężne pompy Super Flow o dużej wydajności. Każda z nich posiada moc 5 kM. Co ważne pompy te zużywają mniej energii niż ich odpowiedniki u innych producentów.

Hydro Cyclonic Filtration
Jednym z najbardziej istotnych funkcji wanny spa jest system filtracji. Coast Spas oferuje innowacyjny system filtrujący o wysokiej wydajności i prostej obsłudze. Wydajność filtra wpłynie na czystość wody w spa, zużycia środków chemicznych, a nawet trwałość sprzętu.


O3 One Advanced (ozonator plazmowy)
O3 One Advanced Plasma Discharge powoduje wyższe stężenie ozonu (więcej ppm) niż przeciętny system ozonowy. W celu usunięcia mikroskopijnych zanieczyszczeń organicznych potrzebny jest ozonator. Ozon jest jednym z najsilniejszych znanych dzisiaj utleniaczy. Ozonatory wytwarzają energiczny tlen lub "ozon", które utleniają obce zanieczyszczenia.

OPCJONALNIE:

Refresh Button
(Przycisk odświeżania)
Naciśnij, aby odświeżyć! Ta wyjątkowa funkcja pozwala szybko wyczyścić spa przed wejściem za naciśnięciem jednego przycisku. Naciśnięcie przycisku inicjuje cykl czyszczenia wody Spa, wysyłając całą wodę Spa przez komercyjny system filtracji. Proces ten zajmuje tylko kilka minut, a ponieważ przycisk odświeżania jest zainstalowany na zewnątrz Spa, możesz rozpocząć proces odświeżania przed zdjęciem przykrycia. Niektórzy klienci Coast Spas wolą go użyć po wyjściu z wanny z hydromasażem, zapewniając, aby woda w spa była czysta, przefiltrowana i nieskazitelna za każdym razem.

Przygotowany do zdalnego sterowania Worldwide Spa
Twoja wanna z hydromasażem jest przygotowana do współpracy ze zdalnym sterowaniem Worldwide Spa Remote, który pozwala na niemal bezgraniczną kontrolę i monitorowanie minibasenu z hydromasażem.

OPCJONALNIE:

Worldwide Spa Remote
to nowa i innowacyjna aplikacja umożliwia zdalne sterowanie urządzeniem Coast Spa© za pośrednictwem smartfona lub tabletu z dowolnego miejsca na świecie.

OPCJONALNIE:

BLUETOOTH (DM6 Dock & 4 Flushmount Speakers)
- stacja dokująca DM6 i stereo Bluetooth - 4 głośniki z wbudowanym subwooferem. Ochronna stacja dokująca i obudowa dla smartfona lub odtwarzacza mp3. Możesz podłączyć odtwarzacz bezpośrednio do spa lub jeśli jesteś fanem strumieniowego przesyłania muzyki przez bluetooth, jest to idealny dodatek do wanny z hydromasażem. Możesz przesyłać strumieniowo muzykę z dowolnego urządzenia transmitującego Bluetooth bezpośrednio do wanny z hydromasażem.

Uchwyt mocujący do zestawu Swim Tether
Umożliwia w każdej chwili montaż zestawu do nauki pływania Swim Tether.

Zestaw Swim Tether
Umożliwia pływanie w miejscu z załączonymi dyszami strumieniowymi lub bez nich. Pomaga utrzymać pływaka na środku obszaru pływackiego.

Zestaw do ćwiczeń (wiosła i linki)
Wysokogatunkowe metalowe pręty umożliwiają wykonywanie ćwiczeń sprawiających wrażenie wioślarstwa. Wytrzymałe uchwyty mieszczą się w wielu punktach basenu spa, co pozwala wykonywać różnorodne ćwiczenia o niskim obciążeniu kardiologicznym. Ćwiczenie w wodzie jest udowodnione jako wydajne i skuteczne medium do treningu.

OPCJONALNIE:

Wodny rower treningowy

Zapewnia bardziej zaawansowany poziom ćwiczeń.


Przykrycie termiczne
Energooszczędne i bezpieczne. Chroni spa przed zewnętrznymi elementami i zapewnia dużą retencję ciepła w wannie z hydromasażem, oszczędzając na kosztach energii.
Cyfrowy wskaźnik poziomu wody
Podświetlony wskaźnik poziomu wody informuje nas kiedy uzupełnić poziom wody w basenie.

 

 

Wymiary 4880 x 2290 x 1610 mm
Masa Masa 1356 kg (pusta)
Pojemność 7 950 l
Siedziska 5 sztuk + strefa do pływania
Dysze

35 sztuk (3 dysze strumieniowe + 32 dysz masujących)

Niecka
Obudowa

 


Materiały do pobrania:


» Prezentacja kanadyjskich minibasenów Coast Spas «

 


» WELLNESS 1600 VE - Mechanical Parameters «


» WELLNESS 1600 VE - Water test «


» WELLNESS 1600 VE - Views «


» WELLNESS INFINITY ULTRA - przykładowy projekt niecki «
  Zobacz nasze realizacje z innych działów:
  » Baseny Galeria « » Grille Galeria «

  Zobacz nasze realizacje z innych działów:
» Sauny Galeria « » Kominki Galeria «