WELLNESS II Lounge - minibasen pływacki Coast Spas

Galeria Coast Spas Akcesoria SPA
Minibaseny SPA od COAST SPAS
Skonfigruj samodzielnie minibasen SPA w serwisie producenta: www.coastspas.com
» Wanny SPA « » COAST SPAS « » WELLIS « » Aktualności « » Promocje « » Kontakt «


Minibasen SPA - Wellness Spas II Lounge

Idąc za ciosem, prezentujemy minibasen WELLNESS 2 LOUNGE jako jeszcze wygodniejsza, bardziej komfortowa i luksusowa wersja popularnego modelu WELLNESS 2, który to w 2012 roku odniósł ogromny sukces sprzedaży, do tej pory niedościgniony dla konkurencji. Opisany wcześniej Minibasen firmy Coast Spas model Wellness 2 to rewelacyjne urządzenie, idealne do ciężkich treningów, lekkich ćwiczeń, rehabilitacji i oczywiście rekreacyjnego pływania, z częścią do odpoczynku wyposażoną w proste, surowe w formie siedziska.


Model WELLNESS II LOUNGE, jako udoskonalona wersja modelu WELLNESS 2, proste i surowe w formie siedziska z wellness 2 zastąpiono w wellness 2 lounger bardzo komfortową wręcz luksusową strefą relaksu, idealną do regeneracji sił i odpoczynku.

 

Strefa relaksu w modelu WELLNESS 2 LOUNGE to 3 ergonomiczne, wyprofilowane siedziska zakończone miękkimi, regulowanymi zagłówkami oraz wygodna profesjonalnie wyprofilowana leżanka, która nie występuje w modelu WELLNESS 2. Każde z 4 miejsc w strefie relaksu, czyli 3 siedziska oraz leżanka, wyposażone jest w inny typ dysz, rozmieszczonych w różnych kluczowych miejscach, tak aby zapewnić właściwy hydromasaż poszczególnych partii ciała.

Niezmienność zastosowanych w obu minibasenach systemów tj: filtracji i ozonowania wody, zapewnia krystaliczną czystość wody; cztery pompy Hi-Flow zapewniają silny, stały przedni prąd, natomiast cztery mocne dysze Levitator Jets montowane na dole pomagają utrzymać się na powierzchni wody. Regulacja temperatury pozwala łatwo ustawić optymalną temperaturę basenu. Kiedy skończymy pływać, odpinane wiosła i inne przyrządy do ćwiczeń pozwolą na poprawienie kondycji naszego ciała


Minibasen WLLENESS 2 to idealne urządzenie do pływania i ćwiczeń, natomiast Wellness II LOUNGE to doskonała równowaga między miejscem do ćwiczeń i komfortowego odpoczynku dla całej rodziny i przyjaciół, ponieważ jednocześnie może być użytkowany aż przez 5 osób, 1 w części pływackiej, 4 w części SPA.

Pozostając pod ogromnym wrażeniem tego luksusowego produktu, gwarantujemy, że WELLNESS II LOUNGER zadowoli największych amatorów pływania i jednocześnie przerośnie oczekiwania najzagorzalszych fanów hydromasażu. Więcej >>


Touch Screen Control Panel
Pilot może sterować wieloma urządzeniemi w tym: Wanną Spa, sprzętem audio (CD, Tuner) i video (telewizor, DVD, itp.)
Trillium Stainless Steel Jets
Luksusowe dysze do masażu i hydroterapii wykonane ze stali ierdzewnej.
Lit River Jets
Dysze które odpowiadają za trwały, silny prąd, dzieki któremu można płynąć utrzymując odpowiednia pozycję.
Hydro Cyclonic Filtration
Jednym z najbardziej istotnych funkcji wanny spa jest system filtracji. Wydajność filtra wpłynie na czystość wody w spa, zużycia środków chemicznych, a nawet trwałość sprzętu.
Wanna jest wyposażona w zaczepy umożliwiające mocowanie akcesoriów do ćwiczeń.

Swim Area
Obszar pływania połaczony z siedziskami i leżanką z hydromasażem.
Idealne wykończenia z dbałościa o najmniejsze szczegóły. Zagłówki i akcenty ze stali nierdzewnej wszystko to dla stylu i komfortu.


Opcjonalnie zestawy do ćwiczeń wodnych:

Pakiet 1
Pakiet 2
Pakiet 3

 

Wymiary 3840 x 2290 x 1350 mm
Masa Masa 953 kg (pusta)
Pojemność 6 294 l
Siedziska 4 sztuki + strefa do pływania
Dysze 28 sztuk (2 dysze strumieniowe + 4 dysze lewitujące + 22 dysze masujące) lub
31 sztuk (3 dysze strumieniowe + 4 dysze lewitujące + 24 dysze masujące)
Niecka
Obudowa

 


Materiały do pobrania:

(1,57 MB) Ulotka (j. ang.)
» Specyfikacja techniczna Wanny SPA - Wellness II Lounge «

(5,5 MB) Ulotka (j. ang.)
» Prezentacja kanadyjskich minibasenów serii Wellness «  Zobacz nasze realizacje z innych działów:
  » Baseny Galeria « » Grille Galeria «

  Zobacz nasze realizacje z innych działów:
» Sauny Galeria « » Kominki Galeria «