WELLNESS II Lounge - minibasen pływacki Coast Spas

Galeria Coast Spas Akcesoria SPA
Minibaseny SPA od COAST SPAS
Skonfigruj samodzielnie minibasen SPA w serwisie producenta: www.coastspas.com
» Wanny SPA « » COAST SPAS « » WELLIS « » Aktualności « » Promocje « » Kontakt «


Minibasen SPA - Wellness Spas II Lounge

Idąc za ciosem, prezentujemy minibasen WELLNESS 2 LOUNGE jako jeszcze wygodniejsza, bardziej komfortowa i luksusowa wersja popularnego modelu WELLNESS 2, który to w 2012 roku odniósł ogromny sukces sprzedaży, do tej pory niedościgniony dla konkurencji. Opisany wcześniej Minibasen firmy Coast Spas model Wellness 2 to rewelacyjne urządzenie, idealne do ciężkich treningów, lekkich ćwiczeń, rehabilitacji i oczywiście rekreacyjnego pływania, z częścią do odpoczynku wyposażoną w proste, surowe w formie siedziska.


 

W ofercie posiadamy także minibasen Wellness 2 Lounge X Series, pytaj o szczegóły

Foto: Minibasen Wellness 2 Lounge X Series

 

Model WELLNESS II LOUNGE, jako udoskonalona wersja modelu WELLNESS 2, proste i surowe w formie siedziska z wellness 2 zastąpiono w wellness 2 lounger bardzo komfortową wręcz luksusową strefą relaksu, idealną do regeneracji sił i odpoczynku.

 

Strefa relaksu w modelu WELLNESS 2 LOUNGE to 3 ergonomiczne, wyprofilowane siedziska zakończone miękkimi, regulowanymi zagłówkami oraz wygodna profesjonalnie wyprofilowana leżanka, która nie występuje w modelu WELLNESS 2. Każde z 4 miejsc w strefie relaksu, czyli 3 siedziska oraz leżanka, wyposażone jest w inny typ dysz, rozmieszczonych w różnych kluczowych miejscach, tak aby zapewnić właściwy hydromasaż poszczególnych partii ciała.

Niezmienność zastosowanych w obu minibasenach systemów tj: filtracji i ozonowania wody, zapewnia krystaliczną czystość wody; cztery pompy Hi-Flow zapewniają silny, stały przedni prąd, natomiast cztery mocne dysze Levitator Jets montowane na dole pomagają utrzymać się na powierzchni wody. Regulacja temperatury pozwala łatwo ustawić optymalną temperaturę basenu. Kiedy skończymy pływać, odpinane wiosła i inne przyrządy do ćwiczeń pozwolą na poprawienie kondycji naszego ciała


Minibasen WLLENESS 2 to idealne urządzenie do pływania i ćwiczeń, natomiast Wellness II LOUNGE to doskonała równowaga między miejscem do ćwiczeń i komfortowego odpoczynku dla całej rodziny i przyjaciół, ponieważ jednocześnie może być użytkowany aż przez 5 osób, 1 w części pływackiej, 4 w części SPA.

Pozostając pod ogromnym wrażeniem tego luksusowego produktu, gwarantujemy, że WELLNESS II LOUNGER zadowoli największych amatorów pływania i jednocześnie przerośnie oczekiwania najzagorzalszych fanów hydromasażu. Więcej >>


Dotykowy panel sterujący z kolorowym wyświetlaczem
zapewnia łatwą, wręcz intuicyjną obsługę minibasenu. Panel dostępny dla wersji 33 i 42 dysze. W wersji 18 dysz panel cyfrowy.

Ten łatwy w użyciu panel sterowania posiada duży kolorowy wyświetlacz LCD z intuicyjnymi ikonami i animacjami. Nie ma przycisków do naciśnięcia, wystarczy dotknąć funkcji, którą chcesz kontrolować na ekranie dotykowym. Zewnętrzny pierścień górnej strony świeci w tym samym kolorze co światła w twoim Spa.

Twój panel sterowania ostrzeże Cię również o wszelkich problemach. Jeśli wanna z hydromasażem jest zbyt gorąca lub gdy grzałka nie pobiera wystarczającej ilości wody, centrala natychmiast cię o tym powiadomi.

Trillium Stainless Steel Jets (dysze masujące)
Luksusowe dysze do masażu i hydroterapii wykonane ze stali nierdzewnej. Wellness II Lounge posiada w zależności od wersji 17 / 27 / 35 dysz masujących.
Levitator Jets (dysze lewitacyjne)
Umieszczone po bokach dysze kierunkowe (lewitacyjne) wspomagają osobę w utrzymaniu prawidłowej pozycji podczas pływania. Wellness II Lounge w zależności od wersji nie posiada wcale, lub posiada 4 takie dysze rozmieczone po 2 z każdej strony.
River Jets (dysze strumieniowe)
Dysze odpowiadają za trwały, silny prąd, dzieki któremu można płynąć utrzymując odpowiednia pozycję. W zależności od wersji: 1 / 2 / 3 sztuki.

OPCJONALNIE:

Dodaj dwie dysze wibrujące ...

Do tego minibasenu możemy domówić dwie dysze wibrujące, które zapewniają wyjątkowy rodzaj masażu.

Mieszanka wody i ciśnienia powietrza jest wstrzykiwana przez dysze, aby spotęgować doznania hydroterapii. Aby aktywować uczucie głębokiego masażu wibrującego, po prostu oprzyj się o kulkę obrotową dyszy. Użycie wody i powietrza wprawia kulki w wibrację i sprawia, że doświadczasz głębokiego masażu ugniatającego.

Extreme XL Water Diverters (regulator strumienia wodnego)
Przekierowuje przepływ wody do określonych miejsc w Spa. Pozwala regulować siłę masażu wodnego tworząc strefy o mniejszym i większym natężeniu strumienia wodnego. Podświetlenie LED (z zainstalowanym pakietem oświetleniowym) i ergonomiczny kształt pozwala na łatwe go uchwycenie i obrócenie.

Delikatny masaż? - Nic prostszego

Air Toggle Switches (dozownik powietrza)
Pozwala, aby powietrze zmieszało się z wodą dostarczoną do dysz masujących. Wystarczy wcisnąć przełącznik aby włączyć lub wyłączyć wtrysk powietrza do wody strumieniowej. Efektem jest lżejszy i delikatniejszy masaż, oferujący unikalne przeżycia hydroterapii różniące się od masażu wodnego.

Laminar Water Ropes (liny wodne)
Zapewniają kojący dźwięk bieżącej wody. Dodają oszałamiającego wyglądu do profilu spa.

Hydro Cyclonic Filtration
Jednym z najbardziej istotnych funkcji wanny spa jest system filtracji. Coast Spas oferuje innowacyjny system filtrujący o wysokiej wydajności i prostej obsłudze. Wydajność filtra wpłynie na czystość wody w spa, zużycia środków chemicznych, a nawet trwałość sprzętu.

Uchwyt mocujący do zestawu Swim Tether
Umożliwia w każdej chwili montaż zestawu do nauki pływania Swim Tether.

OPCJONALNIE:

Zestaw Swim Tether

Umożliwia pływanie w miejscu z załączonymi dyszami strumieniowymi lub bez nich. Pomaga utrzymać pływaka na środku obszaru pływackiego.

OPCJONALNIE:

Zestaw do ćwiczeń
(wiosła i linki)
Wysokogatunkowe metalowe pręty umożliwiają wykonywanie ćwiczeń sprawiających wrażenie wioślarstwa. Wytrzymałe uchwyty mieszczą się w wielu punktach basenu spa, co pozwala wykonywać różnorodne ćwiczenia o niskim obciążeniu kardiologicznym. Ćwiczenie w wodzie jest udowodnione jako wydajne i skuteczne medium do treningu.

OPCJONALNIE:

Wodny rower treningowy

Zapewnia bardziej zaawansowany poziom ćwiczeń.


7" kopuła świetlna z matowym szkłem
Długotrwała, jasna i energooszczędna. Zawiera pierścień ze stali nierdzewnej, który otacza dużą, matową kopułę szklaną.

Swim Area (strefa pływania)
Obszar pływania połaczony z siedziskami i leżanką z hydromasażem.

 

18 dysz
33 dysze
42 dysze


Wymiary 3840 x 2290 x 1350 mm
Masa Masa 952 kg (pusta)
Pojemność 5 000 l
Siedziska 4 sztuki + strefa do pływania
Dysze 18 sztuk (1 dysza strumieniowa + 17 dysz masujących) lub
33 sztuki (2 dysze strumieniowe + 4 dysze lewitujące + 27 dysze masujące) lub
42 sztuki (3 dysze strumieniowe + 4 dysze lewitujące + 35 dysze masujące)
Niecka
Obudowa

 


Materiały do pobrania:

(1,57 MB) Ulotka (j. ang.)
» Specyfikacja techniczna Wanny SPA - Wellness II Lounge «

(5,5 MB) Ulotka (j. ang.)
» Prezentacja kanadyjskich minibasenów serii Wellness «  Zobacz nasze realizacje z innych działów:
  » Baseny Galeria « » Grille Galeria «

  Zobacz nasze realizacje z innych działów:
» Sauny Galeria « » Kominki Galeria «