WELLNESS II PARTY - minibasen pływacki Coast Spas

Galeria Coast Spas Akcesoria SPA
Minibaseny SPA od COAST SPAS
Skonfigruj samodzielnie minibasen SPA w serwisie producenta: www.coastspas.com
» Wanny SPA « » COAST SPAS « » WELLIS « » Aktualności « » Promocje « » Kontakt «


Minibasen SPA - Wellness Spas II Party

Firma Coast Spas, światowy lider w produkcji wanien SPA, zawsze na pierwszym miejscu technologią wyprzedza konkurencyjne produkty. Dzięki licznym modernizacjom, minibaseny pływackie - tak zwane bieżnie, firmy Coast Spas zdecydowanie wyróżniały się na tle innych tego typu produktów. Po pierwsze: najlepszy i najbardziej efektywny system filtracyjny dostępny na rynkach światowych. Działanie oparte jest na przyspieszeniu wymiany wody wewnątrz filtra przez dodatkowy system noży wodnych umieszczonych w dole filtra, więcej »

Zobacz: Oferta promocyjna minibasenu Wellness II Party »

Wellness II Party 1300
2 dysze strumieniowe
24 dysze masujące

 

 

Minibasen Wellness II Party - najważniejsze wyposażenie

Panel dotykowy

Dotykowy panel sterujący z kolorowym wyświetlaczem zapewnia łatwą, wręcz intuicyjną obsługę minibasenu.

Ten łatwy w użyciu panel sterowania posiada duży kolorowy wyświetlacz LCD z intuicyjnymi ikonami i animacjami. Nie ma przycisków do naciśnięcia, wystarczy dotknąć funkcji, którą chcesz kontrolować na ekranie dotykowym. Zewnętrzny pierścień górnej strony świeci w tym samym kolorze co światła w twoim Spa.

Twój panel sterowania ostrzeże Cię również o wszelkich problemach. Jeśli wanna z hydromasażem jest zbyt gorąca lub gdy grzałka nie pobiera wystarczającej ilości wody, centrala natychmiast cię o tym powiadomi.

Trillium Massage Jets (dysze masujące)
Dysze Luxury Trillium zapewniają najwyższą jakość hydroterapii.

River Jets (dysze strumieniowe)
Dysze które odpowiadają za trwały, silny prąd umożliwiający pływanie. Każdy strumień jest jasno oświetlony, zapewniając nawigację kierunkową. Ponadto pływak może dostosować kierunek przepływu wody dla każdej dyszy strumieniowej, aby swobodnie doskonalić styl pływania.

Pompy XTREME
Minibasen Party został wyposażony w potężne pompy Super Flow o dużej wydajności. Każda z nich posiada moc 5 kM. Co ważne pompy te zużywają mniej energii niż ich odpowiedniki u innych producentów.

Extreme XL Water Diverters (regulator strumienia wodnego)
Przekierowuje przepływ wody do określonych miejsc w Spa. Pozwala regulować siłę masażu wodnego tworząc strefy o mniejszym i większym natężeniu strumienia wodnego. Podświetlenie LED (z zainstalowanym pakietem oświetleniowym) i ergonomiczny kształt pozwala na łatwe go uchwycenie i obrócenie.

Delikatny masaż? - Nic prostszego

Air Toggle Switches (dozownik powietrza)
Pozwala, aby powietrze zmieszało się z wodą dostarczoną do dysz masujących. Wystarczy wcisnąć przełącznik aby włączyć lub wyłączyć wtrysk powietrza do wody strumieniowej. Efektem jest lżejszy i delikatniejszy masaż, oferujący unikalne przeżycia hydroterapii różniące się od masażu wodnego.

Laminar Water Ropes (liny wodne)
Zapewniają kojący dźwięk bieżącej wody. Dodają oszałamiającego wyglądu do profilu spa.

Przygotowany do zdalnego sterowania Worldwide Spa
Twoja wanna z hydromasażem jest przygotowana do współpracy ze zdalnym sterowaniem Worldwide Spa Remote, który pozwala na niemal bezgraniczną kontrolę i monitorowanie minibasenu z hydromasażem.

Hydro Cyclonic Filtration
Jednym z najbardziej istotnych funkcji wanny spa jest system filtracji. Coast Spas oferuje innowacyjny system filtrujący o wysokiej wydajności i prostej obsłudze. Wydajność filtra pozytywnie wpływa na czystość wody w spa, zużycie środków chemicznych, a nawet trwałość sprzętu.


O3 One Advanced (ozonator plazmowy)
O3 One Advanced Plasma Discharge powoduje wyższe stężenie ozonu (więcej ppm) niż przeciętny system ozonowy. W celu usunięcia mikroskopijnych zanieczyszczeń organicznych potrzebny jest ozonator. Ozon jest jednym z najsilniejszych znanych dzisiaj utleniaczy. Ozonatory wytwarzają energiczny tlen lub "ozon", które utleniają obce zanieczyszczenia.

MicroSilk®

OPCJONALNIE zamiast systemu O3 One Advanced Ozone

EcoClean - Salt Water System
to automatyczny system dezynfekcji wody metodą solną, który przejmuje funkcję odkażania wody za Ciebie. Aby woda w wannie była krystalicznie czysta przez wiele miesięcy, należy użyć bromku sodu NaBr lub chlorku sodu NaCl. EcoClan zapewnia konwersję przez elektrolizę soli bromu w czysty brom lub chlorku sodu w czysty chlor. W rezultacie woda z wanny z hydromasażem jest doskonale odkażona. Korzystając z tego systemu możesz pożegnać się z tabletkami z chlorem, granulkami i chemikaliami. Od teraz Twoja wanna wskaże w prostym komunikacie aplikacyjnym, kiedy dodać sól.

OPCJONALNIE:

Xtreme Multicolor LED Gem & Control Lighting Package
to pobudzający wizualnie pakiet oświetlenia, który oświetla elementy w całym Spa. Oświetla linię wodną, wodospady, ręczne przyciski sterowania i główny panel sterowania. Światła są również umieszczone wokół linii wodnej, aby zapewnić piękny blask bijący z wody w Spa.


7" kopuła świetlna z matowym szkłem
Długotrwała, jasna i energooszczędna. Zawiera pierścień ze stali nierdzewnej, który otacza dużą, matową kopułę szklaną.

Przykrycie termiczne
Energooszczędne i bezpieczne. Chroni spa przed zewnętrznymi elementami i zapewnia dużą retencję ciepła w wannie z hydromasażem, oszczędzając na kosztach energii.

OPCJONALNIE:

Refresh Button
(Przycisk odświeżania)
Naciśnij, aby odświeżyć! Ta wyjątkowa funkcja pozwala szybko wyczyścić spa przed wejściem za naciśnięciem jednego przycisku. Naciśnięcie przycisku inicjuje cykl czyszczenia wody Spa, wysyłając całą wodę Spa przez komercyjny system filtracji. Proces ten zajmuje tylko kilka minut, a ponieważ przycisk odświeżania jest zainstalowany na zewnątrz Spa, możesz rozpocząć proces odświeżania przed zdjęciem przykrycia. Niektórzy klienci Coast Spas wolą go użyć po wyjściu z wanny z hydromasażem, zapewniając, aby woda w spa była czysta, przefiltrowana i nieskazitelna za każdym razem.

OPCJONALNIE:

BLUETOOTH (DM6 Dock & 4 Flushmount Speakers)
- stacja dokująca DM6 i stereo Bluetooth - 4 głośniki z wbudowanym subwooferem. Ochronna stacja dokująca i obudowa dla smartfona lub odtwarzacza mp3. Możesz podłączyć odtwarzacz bezpośrednio do spa lub jeśli jesteś fanem strumieniowego przesyłania muzyki przez bluetooth, jest to idealny dodatek do wanny z hydromasażem. Możesz przesyłać strumieniowo muzykę z dowolnego urządzenia transmitującego Bluetooth bezpośrednio do wanny z hydromasażem.

OPCJONALNIE:

Worldwide Spa Remote
to nowa i innowacyjna aplikacja umożliwia zdalne sterowanie urządzeniem Coast Spa© za pośrednictwem smartfona lub tabletu z dowolnego miejsca na świecie.

OPCJONALNIE:

Zestaw do ćwiczeń
(wiosła i linki)
Wysokogatunkowe metalowe pręty umożliwiają wykonywanie ćwiczeń sprawiających wrażenie wioślarstwa. Wytrzymałe uchwyty mieszczą się w wielu punktach basenu spa, co pozwala wykonywać różnorodne ćwiczenia o niskim obciążeniu kardiologicznym. Ćwiczenie w wodzie jest udowodnione jako wydajne i skuteczne medium do treningu.

OPCJONALNIE:

Wodny rower treningowy

Zapewnia bardziej zaawansowany poziom ćwiczeń.

OPCJONALNIE:

Swim Tether
Pozwala pływać na miejscu z włączonymi jak i wyłączonymi dyszami strumieniowymi. Pomaga utrzymać pływaka w środku pasa pływackiego.

 


Dane techniczne

Wymiary 3840 x 2290 x 1350 mm
Masa Masa 998 kg (pusta)
Pojemność 5 320 l
Siedziska siedziska + strefa do pływania
Dysze 26 sztuk (2 dysze strumieniowe + 24 dysze masujące)
Niecka
Obudowa

 

 

Materiały do pobrania:


» Prezentacja kanadyjskich minibasenów Coast Spas «

 


» WELLNESS Party 1300 VE - Mechanical Parameters «


» WELLNESS Party 1300 VE - Water test «


» WELLNESS Party 1301 VE - Water test «


» WELLNESS Party 1302 VE - Water test «


» WELLNESS Party 1303 VE - Water test «


» WELLNESS INFINITY ULTRA - przykładowy projekt niecki «

  Zobacz nasze realizacje z innych działów:
  » Baseny Galeria « » Grille Galeria «

  Zobacz nasze realizacje z innych działów:
» Sauny Galeria « » Kominki Galeria «