WELLNESS 2100 VE -
minibasen pływacki Coast Spas

Galeria Coast Spas Akcesoria SPA
Minibaseny SPA od COAST SPAS
Skonfigruj samodzielnie minibasen SPA w serwisie producenta: www.coastspas.com
» Wanny SPA « » COAST SPAS « » WELLIS « » Aktualności « » Promocje « » Kontakt «

Minibasen SPA - Wellness 2100 VE

Wellness 2100 VE jest powiększoną wersją modelu Wellness Infinity Ultra. Podobnie jak jego poprzednicy, urządzenie również zostało wyposażone w rynnę przelewową, dzięki czemu niecka nie posiada wysokiej krawędzi z jednej strony. Rozwiązanie to zapewnia niewiarygodne wrażenia podczas pływania "bez barier". Wygląda to tak jak byśmy płynęli w kierunku otwartej przestrzeni, czując że nasza wanna posiada nieograniczony obszar do pływania. Wellness 2100 VE jest obecnie jednym z najbardziej innowacyjnych i zaawansowanych technoologicznie minibasenów pływackich. Posiada on innowacyjne rozwiązanie - dwa 24" wodospady umieszczone po bokach basenu, pod którymi umieszczono dwie strefy masażu stojącego o różnym układzie dysz.

Wellness 2100 VE

Foto: Minibasen Wellness - 2100 VE


W ofercie posiadamy także minibasen Wellness X Series, pytaj o szczegóły

Wellness 2100 VE X Series

Foto: Minibasen Wellness X Series - 2100 VE

 

 

Galeria zdjęć minibasenu Wellness X Series - 2100 VE

 

 

Foto: Basen Spa 2100 VE w drewnianej zabudowie tarasowej.

 

 


Wyposażenie Wellness Infinity:

Panel dotykowy
Panel cyfrowy X Series

Dotykowy panel sterujący z kolorowym wyświetlaczem lub panel cyfrowy X-Series zapewnia łatwą, wręcz intuicyjną obsługę minibasenu.

Ten łatwy w użyciu panel sterowania posiada duży kolorowy wyświetlacz LCD z intuicyjnymi ikonami i animacjami. Nie ma przycisków do naciśnięcia, wystarczy dotknąć funkcji, którą chcesz kontrolować na ekranie dotykowym. Zewnętrzny pierścień górnej strony świeci w tym samym kolorze co światła w twoim Spa.

Twój panel sterowania ostrzeże Cię również o wszelkich problemach. Jeśli wanna z hydromasażem jest zbyt gorąca lub gdy grzałka nie pobiera wystarczającej ilości wody, centrala natychmiast cię o tym powiadomi.

Infinity Edge
Niewidoczna krawędź minibasenu zapewniająca wyjątkowe doznania i niczym nie zakłócony widok podczas pływania.

Dwa ekskluzywne 24" wodospady

Wodospady w wannach Coast Spas zapewniają poczucie czystego relaksu i całkowitego spokoju. Posiadają 24 cale długości i są w pełni oświetlone żywymi diodami LED. W pełni regulowane, mogą eksplodować w środku Twojego basenu lub lekko spaść tuż przy źródle. Są to największe wodospady dostępne w basenach SPA. Gwarantują przyjemność i zapewniają doskonały masaż okolic karku.

River Jets (dysze strumieniowe)
Dysze które odpowiadają za trwały, silny prąd umożliwiający pływanie. Każdy strumień jest jasno oświetlony, zapewniając nawigację kierunkową. Ponadto pływak może dostosować kierunek przepływu wody dla każdej dyszy strumieniowej, aby swobodnie doskonalić styl pływania.

Trillium Massage Jets (dysze masujące)
Dysze Luxury Trillium zapewniają najwyższą jakość hydroterapii.

Pompy XTREME
Minibasen Party został wyposażony w potężne pompy Super Flow o dużej wydajności. Każda z nich posiada moc 5 kM. Co ważne pompy te zużywają mniej energii niż ich odpowiedniki u innych producentów.

Extreme XL Water Diverters (regulator strumienia wodnego)
Przekierowuje przepływ wody do określonych miejsc w Spa. Pozwala regulować siłę masażu wodnego tworząc strefy o mniejszym i większym natężeniu strumienia wodnego. Podświetlenie LED (z zainstalowanym pakietem oświetleniowym) i ergonomiczny kształt pozwala na łatwe go uchwycenie i obrócenie.

Delikatny masaż? - Nic prostszego

Air Toggle Switches (dozownik powietrza)
Pozwala, aby powietrze zmieszało się z wodą dostarczoną do dysz masujących. Wystarczy wcisnąć przełącznik aby włączyć lub wyłączyć wtrysk powietrza do wody strumieniowej. Efektem jest lżejszy i delikatniejszy masaż, oferujący unikalne przeżycia hydroterapii różniące się od masażu wodnego.

Hydro Cyclonic Filtration
Jednym z najbardziej istotnych funkcji wanny spa jest system filtracji. Coast Spas oferuje innowacyjny system filtrujący o wysokiej wydajności i prostej obsłudze. Wydajność filtra pozytywnie wpływa na czystość wody w spa, zużycie środków chemicznych, a nawet trwałość sprzętu.


O3 One Advanced (ozonator plazmowy)
O3 One Advanced Plasma Discharge powoduje wyższe stężenie ozonu (więcej ppm) niż przeciętny system ozonowy. W celu usunięcia mikroskopijnych zanieczyszczeń organicznych potrzebny jest ozonator. Ozon jest jednym z najsilniejszych znanych dzisiaj utleniaczy. Ozonatory wytwarzają energiczny tlen lub "ozon", które utleniają obce zanieczyszczenia.

MicroSilk®

OPCJONALNIE zamiast systemu O3 One Advanced Ozone

EcoClean - Salt Water System
to automatyczny system dezynfekcji wody metodą solną, który przejmuje funkcję odkażania wody za Ciebie. Aby woda w wannie była krystalicznie czysta przez wiele miesięcy, należy użyć bromku sodu NaBr lub chlorku sodu NaCl. EcoClan zapewnia konwersję przez elektrolizę soli bromu w czysty brom lub chlorku sodu w czysty chlor. W rezultacie woda z wanny z hydromasażem jest doskonale odkażona. Korzystając z tego systemu możesz pożegnać się z tabletkami z chlorem, granulkami i chemikaliami. Od teraz Twoja wanna wskaże w prostym komunikacie aplikacyjnym, kiedy dodać sól.

OPCJONALNIE:

Xtreme Multicolor LED Gem & Control Lighting Package
to pobudzający wizualnie pakiet oświetlenia, który oświetla elementy w całym Spa. Oświetla linię wodną, wodospady, ręczne przyciski sterowania i główny panel sterowania. Światła są również umieszczone wokół linii wodnej, aby zapewnić piękny blask bijący z wody w Spa.


7" kopuła świetlna z matowym szkłem
Długotrwała, jasna i energooszczędna. Zawiera pierścień ze stali nierdzewnej, który otacza dużą, matową kopułę szklaną.

Przykrycie termiczne
Energooszczędne i bezpieczne. Chroni spa przed zewnętrznymi elementami i zapewnia dużą retencję ciepła w wannie z hydromasażem, oszczędzając na kosztach energii.

OPCJONALNIE:

BLUETOOTH (DM6 Dock & 4 Flushmount Speakers)
- stacja dokująca DM6 i stereo Bluetooth - 4 głośniki z wbudowanym subwooferem. Ochronna stacja dokująca i obudowa dla smartfona lub odtwarzacza mp3. Możesz podłączyć odtwarzacz bezpośrednio do spa lub jeśli jesteś fanem strumieniowego przesyłania muzyki przez bluetooth, jest to idealny dodatek do wanny z hydromasażem. Możesz przesyłać strumieniowo muzykę z dowolnego urządzenia transmitującego Bluetooth bezpośrednio do wanny z hydromasażem.

Zestaw do ćwiczeń (wiosła i linki)
Wysokogatunkowe metalowe pręty umożliwiają wykonywanie ćwiczeń sprawiających wrażenie wioślarstwa. Wytrzymałe uchwyty mieszczą się w wielu punktach basenu spa, co pozwala wykonywać różnorodne ćwiczenia o niskim obciążeniu kardiologicznym. Ćwiczenie w wodzie jest udowodnione jako wydajne i skuteczne medium do treningu.

OPCJONALNIE:

Wodny rower treningowy

Zapewnia bardziej zaawansowany poziom ćwiczeń.

Uchwyt mocujący do zestawu Swim Tether
Umożliwia w każdej chwili montaż zestawu do nauki pływania Swim Tether.

Swim Tether
Pozwala pływać na miejscu z włączonymi jak i wyłączonymi dyszami strumieniowymi. Pomaga utrzymać pływaka w środku pasa pływackiego.

Cyfrowy wskaźnik poziomu wody
Podświetlony wskaźnik poziomu wody informuje nas kiedy uzupełnić poziom wody w basenie.

 

Wymiary 6550 x 2290 x 1610 mm
Masa Masa 1815 kg (pusta)
Pojemność 10 487 l
Siedziska 5 sztuk + strefa do pływania
Dysze

67 sztuk (3 dysze strumieniowe + 64 dysze masujące)

Niecka
Obudowa

 


Materiały do pobrania:


» Prezentacja kanadyjskich minibasenów Coast Spas «

 


» WELLNESS 2100 VE - Mechanical Parameters «


» WELLNESS 2100 VE - Water test «


» WELLNESS 2100 VE - Views «


» WELLNESS INFINITY ULTRA - przykładowy projekt niecki «

   Zobacz nasze realizacje z innych działów:
  » Baseny Galeria « » Grille Galeria «

  Zobacz nasze realizacje z innych działów:
» Sauny Galeria « » Kominki Galeria «