Ogrodowe Wanny SPA

» Wanny SPA « » COAST SPAS « » WELLIS « » Aktualności « » Promocje « » Kontakt «

 

Wanna SPA - Hard Egg

Nowa wanna z oferty Tapis model HARD EGG to model kompaktowy, niewielki, ale oferujący wszystko co w wannie SPA najważniejsze. Wygodne, wielopoziomowe siedziska, ukształtowane ergonomicznie zapobiegają zsuwaniu się w trakcie kąpieli. Różne głębokości siedzisk umożliwiają całkowite zanurzenie ciała. Niewielką ilość dysz (13), rozmieszczono w strategicznych miejscach w celu uzyskania najbardziej efektywnego masażu. Wyjątkowa kaskada, podświetlona zmieniającymi się światłami LED, które można zaprogramować dowolnie. Światła LED umieszczone również na obudowie, wskazują drogę do wejścia do wanny. Wyjątkowa, monolityczna niezniszczalna obudowa wykonana jest z polietylenu, wzmocnionego i izolowanego włóknem szklanym. Dzięki temu, Wanna HARD EGG jest niezwykle wytrzymała na wszelkie szkodliwe warunki atmosferyczne, śnieg, mróz , deszcz i ostre słońce nie jest wstanie jej uszkodzić. Może być umieszczona na dowolnym podłożu, nie uszkodzą jej domowi pupile, jak również szalone zabawy naszych pociech. Kolejną zaletą HARD EGG jest bardzo niewielka waga, (tylko 136 kg) co czyni ja mobilną, łatwo można zmienić miejsce jej usytuowania. Jest większą siostrą prezentowanej już w naszym serwisie wanną Tubblicious.

HARD EGG od Tubliciousa różni się większa ilością komfortowych miejsc - wygodnie korzystają z kąpieli cztery dorosłe osoby, lub rodzina 2 + 2.
Szybka i nieskomplikowana instalacja. W standardzie grzałka elektryczna o mocy 2kW.Uspakajający szmer szumiącej kaskady, dysz masujących, gra świateł, stworzy prywatną oazę relaksu i spokoju.
Polecana również jako alternatywa dla wanny ogrodowej HOT TUB, dla wszystkich, którzy czują potrzebę posiadania dysz powietrznych nie polecanych w wannach drewnianych.

Jeżeli dodamy do tego atrakcyjną, niewysoką cen - to wanna Flow 3 nie ma sobie równej na rynku.Multimedialna prezentacja Wanny SPA - Hard Egg

 

Dane techniczne:

Wymiary - 2060 x 1800 x 890
Waga 136 z wodą 1180
Podświetlana kaskada,
Grzałka 2 kW
Oświetlenie LED Perimeter i Step
Pompa: 1 - 2 prędkości pompy Balboa
13 dysz masujących ze stali nierdzewnej

Opcjonalnie:
Pokrywa termiczna o grubości 7-8cm
Schodki antypoślizgowe

Wanny SPA z rynną przelewową

 

Poznaj także ofertę wanien SPA z serii PATIO od COAST SPAS


https://www.tapis.pl/wanny-spa/coast-spas/


pytaj o szczegóły oferty wanien PATIO SERIES


Diamond
Seabreeze Aruba Islander