Wellis Acapulco -
okrągła wanna SPA

» Wanny SPA « » COAST SPAS « » WELLIS « » Aktualności « » Promocje « » Kontakt «ACAPULCO

okrągła wanna SPA z rynną przelewową

Wymiary wanny:
średnica 2400mm, wysokość 900mm

Acapulco - okrągła Wanna Spa węgierskiej firmy Wellis.
Ten doskonały produkt kreuje wyjątkową atmosferę. Nie tylko piękno, ale współpraca ze specjalistami z branży fotelarskiej i terapeutami z różnych dziedzin zaowocowała wyjątkowo ergonomicznymi siedziskami, dostosowanymi do różnych rozmiarów i kształtów ciała użytkowników. Także dysze rozmieszczono ze szczególna starannością, uwzględniając odpowiednie ukierunkowanie na określone grupy mięśni.
Przykładem okrągłej wanny jest znany już model Acapulco. Wanna do zabudowy praktyczną rynną przelewową. Przy projektowaniu tej wanny firma Wellis starała się sprostać najbardziej bezkompromisowym wymaganiom z zakresu wzornictwa i komfortu. Produkt końcowy to niezwykła kompozycja miękkich linii. Z wanny jednocześnie może korzystać nawet sześć osób. Wanna Wellis Acapulco może służyć jako osobny produkt, lub zostać zagospodarowana w kompleksie basenowym. W wyposażeniu standardowym 40 dysz masujących , trzy pompy o dużej mocy. Filtr piaskowy - może być zamontowany w obudowie, ale również w innym dogodnym miejscu.
Wymiary wanny - średnica 240mm pojemność 1470 l
Dane techniczne: zasilanie 3 fazowe 3x 16 A (400V)
Grzałka 3 kW/230 V/50 Hz
Filtr Piaskowy 5-8 m3/h

Oraz - kontrolę Colossus Balboa z aplikacji iPhone, 2 GB Wipod Hi-Fi z subwooferem i 4 głośnikami popu,
miejsce do schładzania napojów,
kostkarkę do lodu,

Nowością jest natomiast wersja mobilna wanny Acapulco - okrągła wanna zamknięta w prostej obudowie. Płaszczyzna otaczająca wannę, oraz stopnie schodów wykonane z kamienia naturalnego w strukturze antypoślizgowej. Poręcze ze stali kwasoodpornej. Wanna Spa, którą gotową możemy ustawić w dowolnym miejscu. Wersja Acapulco Mobil jest wersją pełną i zawiera w standardzie wszystkie opcje dodatkowe proponowane do modelu Wanny Wellis model Acapulco.

Wyposażenie dodatkowe (opcjonalnie)

Xtreme - przykrycie zimowe w kolorze brązowym lub szarym
Parasol zabezpieczający przed słońcem i deszczem

Ten stylowy parasol pozwala kożystać z wanny SPA, niezależnie od aktualnych warunków atmosferycznych. Konstrukcja aluminiowa malowana proszkowo i materiały odporne na promienie słoneczne pozwalają na użytkowanie parasola przez wiele lat.
ISIS Zintegrowany System inteligentnego oczyszczania

System oczyszczania wody ISIS oferuje inteligentne, proste i ekonomiczne rozwiązanie, które utrzymuje czystą wodę.
Dodatkowe ogrzewanie postojowe (3 kW)

Dodatkowa nagrzewnica jest przydatna w chłodne zimowe dni. Skutecznie podwaja moc grzałki co daje możliwość utrzymania wysokiej temperatury wody w kąpieliskach podczas wyjątkowo niskich temperatur.
Ręczny odkurzacz SPA
Jednoprzyciskowy pomocniczy panel sterowania.
Cztero przyciskowy pomocniczy panel sterowania.
WELLIS aplikacja SmartPhone
Dzięki tej aplikacji, można sterować wanną w każdej chwili, kiedy tylko zechcemy. Zamiast iść na zewnątrz i naciskać przyciski na panelu, aplikacja pozwala na uruchomienie wanny za pomocą smartfona lub tabletu.
Oxygen MicroSilk
Terapia tlenowa dzięki której miliardy mikropęcherzyków bogatych w tlen nadają skórze jedwabistą gładkość, uczucie nawilżenia i oczyszczenia.
   


  Zobacz nasze realizacje z innych działów:
  » Baseny Galeria « » Grille Galeria «

  Zobacz nasze realizacje z innych działów:
» Sauny Galeria « » Galeria Kominków «